0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1880 -: Юли 21, 2006, 23:56:47 pm »
Здрасти Десита, аз не съм спец но мисля, че дотук графиката ти не показва да е имало ову. Може би тепърва предстои. Температурата след ову трябва да се задържи сравнително висока, а твоята прави скокове и спадове.
Благодаря ти, миличка Нат  :balk_21:, а можеш ли да погледнеш и графиката ми за предния месец - за юни? Там има двуфазност,определено, и БТ се покачва след 15-16 ден, но не се получи..Наистина ще ми е по-добре, ако ми кажеш и твоето мнение.. Благодаря ти предварително.. :wink:
Десита, трябва да си разрешиш от профила графиките ти да са видими от другите потребители. Така не мога да я видя.
Нат, разрешила съм в профила да се виждат графиките, мила, незнам защо не става  :( Но горе-долу изглеждат така: в първата фаза до 10-11 ден БТ е около 36,2. 12 ден-36,9 ; 13 - 36,6 ; 14-36,4 ; 15- 36,8 и от 17-ти ден се покачва на 37,1 до 37,4.. Преди да ми дойде М. (само за 1 ден) спадна до 36,7.. И за този месец всъщност, вече се вижда.. Какво мислите, момичета? Благодаря ви за търпението и вниманието  :?
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1881 -: Юли 22, 2006, 09:43:22 am »
Деси, малко ми е трудно като не мога да го видя нагледно, но мисля, че този спад на 14тия ден (от графиката за юни) може да е било овуто.  Използвай тестове за ову с тях ще ти е много по-лесно и сигурно. Съжалявам, че неможах да ти бъда полезна. Ако се съмняваш за цветна бременност (което аз мисля, че не е защото БТ ти е ниска и варира) просто си пусни един кръвен тест. Успех.
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1882 -: Юли 22, 2006, 11:58:54 am »
здравеите аз сам нова тук и не знам да си сложа графиката
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1883 -: Юли 22, 2006, 13:23:23 pm »
 Здравейте момичета... искам да ви споделя... тази сутрин когато станах в 8 часа френско време и отидох до тоалетната видях леко кафеникаво зацапване... сега е 12:20 тука и сам си сложила превръзка но си стои все същото малко кафеникаво петънце а мисля, че по-принцип спрямо овулацията се пада, че трябва да ми дойде или днес или утре но имам само едно кафеникаво петънце и нищо повече... никакви ПМБ и съм доста объркана... тичам през 5 мин до тоалетната да провеявам дали не ми е дошла лелката но уви и хем се радвам и хем съм объркана и незнам какво да мисля  :dontknow: :ask:
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1884 -: Юли 22, 2006, 14:11:09 pm »
Какво ще кажете за маята графика?Има ли някаква надежда?
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1885 -: Юли 22, 2006, 14:48:51 pm »
 Каде си мериш БТ???
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1886 -: Юли 22, 2006, 14:57:47 pm »
Дуду, този 52 дневен цикъл обсъди ли го вече с лекар?? Не изглежда, като да е имало овулация, мила. А тези спадове и покачвания /резки и много/ ми напомят моя априлски цикъл, който за съжаление завърши с находка - киста и месеци и половина Марвелон. Дано да не съм права!!


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1887 -: Юли 22, 2006, 15:03:55 pm »
minikky е праве но пак има значение каде си мериш БТ и дали го правиш правилно... консултирай се по- скоро с лекаря си...


 minikky и аз съм имала пеоблеми с кисти и знам как си се чувствала... наистина напрежението е огромно, моля се да си се оправила  Успех...
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1888 -: Юли 22, 2006, 15:09:29 pm »
Меря бт-анално,да аз наистина имам ПКЯ,смятам тези дни да отида на лекар
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1889 -: Юли 22, 2006, 15:10:02 pm »
Мегитка,  :D :D, благодаря за милите думи. Слава богу, тогава се оправих  бързо.
Права си, че е възможно температурата да не е мерена правилно, но ако е мерена винаги по един и същ начин, орално или ректално, се опасявам че графиката е точна. Спадовете и скоковете са си такива, независимо от начина на мерене, не коментираме стойностите.

Мегитка, пожелавам ти бързо забременяване, мила, както и на всички други момичета тук. Целувки!!!


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1890 -: Юли 22, 2006, 15:20:03 pm »
Меря бт-анално,да аз наистина имам ПКЯ,смятам тези дни да отида на лекар
Здравей, при ПКЯ метода на базалната температура не е ефективен. Съжалявам.
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1891 -: Юли 22, 2006, 18:36:43 pm »
 Момичета сега от сутринта което ми беше кафеникавото зацапване сега видях и кърваво... но пак е много слабо... и незнам, притеснена съм. Предполагам, че ако до утре не ми се засили ще мога да се надявам    :bonk:
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1892 -: Юли 22, 2006, 20:12:23 pm »
 Дойде ми гадната лелкааааа  :balk_146: :balk_146: :balk_146: :balk_149: как ще кажа сега на мъжото ми, толкова много се надяваше  :fighting:
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1893 -: Юли 23, 2006, 10:35:05 am »
Благодаря, миличка Нат, разбира се, че ми помогна много  :hug2: Бързам да споделя, че на 13-тия ден вечерта, видях оная белтъкообразната (млечно-бяла) слуз, което значи, че все пак има ову  :) (и няма цветна) и аз пак имам една надеждичка в душата  :? Желая късмет и успех от сърце на всички вас, момичета.. Не губете надежда.. Целувки от мен..  :kiss:
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1894 -: Юли 24, 2006, 10:39:37 am »
Бих искала да попитам нещо и аз на свой ред.
Тази сутрин за 1 път мерих БТ в 6.30 сутринта - беше 36.55, а малко по късно някъде към 9.30 отново я мерих и беше 36.9, но съм нанесла в графиката си първата стойност. Всъщност въпроса ми е  коя от двете стойнсоти е по правилно да нанеса и нетрябва ли и в двата часа да са еднкви стойностите.
Благодаря... 
Fanta, трябва да мериш температурата в един и същи час, без да си ставала от леглото и поне след 3-4 часа спокоен сън. Иначе всичко оказва влияние. Мисля, че първата ти температура е актуалната. Аз например си навивам алармата на телефона, меря и ако още ми е рано си заспивам пак. Но всяка сутрин меря точно в един час- 8.20.
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1895 -: Юли 27, 2006, 10:25:38 am »
Здравейте, момичета
Ако можете погледнете пак графиката ми до днес. Този месец не съм използвала тестове за ову, реших да пробвам само по мерене на БТ и признаци. Другия месец ще си взема тестове. Аз мисля, че овуто ми е било на 15-16 ден, но все пак ще очаквам и вашето значително по-компетентно мнение. Благодаря Ви.
Целувки
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1896 -: Юли 27, 2006, 10:32:50 am »
Здравейте, момичета
Ако можете погледнете пак графиката ми до днес. Този месец не съм използвала тестове за ову, реших да пробвам само по мерене на БТ и признаци. Другия месец ще си взема тестове. Аз мисля, че овуто ми е било на 15-16 ден, но все пак ще очаквам и вашето значително по-компетентно мнение. Благодаря Ви.
Целувки
Здрасти vania_g, аз също мисля че овуто ти е било на 15-16 ден от цикъла, но трябва да изчакаме температурата още да се покачи. От тук нататък трябва да продължи да се покачва и да се задържи висока. Желая ти късмет. Дано да е станало.
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1897 -: Юли 27, 2006, 10:41:47 am »
Много ти благодаря за отговора, Nataly. Остава да чакам. И аз ти желая късмет и приятен ден. :kiss:
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1898 -: Юли 27, 2006, 10:53:30 am »
Здравейте момичета! Според вас това понижение на БТ днес /27.07./, може ли да се възприеме като имплантационен спад? Като цяло през първата фаза БТ беше доста ниска и сега се отчита двуфазност дори и при темп.36,8. Възможна ли е бременност при 36,8 -36,9? Благодаря
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1899 -: Юли 27, 2006, 12:16:04 pm »
при ПКЯ,теста за бременност важи ли,сега си направих и показа две черти,може ли да има някъкав шанс,вижте ми и графиката,във вторник имах само кафяво зацапване,но беше само 1 ден