0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1760 -: Юли 10, 2006, 07:47:41 am »
Мила Денис пак ще ти досаждам малко!Днес най накрая БТ се повиши над 37 !!!!!!Явно при мен се повишава постъпенно.ЛФ ми е 12 дена.
Та явно този месец цикъла ми няма да е 26 дена а повече????Май месец правих неуспешно инсе(стимулация с клостилбеги)дали  това нещо още ми оказва някакво влияние?????По принцип цикъла ми е 26 дена ...като часовник! :balk_21:
Ади, графиките не се отварят...може би по-късно.
Не мисля че причината е в стимулацията..., но знае ли човек. Всеки реагира  по различен начин.
Опитай с малко витамини - поне няма да ти навредят. Ефекта не е веднага, но все пак макар и малко  го има.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1761 -: Юли 10, 2006, 08:27:34 am »
След  първото инсе чак на 3 цикъл се нормализираха нещата!(чудих се дали от стимулация  така??????)Сега след второто инсе пак се повтарят нещата...та поради тази причина те питах дали стимулация указва влияние!!!Витаминки......сега пия фолиева,вит Е .А! :D :D :D
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1762 -: Юли 10, 2006, 08:46:56 am »
След  първото инсе чак на 3 цикъл се нормализираха нещата!(чудих се дали от стимулация  така??????)Сега след второто инсе пак се повтарят нещата...та поради тази причина те питах дали стимулация указва влияние!!!Витаминки......сега пия фолиева,вит Е .А! :D :D :D
Ади трябва да попиташ лекарят си за това - той има най-добрите и много по-точни наблюдения. Ние тук само си гадаем... :D
На мен не ми е указвала влияние.
Пусни една анкета и да разберем - това ще е много по-точно

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1763 -: Юли 10, 2006, 10:22:48 am »
Megita, позволявам си да ти отговоря аз. Всяка аптека може да ти ги достави ако си ги поръчаш. Аз също съм от малък град и кварталната аптека не винаги има това, което ми трябва, но ако го искам и ми го поръчват. Дори покрай провлема с Утрогестана много присърце го взеха и ми издириха он Плевен. Опитай! Бъди настоятелна! Помоли ги.  Но ако пък не бързаш... тогава карайте по схемата през ден и  :00001754: ако всичко друго е ОК то скоро ще стане! Успех!


 Да мила знам, че мога да си ги поръчам но този месец ги търсих в последния момент и не ми се занимаваше защото все нещо щеше да стане и ако се бяха забавили щеше да ме е яд... днес ми се покачи БТ от вчера ми беше 36.2 а днес 36.5 такаче мисля, че вчера ми не била овуто...

 П.П. какво става пак с графиките  :(
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1764 -: Юли 10, 2006, 13:44:37 pm »
След  първото инсе чак на 3 цикъл се нормализираха нещата!(чудих се дали от стимулация  така??????)Сега след второто инсе пак се повтарят нещата...та поради тази причина те питах дали стимулация указва влияние!!!Витаминки......сега пия фолиева,вит Е .А! :D :D :D
Днес, не си нанесла стойност?
Не виждам какво те притеснява - до тук всичко е наред?
О. май е била на 15 или 15/16 - дано да се задържи така висока БТ. :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1765 -: Юли 10, 2006, 13:47:30 pm »
Да мила знам, че мога да си ги поръчам но този месец ги търсих в последния момент и не ми се занимаваше защото все нещо щеше да стане и ако се бяха забавили щеше да ме е яд... днес ми се покачи БТ от вчера ми беше 36.2 а днес 36.5 такаче мисля, че вчера ми не била овуто...
Овулацията  може да е и днес или утре , по БТ неможе да се разбере докато тя не се повиши трайно.При теб не се знае колко време се повишава, затова не залагай само на един ден.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1766 -: Юли 10, 2006, 14:00:37 pm »
Здравей, Денис!  :balk_64:
Моля те,  :help1:! За изминалите 2 дни Т ми падаше с по половин десета. Днес е 36.9. Значи ако продължи да пада чакам лелка, а ако пак се вдигне този спад осначава ли проблем? Тук при нас и двете вечери беше много студено, валя дъжд и на мен ми беше хладничко, но не ми се ставаше за допълнителна завивка. Може ли да е оказало влияние? И още нещо, в понеделник отиваме при моите родители за 2-3 дни. Там не се чувствам никак добре. Дали това може да ми се отрази? А след това и на море ще ходим... Чудя се как да записвам Т за следващия цикъл. :dontknow: То този много се проточи де...
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1767 -: Юли 10, 2006, 15:25:18 pm »
Здравей, Денис!  :balk_64:
Моля те,  :help1:! За изминалите 2 дни Т ми падаше с по половин десета. Днес е 36.9. Значи ако продължи да пада чакам лелка, а ако пак се вдигне този спад осначава ли проблем? Тук при нас и двете вечери беше много студено, валя дъжд и на мен ми беше хладничко, но не ми се ставаше за допълнителна завивка. Може ли да е оказало влияние? И още нещо, в понеделник отиваме при моите родители за 2-3 дни. Там не се чувствам никак добре. Дали това може да ми се отрази? А след това и на море ще ходим... Чудя се как да записвам Т за следващия цикъл. :dontknow: То този много се проточи де...
Да миличка, продължи ли да пада - идва лелката. Съжалявам.
Ако се вдигне - този спад не е проблем, но имай  в предвид, че понякога се вдига Бт и гадната лелка пак идва./казвам го за да не се надяваш напразно/
Ако ти е било студено - Бт може от това да е по-ниска?!
Докато не ти дойде М. надежда винаги има.
За морето - както си решиш, ако ти се мери-мери, ако ли не - почини си и се наслаждавай на почивката. То бебетата нестават от меренето на БТ :D
Ако решиш да мериш, записваш така:
11/07 - 36,5
12/07 - 36.4
13/07 - 36,8 и т.н
Като се върнеш си ги нанасяш в календара.
Приятна почивка от мен и да се върнеш с най-добрата новина :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1768 -: Юли 10, 2006, 20:35:20 pm »
След  първото инсе чак на 3 цикъл се нормализираха нещата!(чудих се дали от стимулация  така??????)Сега след второто инсе пак се повтарят нещата...та поради тази причина те питах дали стимулация указва влияние!!!Витаминки......сега пия фолиева,вит Е .А! :D :D :D
Ади трябва да попиташ лекарят си за това - той има най-добрите и много по-точни наблюдения. Ние тук само си гадаем... :D
На мен не ми е указвала влияние.
Пусни една анкета и да разберем - това ще е много по-точно

Благодаря за отговора Денис.....как то винаги си много внимателна и мила!!!!!
Сега точно неискам да питам лекарката си .....дори мисля да я сменя.......но това е друга тема!Иначе за анкета си права...това е добра идея!!!!!
Вече си нанесох стойнос в календара.......сутринта нямаше календар! :balk_21:
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1769 -: Юли 11, 2006, 08:57:45 am »
 Днес вече ми е 36.7 БТ такаче мисля, че ми мина овулацията и остава да чакам... ама защо ми се покачва толкова плавно Т ?
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1770 -: Юли 11, 2006, 09:48:24 am »
Мегита, и при мен е така - БТ се покачва плавно след Ову. Това значи, че прогестеронът се отделя постепенно, но е нормално - просто при някои жени е постепенно, при други е по-рязко, не се притеснявай
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1771 -: Юли 11, 2006, 09:57:24 am »
Мегита, и при мен е така - БТ се покачва плавно след Ову. Това значи, че прогестеронът се отделя постепенно, но е нормално - просто при някои жени е постепенно, при други е по-рязко, не се притеснявай


 Ясно... чакане му е майката  :lol:
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1772 -: Юли 11, 2006, 10:02:37 am »
Да, гарнирано с много търпение :D
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1773 -: Юли 11, 2006, 12:38:14 pm »
ДЕНИС би ли си дала мнението по моята графика. Този месец температурата не се покачва над 36.8, което започва да ме притеснява.
 :thankyousign:
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1774 -: Юли 11, 2006, 12:43:52 pm »
Денис,

аз съм останала с впечатление, че си бременна (надявам се не прекрачвам някаква граница)... Ако е така не трябва ли скоро да ни зарадваш с хубава новина :bighug:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1775 -: Юли 11, 2006, 13:29:33 pm »
Денис,
аз съм останала с впечатление, че си бременна (надявам се не прекрачвам някаква граница)... Ако е така не трябва ли скоро да ни зарадваш с хубава новина :bighug:
:D  :balk_21:
Не , миличка аз съм от опитващите се да забременеят.
Нищо не 'прекрачваш' , не се притеснявай. Как само ме разсмя - може да не съм бременна, но поне ме възприемат като такава. :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1776 -: Юли 11, 2006, 13:33:37 pm »
ДЕНИС би ли си дала мнението по моята графика. Този месец температурата не се покачва над 36.8, което започва да ме притеснява.
 :thankyousign:
Първо провери термометъра.
Още малко трябва да се повиши БТ за да е сигурно, че е имало овулация.
Ако утре се повиши и се задържи така висока, всичко е наред - няма проблем, че преди това е била по-ниска.
Дано да се повиши. :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1777 -: Юли 11, 2006, 14:42:58 pm »
 :oops: изглежда нещо пак не съм разбрала, ама и аз съм една :balk_132: 
 
 Нищо де :balk_21: от моята уста - в божиите уши, нали така
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1778 -: Юли 11, 2006, 15:06:07 pm »
:oops: изглежда нещо пак не съм разбрала, ама и аз съм една :balk_132: 
 
 Нищо де :balk_21: от моята уста - в божиите уши, нали така
:bighug: :balk_21:

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1779 -: Юли 11, 2006, 17:06:41 pm »
а пък аз така и не отчетох ову с тестовете, явно не съм започнала наистина навреме да ги правя. Имам питане относно графиката ми, що така се случи, че пак имаше покачване между 20-тия и 22 ден, това ме обезпокои нещо
Много добре си си означила фертилната ЦС, но защо не си започнала тогава с тестовете.
Овулацията е била по-рано и затова си я пропуснала /да я отчетеш/.
Според мен е била на 14 ден от МЦ.
Теста на 14 е (-) ,защото овулацията е от 12 до 36 час след (+) тест.
Дано да е станало. Графиката ти до тук е добра.
На 7-8 ден след О. е пика на Прогестерона и е нормално тогава БТ да се повиши .
21/22 ден от МЦ са 7/8 ден след О. Няма от какво да се притесняваш. :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум