0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Зимата дойде 13.12-19.12.2010!
« Отговор #80 -: Декември 15, 2010, 15:56:35 pm »
sia  Моника пък не обичаше пасирано. И с вилица като и го намачках се мръщеше. Искаше си да си го хване, да си го дъвче макар и с два зъба. Просто късах по на ситничко. :)
А да не ви казвам аз как преживях 14 дни след като Деси се опъпчи, защото майка ми упорито твърди, че аз не съм карала нито една шарка, е явно съм карала поне варицела, защото не се заразих от двата "бацила" в къщи
моята майка пък често повтаря, че аз и брат ми никога не сме ревали, не сме се разболявали и не сме правили бели  :lol:  :wink:
 
Ани, досега не съм карала нито една шарка, а съм била контактна хиляди пъти. Така, че не съм се заразила според мен не е критерии за явно съм изкарала  :). Незнам на какво се дължи, но е факт.

За коледни подаръци изобщо не мисля. На моника рождения ден и беше преди дни и получи много подаръци и играчки. Майка и и баща и отнесоха стабилна сума за парти в детски клуб и коледа и нова година за Моника ще са в скромен стил. Поръчала си е на дядо Коледа Ютия, защото нейната я счупи и сега няма с какво да глади с мен. Та, с баща и ще вземем една хубава ютия. На баба и под елхата иска да има Билярд. Играха на един рожден ден и много и хареса. За нейния рожден ден получи, салон за красота, сервизи за кафе, танцуващи магарета, ревящи бебета и т.н. Мисля че поне още 2-3 месеца ще са и интересни и е абсурдо да се дават още пари за играчки :).
 В замяна на това, баща и ще получи едни хубави обувки, защото миналия месец получи за рождения си ден климатик и не останаха пари за обувки. А понеже лудия ни каракачанец скочи и ми скъса яке от естествена кожа и сега е лепено, мама ще получи от дядо коледа едно хубавко топличко палто. Ми така де, и Хасан е човек  :lol:

Аз изкарах вируса с повръщането, но с него ме подхвана и зъб. Мислех, че е растящ мъдрец, а се оказа зъб, на който сложих пломба преди два месеца  :x. Толкова съм възмутена, че няма на къде... 
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Зимата дойде 13.12-19.12.2010!
« Отговор #81 -: Декември 15, 2010, 16:46:27 pm »
Стефи, не знам в кои електронни магазини си проверявала, но тук http://megadar.bg/product_info.php?products_id=5659 е отбелязано, че продукта е добавен на 20.11.2010, което е доста скоро и може да го имат наличен.
« Последна редакция: Декември 15, 2010, 16:53:34 pm от Fifa »
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Зимата дойде 13.12-19.12.2010!
« Отговор #83 -: Декември 15, 2010, 17:06:51 pm »
Нуну  :thankyousign:

У нас тази игра ще е напълно неприложима на този етап.
Креативните игри на който трябва да играе Митака на неговата възраст
са изключително неподходящи за Калина - боички, рязане и лепене, рисуване с моливи!
Правя усилия, но не се получава.Липсва му детска градина, но догодина ще навакса.
Компенсирам с четене на приказки, редим пъзели той неговите картонени, тя нейните  дървени.
Докато не ни издебне и докопа и загризе неговите елементи, 
правим разходки заедно когато времето позволява.
Така се успокоявам, здрави да са!

Мини, признах те!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Зимата дойде 13.12-19.12.2010!
« Отговор #84 -: Декември 15, 2010, 17:18:06 pm »
м, то пише че е добавен 2005 в единия, а през 2007 в другия сайт
ама не пречи да се запита де
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Зимата дойде 13.12-19.12.2010!
« Отговор #85 -: Декември 15, 2010, 17:32:52 pm »
Фифа каква е тази зебра?

Лиде, явно отдолу под пломбата имаш кариес, който не е бил изчистен добре. Бягай да ти я махат, снимка и дано не е пулпит. От кофти зъболекари...айде не ми се разправя. Сменяй зъболекаря докато е време. На Раши мъжо е зъболекар. Ако искаш и на моята зъболекарка ще ти пусна координати на ЛС.


Лелеее, като чета колко подаръци купувате 8O Едно време аз си имах само един-два под елхата в нас и това е. За Детската не помня нищо. Но като тръгнах на училище знаех, че подаръците си ги получавам под елхата в нас, а не под елхата и в нас и при другите баба и дядо и на още 100 места. Много сложно в днешно време :?
[/url][/url]
*
Re: Зимата дойде 13.12-19.12.2010!
« Отговор #86 -: Декември 15, 2010, 17:48:31 pm »
Вени ето тази:http://direct.tesco.com/product/images/?R=100-2472, добре, че едно от момичетата тук я показа, та така я открих./mini благодаря ти :wink:/
*
Re: Зимата дойде 13.12-19.12.2010!
« Отговор #87 -: Декември 15, 2010, 18:28:11 pm »
Благодаря момичета, от двата сайта поръчвах, няма го, ще прислушам и другия :)
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Зимата дойде 13.12-19.12.2010!
« Отговор #88 -: Декември 15, 2010, 18:32:41 pm »
jasmin_veni аз си имах зъболекар, от който бях много доволна, но се премести и ми беше далечко. Затова за едната му пломба отидох в квартала. И си го получих.  :lol: Вчера и открих кабинета и, жената си ми сложи арсен. По далечко ми е, но си заслужава.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Зимата дойде 13.12-19.12.2010!
« Отговор #89 -: Декември 15, 2010, 21:40:03 pm »
На живо можете да видите аква дудъл в Хиполенд, не е същия който поръчах от май тойса, малко по-малък е. Всъщност има няколко вида, аз взех точно едно голямо платно, което може да се закача и на стената. Иначе имаме и картинки с мечо пух и влака томас, като се намокрят с химикала се покачва картинката, като изсъхне се скрива.
Това им взех сега http://www.mytoys.de/ministeps-Aqua-Doodle-XXL-Colour/Maltafeln/Kleinkindspielzeug/KID/de-mt.to.ca02.29.01/1865336
« Последна редакция: Декември 15, 2010, 22:11:18 pm от mimi26 »
*
Re: Зимата дойде 13.12-19.12.2010!
« Отговор #90 -: Декември 15, 2010, 21:53:44 pm »
Аз поръчах от този който става и за път, като книга се отваря, от плат е, с дръжки и химикалче, много е добро. Ели за малко да си тръгне с това на Марто :lol:
*
Re: Зимата дойде 13.12-19.12.2010!
« Отговор #91 -: Декември 15, 2010, 22:17:13 pm »
Аз поръчах от този който става и за път, като книга се отваря, от плат е, с дръжки и химикалче, много е добро. Ели за малко да си тръгне с това на Марто :lol:
Стефи, добро е, но на нас ни трябва голямо поле за изява за двамата, а ако взема 2 ми идва скъпичко  :wink: Тоз принц  Ерик, днес не съм  го мярнала никъде. Обиколих де що има магазини и складове. На Дисни кукли има в Карфур, но най-вече от пеещите. Спомням си и за русалката, ама не помня с мъж ли беше или не.
*
Re: Зимата дойде 13.12-19.12.2010!
« Отговор #92 -: Декември 15, 2010, 22:21:41 pm »
Никъде го няма проклетника, прозвъних и още един сайт, в складовете го няма :lol:

Има един вариант в комплект с Ариел и цар Тритон, та ще се набутвам май и ще си имаме две кукли Ариел с един принц на края :lol:
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Зимата дойде 13.12-19.12.2010!
« Отговор #93 -: Декември 15, 2010, 22:22:47 pm »
Оф, много го харесвам този Аква Дудал, но се чудя дали да си давам парите, тъй като Вики няма никакъв афинитет към рисуването. Просто детето има артистични заложби /това го казвам не само аз, но и учителките в ДГ/, но никакъв инетрес към белия лист.
Re: Зимата дойде 13.12-19.12.2010!
« Отговор #94 -: Декември 16, 2010, 11:22:57 am »
Привет в този снежен ден :) Ники хич не е впечатлен от зимата и снежинките :? Днес няма да излизаме и се чудя как да го забавлявам. Имаме бънджи, но знам, че може да стане беля и така си го държим, а той милия така иска да скача...е, поне аз си правя фитнес на ръцете така :lol:
[/url][/url]
Re: Зимата дойде 13.12-19.12.2010!
« Отговор #95 -: Декември 16, 2010, 18:42:15 pm »
Мили момичета,
за огромно мое съжаление ние ще пропуснем купона в събота- имаме си варицела!!!Откъде, да му се невиди, я набарахме тази пущина- ум не ми го побира! Нито на ясла ходи детето, нито пък съм го събирала с други деца- само инцидентно на площадките сме се засичали...Явно някой ни е накихал без да усетим!

Нощта е най-тъмна преди зазоряване.
Re: Зимата дойде 13.12-19.12.2010!
« Отговор #96 -: Декември 16, 2010, 21:28:13 pm »
jasmin, каква беля може да стане с бънджито? Защо те притеснява?
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

Re: Зимата дойде 13.12-19.12.2010!
« Отговор #97 -: Декември 16, 2010, 21:41:14 pm »
Мили момичета,
за огромно мое съжаление ние ще пропуснем купона в събота- имаме си варицела!!!Откъде, да му се невиди, я набарахме тази пущина- ум не ми го побира! Нито на ясла ходи детето, нито пък съм го събирала с други деца- само инцидентно на площадките сме се засичали...Явно някой ни е накихал без да усетим!

Точно за това писах... Всички деца с варицела са на разходка по площадките, защото не са на ясла или градина. Едно от тези деца имаше една единствена пъпка на лицето, но пъпките са различни от обикновените. Бабата в крайна сметка си призна, че са с варицела.
« Последна редакция: Декември 16, 2010, 22:22:17 pm от Tutto_bene »
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Зимата дойде 13.12-19.12.2010!
« Отговор #98 -: Декември 17, 2010, 09:38:36 am »
Тук във Варна е такава виелица, че не знам Лиска как ще се класира за купона в София! :(
В понеделник споделих, че ми е притеснено - ми оказа се, че наистина градините са развъдници на бацили само!!!!
Пуснах детето за 2 дни и от снощи сме с ужасна хрема и много зачервено гърло! :(
*
Re: Зимата дойде 13.12-19.12.2010!
« Отговор #99 -: Декември 17, 2010, 10:01:12 am »
Добро утро! Според мен е безполезно да коментираме градините и съпътстващите ги болести, понеже няма да кажем нищо ново. И аз, след 10 дневно лечение, пуснах Вероника във вторник на ясла и на следващия ден отново беше с кашлица. Ники точно се беше пооправил, а от днес и той кашля... Ако трябва да коментирам контрола в яслите и градините, веднъж-два пъти седмично ще пиша за едно и също.

Моето момиче вчера е играло народни танци на коледното тържество. Бях оставила фотоапарат и от 10-ина снимки, има няколко на фокус. Не пускаха възрастни да присъстват, но разчитам на 8 Март да си напълня душата. Вече се замислям за третия рожден ден на каката и покрай това осъзнавам как бързо лети времето... :)
Уикенда ни предстоят куклен театър и разни други подобни занимания, а днес ще се опитам да заведа децата на празника по запалване на коледната елха пред общината :)
« Последна редакция: Декември 17, 2010, 10:03:05 am от ani4ka »