0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1840 -: Юли 15, 2006, 14:40:16 pm »
Здравейте мили момичета, днес правих още един тест и беше с много плътни две черти. Вече имам доста симптоми за бременност много съм щастлива и нямам търпение да отида на лекар. Ще ходя във вторник, незнам как ще издържа, но няма как :P :balk_48:Целувки на всички и приятен ден  :bighug:

Много съм щастлива заради теб!  :bighug:
Позволих си да ти пусна данните в моята домашна програма и ето какво излезе:
 - зачатие: 24.06.2006г.
 - термин: 18.03.2007г.
 - зодия: овен
 - година на глигана
 - известни личности: Принцеса Латиша, Венеса Уилямс
(има и по-голяма вероятност за пола, но реших, че може да не искаш да знаеш..)
Целувки сладка и лека бременност!  :wave:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1841 -: Юли 15, 2006, 15:08:05 pm »
Да Денис правила съм хормонални на 3-ти ден и са в норма бях писала за тях. Тези хормони си ги изпросих, защото той каза, че няма да имам проблеми, но аз настоях. Оказа се прав. На въпроса ми защо и къде е причината той вдигна рамене и каза - първо възрастта /на 35 съм/ така ще си я караш цял живот - с нередовен цикъл предизвикващ се от оргаметрил и без ову  :(  Мен това не ме задоволява. Добър е, но и нямам възможност всеки месец да давам по 50 лв. Сега се чудя да ходя ли пак при него или да започвам да пия оргаметрил-а, то вече като бонбонки го имам всеки месец с него иначе няма цикъл.
А как пиеш Оргаметрила?
Неможе хормоните да са в норма, а да няма овулация. Все някъде се открива причината за ановулаторните цикли?
Немисля, че причината е възрастта /вярно е че има и такива изключения/, но аз не бих се примирила с такова обяснение на положението. Ако няма спонтанна овулация - може да се предизвика. 
Сигурна ли си в термометъра, да не би той да неможе да отчита по-високи стойности? С какъв мериш?

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1842 -: Юли 15, 2006, 15:34:44 pm »
Оргаметрила го пия 3х1 - 3 дни и след около 4-5 дена ми идва. Да док ми каза, че ще трябва лека стимулация и може и да се получи.Искам да съм си като нормалните жени - да си знаят датата за цикъла, да си имам ову но уви - не може да сме еднакви всички все някъде нещо трябва да куца.  А колкото до термометъра по твоя препоръка  :P си купих нов и сега ползвам 2 дигитални и 1 живачен. Тази сутрин БТ ми е по-висока, но причината е, че снощи си легнах късно и тази сутрин я мерих в 8ч. тъй,че ако беше мерена в 6:30 пак щеше да си е 36,4. Нещо и това мерене взе да ми писва. Изпадам в едни депресивни състояния от време на време, което не е на хубаво за мен.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1843 -: Юли 15, 2006, 15:46:42 pm »
Оргаметрила го пия 3х1 - 3 дни и след около 4-5 дена ми идва. Да док ми каза, че ще трябва лека стимулация и може и да се получи.Искам да съм си като нормалните жени - да си знаят датата за цикъла, да си имам ову но уви - не може да сме еднакви всички все някъде нещо трябва да куца.  А колкото до термометъра по твоя препоръка  :P си купих нов и сега ползвам 2 дигитални и 1 живачен. Тази сутрин БТ ми е по-висока, но причината е, че снощи си легнах късно и тази сутрин я мерих в 8ч. тъй,че ако беше мерена в 6:30 пак щеше да си е 36,4. Нещо и това мерене взе да ми писва. Изпадам в едни депресивни състояния от време на време, което не е на хубаво за мен.
Ако всичко е наред със спермограмата и ако тръбите ти са проходими, защо не опитате със стимулация, може да се получи.
Така да чакаш да се оправят нещата е само губене на време. Те може да се оправят от самосебе си , но може и да не стане така.
Моето мнение е да не чакаш повече. Ето, сама казваш, че това се отразява и на нервната ти система. Колкото по-рано вземеш някакво решение, толкова по-добре за теб /и прихиката ти/

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1844 -: Юли 15, 2006, 15:57:15 pm »
От утре ще пия Оргаметрила и ще чакам да ми дойде. После отивам при док и искам стимулация пък каквото ще да става. Страхувам се от празните надежди само, че съвсем ще изперкам вече. Да тръбите са ми проходими и спермограмата си е ОК. Благодаря  Денис за разбирането и помоща.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1845 -: Юли 15, 2006, 16:05:15 pm »
От утре ще пия Оргаметрила и ще чакам да ми дойде. После отивам при док и искам стимулация пък каквото ще да става. Страхувам се от празните надежди само, че съвсем ще изперкам вече. Да тръбите са ми проходими и спермограмата си е ОК. Благодаря  Денис за разбирането и помоща.
Какво чакаш тогава, направи го пък, каквото ще да става - поне ще знаеш, че каквото зависи от теб си направила, другото е  Божа работа.
Аз ти пожелавам успех и стискам палци да стане. Само не се отказвай и не се отчайвай.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1846 -: Юли 15, 2006, 20:47:41 pm »
Здравей Денис, според графиката ми някъде днес или утре трябва да ми е овуто нали?
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1847 -: Юли 15, 2006, 20:59:14 pm »
Здравейте мили момичета, днес правих още един тест и беше с много плътни две черти. Вече имам доста симптоми за бременност много съм щастлива и нямам търпение да отида на лекар. Ще ходя във вторник, незнам как ще издържа, но няма как :P :balk_48:Целувки на всички и приятен ден  :bighug:
Честито миличка  лека и безпроблемна бременност и дано да заразиш много момичета в този форум!!Дай Боже!!! :balk_21:
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1848 -: Юли 15, 2006, 21:29:31 pm »
Здравейте мили момичета, днес правих още един тест и беше с много плътни две черти. Вече имам доста симптоми за бременност много съм щастлива и нямам търпение да отида на лекар. Ще ходя във вторник, незнам как ще издържа, но няма как :P :balk_48:Целувки на всички и приятен ден  :bighug:
Честито миличка  лека и безпроблемна бременност и дано да заразиш много момичета в този форум!!Дай Боже!!! :balk_21:
честито дано наистина се случи и на всички нас
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1849 -: Юли 17, 2006, 11:20:25 am »
Здравейте! Аз съм нова тук. :) Бихте ли хвърлили едно око на графиката ми. Мислите ли,че е хубава? Първите дни не мерих както трябва и затова имам такива ниски стойности..
Благодаря предварително!
И честито на новата мама!! :beerdr:
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1850 -: Юли 17, 2006, 12:26:25 pm »
Денис, смяташ ли, че правилно съм си отбелязала овулацията?  Дали е била тогава?
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1851 -: Юли 17, 2006, 13:30:37 pm »
Мерси Боги!!! И аз ти желая успех!!! :goodluck:Иначе аз си меря температурата всяка сутрин около 8 часа, преди да стана, анално.
Така ми казаха момичетата от другия форум на БГ Мама че трябва да я меря.Отначало имах такива ниски стойности понеже се оказа че съм си мерила телесната температура (под мишницата) вместо Базалната.:balk_132:

Ама откъде да знае човек....затова е хубаво че ги има тези форуми. :jump12:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1852 -: Юли 17, 2006, 14:03:50 pm »
Денис, смяташ ли, че правилно съм си отбелязала овулацията?  Дали е била тогава?
Извинявай Нат,
Не съм го видяла 8O...
Трябвало е и следващият ден да направиш тест. Как си го улучила с един тест :D???
Овулацията, може да е била вчера , но може да е и днес. Дано да е станало.
Трябва да се повиши БТ за да се разбере /само по графика/ кога е била БТ.
Ако и вчера е бил положителен теста, О. може да е дори и утре. Така, че продължавайте да си действате, докато БТ не се повиши.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1853 -: Юли 17, 2006, 17:32:33 pm »
Много  благодаря на всички за прекрасните пожелания.
Много сте мили, пожелавам на всички скоро да сбъднат мечтата си за бебче :babbycarrage:   Днес ходих при личната лекарка и тя ме посъветва да изчакам 20 дена да ми закъснее преди да отида на гинеколог, а аз мислех да ходя утре на 10 ден закъснение. Ако някой може да ми даде съвет ще му бъда благодарна.Целувки на всички.
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1854 -: Юли 17, 2006, 18:19:57 pm »
Денис, смяташ ли, че правилно съм си отбелязала овулацията?  Дали е била тогава?
Извинявай Нат,
Не съм го видяла 8O...
Трябвало е и следващият ден да направиш тест. Как си го улучила с един тест :D???
Овулацията, може да е била вчера , но може да е и днес. Дано да е станало.
Трябва да се повиши БТ за да се разбере /само по графика/ кога е била БТ.
Ако и вчера е бил положителен теста, О. може да е дори и утре. Така, че продължавайте да си действате, докато БТ не се повиши.
Няма проблеми за това, че не си го видяла.А за теста как съм го улучила ...незнам може би опита вече си казва думата. Не го повторих и на следващият ден, защото ми беше останал само един, а Клиарплан-а трудно се намира(другите не ме хващат).Иначе и аз си мислех да продължаваме по същият начин и само се моля овуто да е от десният яйчник, че левият е със запушена тръба. Благодаря ти.Както винаги си много мила.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1855 -: Юли 17, 2006, 19:13:40 pm »
Много  благодаря на всички за прекрасните пожелания.
Много сте мили, пожелавам на всички скоро да сбъднат мечтата си за бебче :babbycarrage:   Днес ходих при личната лекарка и тя ме посъветва да изчакам 20 дена да ми закъснее преди да отида на гинеколог, а аз мислех да ходя утре на 10 ден закъснение. Ако някой може да ми даде съвет ще му бъда благодарна.Целувки на всички.
На 10 ден закъснение е добре, според мен отиди. На вагинален УЗ трябва да се види вече.
Стискам палци всичко да е наред. :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1856 -: Юли 17, 2006, 19:15:21 pm »
Няма проблеми за това, че не си го видяла.А за теста как съм го улучила ...незнам може би опита вече си казва думата. Не го повторих и на следващият ден, защото ми беше останал само един, а Клиарплан-а трудно се намира(другите не ме хващат).Иначе и аз си мислех да продължаваме по същият начин и само се моля овуто да е от десният яйчник, че левият е със запушена тръба. Благодаря ти.Както винаги си много мила.
Нат , БТ може да се покачва от 1 до 5 дена след овулация, така че не се притеснявай. До тук всичко е наред  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1857 -: Юли 18, 2006, 20:54:47 pm »
Денис, благодаря за полезната информация. Днес ходих на лекар, видя се имбриончето, на мястото си е размера му е 9мм :balk_103:
Нещо температурата ми малко се понижи дали е нормално? Оф само се чудя май за какво да се притеснявам. Е милички май ще напускам този форум, от сърце желая на всички ви  :bfp1: и Денис дано този месец ни зарадваш и ти с прекрасна новина. :P
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1858 -: Юли 19, 2006, 09:29:57 am »
Миличка Galushka, много се развълнувах, като порчетох прекрасната новина, че вече си видяла мъничето в теб и всичко е наред! Пожелавам ти от тук нататък нещата да се развиват само в положителна посока и 9те месеца да минат неусетно! Специално за теб и бебчето приеми една голя-я-яма прегръдка! :bighug:
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1859 -: Юли 20, 2006, 19:13:58 pm »
Denis, би ли ми казала кога е била овулацията, ако изобщо е имало такава. Благодаря ти!!!