0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Да сте здрави, настроението ви да е все повече празнично, и се движете по-далеч от балконите с необезопасени саксии тази седмица...
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Вятърко листи в гората пилей... седмицата 29.11-5.12.2010
« Отговор #1 -: Ноември 29, 2010, 12:38:16 pm »
Много здраве за малки и големи! Болестите да бягат далеч...
Толкова е топло днес, че ми мирише на пролет чак :), още ми се види много далеч Коледа!
Странно ми изглеждат тази година украсените още от ноември витрини! 8O
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Вятърко листи в гората пилей... седмицата 29.11-5.12.2010
« Отговор #2 -: Ноември 29, 2010, 13:15:58 pm »
При нас тази сутрин към 8 часа беше минус 20 градуса :) Не е толкова страшно, но трудно се диша. Симеон замръзна на шейната сутринта и се изсипа пред детската градина като чувал с картофи :lol: Били му замръзнали крачетата и не можел да ги сгъне, че да стане. Положителното е, че вирусът, който бяхме хванали, умря при минусовите температури след две разходки на снега :wink:
Вчера имаше празник на центъра - украсявахме градската елха, а децата слагаха по клоните й желанията си за Коледа. Повечето бяха за колички и кукли :wink: Едно детенце искаше обаче Дядо Коледа да му донесе нова къща.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Re: Вятърко листи в гората пилей... седмицата 29.11-5.12.2010
« Отговор #3 -: Ноември 29, 2010, 13:24:37 pm »
Здрава седмица и от нас!Егати ветровете,егати чудото.Излязохме въпреки всичко,че иначе е топло,но Митко като духнеше вятъра и правеше 2 крачки назад :lol:

*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Вятърко листи в гората пилей... седмицата 29.11-5.12.2010
« Отговор #4 -: Ноември 29, 2010, 13:24:50 pm »
Лелей, Ултра тези температури хич не ги обичам!
При нас беше 15 С сутринта! Затова пък всички са болни... :(
Вчера съжалявах, че не отидохме на детски рожден ден, но днес съм повече от доволна! След разговор с майката на рожденичката се оказа, че всички деца са били болни, но те "си ходели на градина и затова са така"! 8O Аз едва успях в събота да стопирам начална фаза на разболяване. Въпреки че видимо не ни личеше се притесних за другите :?, а се оказа, че ние сме били най-здрави. 8O
Да се захлажда и тук, та дано се разредят болестите тогава!
Re: Вятърко листи в гората пилей... седмицата 29.11-5.12.2010
« Отговор #5 -: Ноември 29, 2010, 14:42:07 pm »
Дано бурните почти пролетни ветрове да отвеят болестите надалеч, пък може и някое слънчице да пробие...Весела и здрава седмица на малки и големи!

Нощта е най-тъмна преди зазоряване.
*
Re: Вятърко листи в гората пилей... седмицата 29.11-5.12.2010
« Отговор #6 -: Ноември 29, 2010, 15:26:08 pm »
Аз днес не посмях в този вятър да изкарам Виктор навън.  :(
Миналата седмица след един такъв силен топъл ветрец се сдобихме със запушено носле и зачервено гърло. Та днес реших да не рискувам.

Здрава и дано да е слънчева седмицата!
Re: Вятърко листи в гората пилей... седмицата 29.11-5.12.2010
« Отговор #7 -: Ноември 29, 2010, 17:02:43 pm »
Мен повече ме беше страх от летящи предмети - сутринта кофите бяха разбутани по улицата. Става въпрос за големите пластмасови контейнери - единият се беше спрял в паркирана кола...
Здрава седмица и от мен!
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

Re: Вятърко листи в гората пилей... седмицата 29.11-5.12.2010
« Отговор #8 -: Ноември 29, 2010, 17:18:00 pm »
Здрава седмица и от нас :)
Ние направихме два опита - сутринта към 11 часа и сенника на количката се отвя на другата страна, втория път 15 часа - издуха играчката от количката. В 16 се прибрахме и дано утре е по-спокойно.
[/url][/url]
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Вятърко листи в гората пилей... седмицата 29.11-5.12.2010
« Отговор #9 -: Ноември 29, 2010, 19:28:07 pm »
Весела седмичка. Много здраве и усмивки.  :)
Аз стартирах деня с главоболие. Забравих си чантата и телефоните, в колата лампата за горивото светеше а аз се оказах пред градината на мони без чанта, пари и телефони. Върнах се до нас, понеделник рано сутрин. След това от бързане без да искам щях да вляза в насрешното, после на два пъти ми се накараха, че блея на светофарите и няма да продължавам. За капак се спрях пред работата до един господин, който тъкмо слизаше от един джип. Силния вятър духна вратите и ги изтряскахме дружно една в друга. Позатъркахме ги, пойзвинихме се един на друг сякаш ние сме виновни и аз благополучно пристигнах в офиса към 9, а трябваше да съм там в 8  :lol:. Обаче, можеше и да е по зле, след това моето шофиране, направо си се радвам на успешното пристигане днес.  :lol:

След ледения вятър снощи, днес очаквах минусови температури. Сутринта се опаковахме с качулки, шапки ракавици и като изкязохме навън се втрештихме. То си беше лято.  Напът към колата се разопаковахме, защото хората ни гледаха доста странно. С две думи, добре стартирахме седмицата.  :lol:

Здраве и усмивки.  :)
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Вятърко листи в гората пилей... седмицата 29.11-5.12.2010
« Отговор #10 -: Ноември 29, 2010, 19:48:26 pm »
Лиде,с тебе е весело нама 6-5.
Здрава и усмихната седмица на всички!
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Вятърко листи в гората пилей... седмицата 29.11-5.12.2010
« Отговор #11 -: Ноември 30, 2010, 00:07:11 am »
Здрава седмица и от нас !  :)
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Вятърко листи в гората пилей... седмицата 29.11-5.12.2010
« Отговор #12 -: Ноември 30, 2010, 08:55:21 am »
Хубава седмица и от нас:)
Порастналите вече дяволчета са здрави и ни се размина само с лека настинка този път:) Изпратихме тати на път и Никол като чуе гласъ му по скайп бяга да се крие в най далечния ъгъл защото е много страшно, когато компютъра говори:)))
Катерят се навсякъде а любимото им место за игра е на масата отгоре:) или да ближат екрана на телевизора. Спрях да чистя, Никол ближе ТВ, Aлекс ближе ламината а Дани стъклата на вратите.
Измъквам се тайно за да отида до тоалетна или до другата стая, защото на три гласа ме търсят:) Никол прави по 7-8 крачки но само като "я принудя":) Определено се страхува да се пусне засега. Аз и не бързам:):):)
Изкараха им по 2 нови зъба и по цял ден имахме едни мрънкащи дяволи.
Къпя ги заедно тримата в басейна в банята откакто сме сами, защото докато съм в банята с един другите двама се дерат на вратата и си блъскат главите. После обличането е една лудост, но друг начин засега няма:))))
Мисля тази седмица да сглобя и украся елхата и чакаме с нетърпение коледното парти на Зачатие за да видим всички приятели-малки и големи.
*
Re: Вятърко листи в гората пилей... седмицата 29.11-5.12.2010
« Отговор #13 -: Ноември 30, 2010, 09:39:46 am »
Лисанке, пълна, весела къща  :lol: да са живи и здрави! това с къпането в басейна е супер идея - може да я приложа догодина  :wink:
При нас вчера вятъра изкорени огормен, висок бор в двора на съседа - добре че не падна върху къщата ни, че нали е дървена.... :?
Успешна и здрава седмица!!
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Вятърко листи в гората пилей... седмицата 29.11-5.12.2010
« Отговор #14 -: Ноември 30, 2010, 10:30:00 am »
Lisko пълниш ми душата направо  :D Да са ти живи и здрави сладурите.
dianka много неприятен инцидент.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Вятърко листи в гората пилей... седмицата 29.11-5.12.2010
« Отговор #15 -: Ноември 30, 2010, 10:58:27 am »
Спорна и здрава седмица на всички!
И аз не се разминах с екстремните изпълнения. В неделя вечерта, в 22ч, мъжът ми не можа да си влезе вкъщи, тъй като бравата на входната врата на блока е повредена. На всичкото отгоре батерията на телефона му паднала, та ходил чак до техните, да ми звънне, за да проверя отвътре дали мога да отворя. Децата съответно остават вкъщи сами. И за да е по-интересно, съвсем непредпазливо, да не кажа глупаво, в опита си да превъртя ключа в бравата хлопнах вратата, стоейки от външната и страна!  :oops: Седя отпред, по пижама, гледам заключената врата и не мога да повярвам на малоумието си! За секунди кръвта ми се свлече в петите, като си представих децата сами в апартамента. 15 мин. съм хвърляла камъни по прозорците, явно на никой не му пукаше, че може да остане без стъкло. Таксиджиите пред блока отказваха да надуят клаксона, "аз да не съм луд, да свиря по това време", отговаряха... Покатерих се върху една кола, за да съм по-близо до прозорците и това веднага даде ефект. О, облегчение! За секунди се изкатерих по стълбите до нашия апартамент, а там - шествие на хаоса! Ники, размахва четката за тоалетната чиния, тоалетната хартия раздърпана до последното късче, каката подскача из хола...как се зарадвах на тази иначе отчайваща гледка! Щастлива бях, че не са се покатерили на някой шкаф, да паднат или не са съборили нещо по главите си.

Към екстрите се добавят и неколкократните нощни събуждания на Ники. Трябваше да съм го отбила най-късно до навършване на една годинка, но вече цял месец драмата продължава, съпроводена със звучен рев в 3 и 5 през нощта. Чувствам се повече като биберон, защото въпреки кашата, главна цел си остава маминото мляко, но идея си нямам как да пресека това будене. Толкова съм отслабнала, че вече не ми стават дори дрехите от преди да забременея :(  Ако някой има тактики и хитринки, моля, спешно споделяйте!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Вятърко листи в гората пилей... седмицата 29.11-5.12.2010
« Отговор #16 -: Ноември 30, 2010, 11:38:19 am »
боже, тук направо сценарии за екшъни! Аничка, справила си се геройски!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Вятърко листи в гората пилей... седмицата 29.11-5.12.2010
« Отговор #17 -: Ноември 30, 2010, 11:43:01 am »
Аничка, аз заместих първо гърдата с шишето, защото кърма вече почти нямах,но ме ползваше за биберон. След това и слагах повечко вода в млякото. Така тя сама се отказа от него.

Ани, как така си се качила върху кола  :lol:. Ако мъжа ми беше собственика собственоръчно щеше да те удоши. Той за драскотинка умира прав, представям си някой по пижама да му скача върху колата  :lol:

 
« Последна редакция: Ноември 30, 2010, 11:45:51 am от lidia »
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Вятърко листи в гората пилей... седмицата 29.11-5.12.2010
« Отговор #18 -: Ноември 30, 2010, 12:51:26 pm »
Лелей, а аз мислех,че на мен тази седмица не ми върви! 8O
Браво, Лиде, Аничка, справили сте се с екшъна!

А купона у Лиска е супер! :D
Ми Лиске, поне не чистиш! А и не ти трябва да се къпеш сигурно, след баня с тримата в басейна!  :)   

Да похваля Вики - вече казва "Р" доста добре и умира от кеф да повтаря "Рачо реже риба" :)
А ... да се оплача ли не знам - не спира да скача по леглата, а много ме е страх, че може да загуби равновесие и да си удари главата лошо! :(
« Последна редакция: Ноември 30, 2010, 12:54:12 pm от yana-v »
Re: Вятърко листи в гората пилей... седмицата 29.11-5.12.2010
« Отговор #19 -: Ноември 30, 2010, 13:08:16 pm »
аni4ka големи екшъни :D
Лис, поне не чистиш и миеш :lol:
аз да похваля Ники,че започна да яде една идея по-културно - вече омазва само лигавника :lol:
[/url][/url]