0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4460 -: Септември 01, 2007, 16:02:15 pm »
Здравейте, момичета! Бихте ли ми погледнали графиката? Според мен ОВУ е била на 17 ден, вие как мислите? Нещо не се справих с тестовете този месец :oops: Благодаря ви! :balk_81:
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4461 -: Септември 01, 2007, 16:08:13 pm »
Денис,благодаря ти мила ,чакам да ми свърши м и ще си запиша час при доки. Виздам тук се случват хубави неща.Честита бременност Чинчила!! :bori_002:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4462 -: Септември 01, 2007, 17:20:04 pm »
Здравейте, момичета! Бихте ли ми погледнали графиката? Според мен ОВУ е била на 17 ден, вие как мислите? Нещо не се справих с тестовете този месец :oops: Благодаря ви! :balk_81:
И аз мисля, че е била на 17 или на 17 късно вечерта (17/18)
Ако се задържи БТ висока - имало е О. и всичко е наред.
Стискам палци  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4463 -: Септември 01, 2007, 17:22:20 pm »
Момичета, много съм объркана този месец. Имах ясен положителен ову тест на 13 ден, но като си гледам графиката ще излезе, че съм имала овулация на 18 ден. Според вас какво става? :?
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4464 -: Септември 01, 2007, 17:35:26 pm »
Момичета, много съм объркана този месец. Имах ясен положителен ову тест на 13 ден, но като си гледам графиката ще излезе, че съм имала овулация на 18 ден. Според вас какво става? :?
Според мен О е била на 14/15 ден от МЦ.
За сега графиката е добре, не се притеснявай.
Покачването е стъпаловидно  и дано графиката стане хоризонтална вече.
Ако се образува  връх, ще трябва да те види лекар. И дано да не се покачва повече БТ.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4465 -: Септември 01, 2007, 17:48:36 pm »
Благодаря Денис, дано да се оправи графиката ми вече!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4466 -: Септември 01, 2007, 18:56:08 pm »
Денис, много ти благодаря! :kiss: Чакам с нетърпение! Стискай палци! :crossfingers:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4467 -: Септември 01, 2007, 21:08:51 pm »
Денис, много ти благодаря! :kiss: Чакам с нетърпение! Стискай палци! :crossfingers:
Винаги стискам  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4468 -: Септември 03, 2007, 11:33:36 am »
Денис, здравей!
Я виж как са нещата при мен. Нормално ли е всичко? Този месец се надявам да е станало вече!
Благодаря ти предварително за отзивчивостта  :bighug:
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4469 -: Септември 03, 2007, 21:35:43 pm »
  Денис,вчера ми дойде М.и графиката ми е вече завършена.Би ли я погледнала за последно, заедно с последните и температурни стойности!
   :)
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4470 -: Септември 04, 2007, 07:30:34 am »
Денис, здравей!
Я виж как са нещата при мен. Нормално ли е всичко? Този месец се надявам да е станало вече!
Благодаря ти предварително за отзивчивостта  :bighug:
Според мен О е била на 11/12 ден от МЦ.
Графиката ти е много хубава и дано да е станало.
Стискам палци :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4471 -: Септември 04, 2007, 07:40:39 am »
  Денис,вчера ми дойде М.и графиката ми е вече завършена.Би ли я погледнала за последно, заедно с последните и температурни стойности!
   :)
Погледнах и двете ти графика и според мен трябва да направиш хормонални изследвания/ЛХ,ФСХ,Е2/ и ФМ / в един и същи МЦ.
Нещо не е както трябва с О. - за последният МЦ - графиката много прилича на ЛУФ/образува се 1 връх/.

Не ме разбирай погрешно - за да се доверяваме на тестовете за О и БТ трябва да сме сигурни че има О. всеки МЦ и че всичко е наред. А при теб, определено нещо не е наред и трябва консултация с лекар.
В това положение и  много да искаш да заченеш, ако има проблем няма как да стане.
А проблема може да не е голям, просто според мен е губене на време да чакаш и да се надяваш нещата да се оправят.
Погледни реално на нещата и направи каквото трябва.
Успех миличка  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4472 -: Септември 04, 2007, 08:47:19 am »
Благодаря ти отново, Денис! Значи правилно съм се ориентирала за О. Имах доста силна болка в яйчника през нощта на 11 срещу 12 ден, така че се надявам този път късмета да е с мен  :wink:. Още малко ще чакам и ще разбера  :).
Стискам палци на всички!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4473 -: Септември 04, 2007, 10:31:10 am »
Здравей Denis.Много те моля когато имаш време да погледнеш и моята графика.Има О,нали?По мои изчисления на 19 ден,тогава имах болки ,които приличаха на спукване на малка малка кистичка,мисля че беше спукването на фоликула.А ФФ ми я засече на 18/ти ден,не знам защо така реши.Благодаря ти предварително!
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4474 -: Септември 04, 2007, 19:19:45 pm »
  Мила Денис,не искам да ме успокояваш напразно ,но погледнах този "връх"на 23 тия ден,точно тогава цял ден не бях добре имах ТТ 37 С,следващите дни също но не ми беше зле като първия ден.Дали не се е повлияла БТ от това ми състояние.
  Този месец съм се уговорила за ФМ и като мина ,ще пиша какви са резултатите.А хормони си правих този месец ,пак ли да правя?
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4475 -: Септември 04, 2007, 19:24:57 pm »
Денис,здравей,пак съм на линия,отново.Засега вси4ко е нормално,но днес по овяд ме изненада някакво много слабо,бледо розово зацапване.Рано сутринта ме пробождаше десен яй4ник.От какво може да е това зацапване според теб? :youwoman: :balk_5:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4476 -: Септември 05, 2007, 06:27:41 am »
Здравей Denis.Много те моля когато имаш време да погледнеш и моята графика.Има О,нали?По мои изчисления на 19 ден,тогава имах болки ,които приличаха на спукване на малка малка кистичка,мисля че беше спукването на фоликула.А ФФ ми я засече на 18/ти ден,не знам защо така реши.Благодаря ти предварително!
Да и според мен е на 19 ден от МЦ. Но, за да е сигурно това трябва БТ още да се повиши -поне 37,0 и да се задържи висока.
Дано да е станало. До тук графиката ти е добре

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4477 -: Септември 05, 2007, 06:33:07 am »
  Мила Денис,не искам да ме успокояваш напразно ,но погледнах този "връх"на 23 тия ден,точно тогава цял ден не бях добре имах ТТ 37 С,следващите дни също но не ми беше зле като първия ден.Дали не се е повлияла БТ от това ми състояние.
  Този месец съм се уговорила за ФМ и като мина ,ще пиша какви са резултатите.А хормони си правих този месец ,пак ли да правя?
Извинявай - нещо пропускам- дай да видим хормоните.
По принцип е добре да се съчетаят хормони+ФМ.


Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4478 -: Септември 05, 2007, 06:37:12 am »
Денис,здравей,......
Не мога да ти кажа от какво е зацапването - може да е раничка, киста, полип  и т.н може да е от О. - понякога се случва.
Дано да е последното.
Ако пак се повтори през МЦ е добре да се консултираш с лекар.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4479 -: Септември 05, 2007, 08:29:24 am »
  В момента нямам време да пиша,имам тема за моите хормони в "Хормонални проблеми при жената".А по-късно мога и тука да ги напиша.
  :)