0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1860 -: Юли 20, 2006, 20:21:17 pm »
Denis, би ли ми казала кога е била овулацията, ако изобщо е имало такава. Благодаря ти!!!
Здрасти ще се опитам да ти отговоря аз, защото Денис няма да я има известно време. Мисля, че е била на 18 тия ден. Колко ти е дълък цикъла по принцип? Ако съм права и овуто ти е било на 18 тия ден+ 14 дни ЛФ, значи имаш един ден закъснение. Това е само моето скромно мнение, съжалявам, че големият спец по графиките Денис я няма.
« Последна редакция: Юли 20, 2006, 20:24:00 pm от nataly_kirova »
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1861 -: Юли 20, 2006, 20:42:36 pm »
Благодаря, Натали! Цикълът ми е между 30 и 36 дена.а ову-то между 18 и 22 ден. ФФ ми отчете ОВУ на 19 ден, но с пунктир. А аз не съм сигурна дали не е на 20 ден или по-лошото изобщо да съм нямала ОВУ. Най- лошото от всичко че всеки ден проверявам колко дни ми ЛФ да не би случайно да ми закъснява....... И утре като ми цъфне лелката и пак великата депресия, ама пусти надежди какво да правиш..........
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1862 -: Юли 20, 2006, 20:54:13 pm »
Благодаря, Натали! Цикълът ми е между 30 и 36 дена.а ову-то между 18 и 22 ден. ФФ ми отчете ОВУ на 19 ден, но с пунктир. А аз не съм сигурна дали не е на 20 ден или по-лошото изобщо да съм нямала ОВУ. Най- лошото от всичко че всеки ден проверявам колко дни ми ЛФ да не би случайно да ми закъснява....... И утре като ми цъфне лелката и пак великата депресия, ама пусти надежди какво да правиш..........
Ами мила, дано температурата се задържи висока и ако не ти дойде още 2-3 дни едно тестче, а аз ще стискам палци да видиш двете чертички.
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1863 -: Юли 20, 2006, 23:26:05 pm »
Здравей, Денис  :) Моля те, мила, би ли погледнала графиките ми и да си кажеш мнението, защото вече не знам какво да мисля по въпроса за моята овулация.. Тестовете ми за ову. бяха отрицателни (за м.юни), но може и да съм изтървала момента, незнам..Определено има двуфазност, но все пак ми се иска да чуя мнението ти.. А този месец ми дойде М., но беше само за 1 ден и спря от раз - просто не ми се е случвало такова нещо никога досега..Благодаря ти предварително и желая успех и радостна новина за много плътни две чертички на теб и всички момичета в този сайт.. Целувки от мен  :kiss:
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1864 -: Юли 21, 2006, 08:55:58 am »
Здрасти Десита, аз не съм спец но мисля, че дотук графиката ти не показва да е имало ову. Може би тепърва предстои. Температурата след ову трябва да се задържи сравнително висока, а твоята прави скокове и спадове.
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1865 -: Юли 21, 2006, 09:41:15 am »
Здравейте на всички. Ако имате възможност погледнете ми графиката до сега. Този месец след М ми е някак странно - почти всеки ден имам леки болки и спазми в долната част на корема. Благодаря на всички и успех. Знам как се чувствате всички и ви пожелавам бебенца в най-скоро време.
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1866 -: Юли 21, 2006, 10:54:13 am »
 Момичета здравейте и от мен от Париж  :balk_179: тука е страхотно и едва сега мога да седна да ви напиша два реда
   

   и да ви кажа, че вчера когато се равхождахме с зълва ми ми се завъртя всичко пред очите и ми беше доста неконфортно обаче гадното стана когато слязахме в метрото... е там вече имах чувството, е ще повърна... издържах до вкъщи но когато зълва ми започна да готви вече не издържах а ми закъснява с 2 дена и незна...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1867 -: Юли 21, 2006, 11:35:52 am »
Цитат
Здравейте на всички. Ако имате възможност погледнете ми графиката до сега. Този месец след М ми е някак странно - почти всеки ден имам леки болки и спазми в долната част на корема. Благодаря на всички и успех. Знам как се чувствате всички и ви пожелавам бебенца в най-скоро време.

Здравей, Ваня!

От графиката ти е още рано да се каже, дали е имало овулация. За сега всичко е наред. Успоредно с меренето на БТ можеш да използваш и тестове за овулация. Така по-точно ще установиш фертилните дни. Що се отнася до болките, най-добре е да се консултираш с лекар.

Желая ти успех!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1868 -: Юли 21, 2006, 11:46:19 am »
Цитат
Момичета здравейте и от мен от Париж   тука е страхотно и едва сега мога да седна да ви напиша два реда и да ви кажа, че вчера когато се равхождахме с зълва ми ми се завъртя всичко пред очите и ми беше доста неконфортно обаче гадното стана когато слязахме в метрото... е там вече имах чувството, е ще повърна... издържах до вкъщи но когато зълва ми започна да готви вече не издържах а ми закъснява с 2 дена и незна...

Здравей, Мегита!

Първо, радвам се, че си изкарваш страхотно в Париж.
Като гледам графиката ти и както си отбелязала овулацията на 17 ден, според мен не ти закъснява с 2 дни. Ако ЛФ ти е 14 дни, то на теб трябва да ти дойде след 2. Малко нисичка ми се вижда температурата след овулацията, но стискам палци да е станало!

Желая ти успех и дано се похвалиш с хубава новина!

Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1869 -: Юли 21, 2006, 11:53:08 am »
svangemi да но БТ попринцип не ми се е покачвала поваче от 36.9 и са ми казвали, че може попринцип да съм с ниски стойности но ще чакам дори и да не ми дойде... решила съм да си изчакам търпеливо...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1870 -: Юли 21, 2006, 12:28:39 pm »
Меги,

винаги има надежда! И аз трудно достигам до 37 (и то когато съм на хапчета) И независимо, че док отсича " няма овулация", аз пак си се надявам. Силно се надявам при теб да има хубави новини. Стискам палци.  :crossfingers:
Успех мила!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1871 -: Юли 21, 2006, 13:16:15 pm »
Здравейте отново...
Аз пък искам да се оплача, че днес ми падна температурата. Ехх...пусто нещо. Но така поне си знам и психически се подготвям че най-вероятно ще ми дойде. Малко ме наболява и коремът макар че е малко рано...имам уж още два дена ...ама то Божа работа..
Ех че ме е яд!! :(
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1872 -: Юли 21, 2006, 14:08:28 pm »
Пепита, знам как се чувстваш. Аз обаче до последно се надявам. Никой не може да ни вземе надеждата!
Желая ти успех!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1873 -: Юли 21, 2006, 14:37:22 pm »
Да..така е. Може би трябва човек да не мисли и тогава става работата. А може би сега не му е времето...Когато ни е писано тогава....Май и аз трябва да се примиря с това.
Успех на всички!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1874 -: Юли 21, 2006, 17:15:36 pm »
Не губи надежда, мила Пепита, и аз знам как се чувстваш, но ще стане - имай вяра.. Желая ти от сърце в най-скоро време да се похвалиш с много плътни две чертички  :kiss:
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1875 -: Юли 21, 2006, 17:30:02 pm »
Здрасти Десита, аз не съм спец но мисля, че дотук графиката ти не показва да е имало ову. Може би тепърва предстои. Температурата след ову трябва да се задържи сравнително висока, а твоята прави скокове и спадове.
Благодаря ти, миличка Нат  :balk_21:, а можеш ли да погледнеш и графиката ми за предния месец - за юни? Там има двуфазност,определено, и БТ се покачва след 15-16 ден, но не се получи..Наистина ще ми е по-добре, ако ми кажеш и твоето мнение.. Благодаря ти предварително.. :wink:
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1876 -: Юли 21, 2006, 20:05:06 pm »
dessyta може и да си писала преди ,но защо ти е толкова къс  мц струва ми  се че 1 ден кървене не е нормално
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1877 -: Юли 21, 2006, 22:40:35 pm »
Здрасти Десита, аз не съм спец но мисля, че дотук графиката ти не показва да е имало ову. Може би тепърва предстои. Температурата след ову трябва да се задържи сравнително висока, а твоята прави скокове и спадове.
Благодаря ти, миличка Нат  :balk_21:, а можеш ли да погледнеш и графиката ми за предния месец - за юни? Там има двуфазност,определено, и БТ се покачва след 15-16 ден, но не се получи..Наистина ще ми е по-добре, ако ми кажеш и твоето мнение.. Благодаря ти предварително.. :wink:
Десита, трябва да си разрешиш от профила графиките ти да са видими от другите потребители. Така не мога да я видя.
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1878 -: Юли 21, 2006, 23:10:11 pm »
dessyta може и да си писала преди ,но защо ти е толкова къс  мц струва ми  се че 1 ден кървене не е нормално
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1879 -: Юли 21, 2006, 23:43:40 pm »
dessyta може и да си писала преди ,но защо ти е толкова къс  мц струва ми  се че 1 ден кървене не е нормално
За първи път ми се случва такова нещо, Силви, :( винаги досега МЦ ми е бил 3 дни (плътно), а сега незнам какво става.. Ходих на ехограф, доктора първо ми каза, че виждал нещо много мъничко, но било още 10-ти ден след датата (ако се приемело за `цветна бременност`) и било много рано да се види каквото и да е.. После ми направи тест - беше отрицателен, наистина незнам какво да мисля.. Каза ми след 10-12 дни да отида пак на преглед, да ме види отново на ехограф, въпреки отрицателния тест..  :? Затова искам съвет и мнение от вас, момичета, кога и дали изобщо е имало ову. според графиката ми за юни...