0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

bisko72 те въобще не вървят тия номера
jam съгласна съм с теб,че не са виновни фонда все пак там са поставени лица да си вършат работата.А кой тогава е виновен нали държавата намери пари в кой да търсим тогава проблема :ask:

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
danielska, според мен, проблемът е в това, че парите не са достатъчно за всички желаещи...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
danielska, според мен, проблемът е в това, че парите не са достатъчно за всички желаещи...
Ами това е много лошо. Оказва се, че има много нуждаещи се? Изводът хич не е добър,  :(
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
И аз не разбирам защо след като сме биле удобрени веднъж трябва да се нареждам отново на опашката...

Ми билИ сте Одобрени,ама сега не чакате Одобрение,а чакате ред....толкова е просто..В същото време роптаеш срещу навършващите 43,че се пререждат..Ами че нали ако не чакаш, ще се прередиш и ти пред тия, които чакат за първи опит.... :D
Добро утро момичета! :D
И аз се присъединявам към чакането  :grouphug2:
Подадох си документите на 03.05.2010г и съм номер 7282
До кой номер са получили обаждане от фонда? :ask:

« Последна редакция: Ноември 02, 2010, 09:40:04 am от Kalina-malina »


Калина, аз съм малко след теб. Средата на май подадох документи. Ти може би ще успееш да вземаш заповедта през декември, според последното, което ми казаха от фонда. Пиши, като имаш информация. Успех.
*
Номерата на одобрените заповеди може да следите в тази тема:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=43999.0
Следя с интерес темите във форума свързани с работата на фонда и движението на номерцата, но за съжаление в последно време попадам само на някакви изнервени коментари които с нищо не помагат да се внесе яснота по основните въпроси които вълнуват всички ни. Защо толкоз се гневиме на фонда, след като той в момента е може би, единствената институция в България която работи. Била съм три пъти там (два пъти за подаване на документи и един път за заповед) и мога спокойно да кажа че, и жените които приемат документите и д-р Лалев бяха много любезни. Ако се позамислиме през изминалата година те са направили толкоз много за нас, колкото никоя друга институция. Моля Ви не си го изкарвайте на фонда и хората там, нещата няма да станат по-бързо.
Пожелавам успех на всички, и много положителни резултати следващата година.  :D
*
Здравейте, момичета!
Включвам се със следния въпрос: Ако си самофинансирам 1 опит инвитро, докато чакам за одобрение от ФАР, ще ми отпуснат ли паричките после?
Прочетох мнение някъде, че според фонда ако си успял да си намериш парите от някъде, докато чакаш одобрение, то ще успееш и втори път и нямаш нужда от тяхната подкрепа  :?
Има ли нещо вярно в това?
*
Здравейте, момичета!
Включвам се със следния въпрос: Ако си самофинансирам 1 опит инвитро, докато чакам за одобрение от ФАР, ще ми отпуснат ли паричките после?
Прочетох мнение някъде, че според фонда ако си успял да си намериш парите от някъде, докато чакаш одобрение, то ще успееш и втори път и нямаш нужда от тяхната подкрепа  :?
Има ли нещо вярно в това?

Няма такива работи.
*
Благодаря!
Видях го някъде и исках да съм сигурна и да си планирам нещата!
да, фонда не дофинансира започнат опит на собствени разноски
akemi при положение, че докато чакаш Фонда решиш да пробваш със собствени средства, можеш да го направиш спокойно, ако опита е неуспешен /което не ти пожелавам/ и по негово време или след това ти излаза заповедта от фонда, до 6 месеца можеш да започнеш следващата процедура фенансирана от фонда. Има момичета които са успяли при такива процедури и изобщо не им е трябвал Фонда, така че успех.
Основните елементи на щастието са: нещо да правиш, нещо да обичаш и нещо, за което да се надяваш
Добро утро момичета току що се свързах с фонда реших и аз да видя какво ще ми кажат Дамите който се държат адски грубо.Аз съм номер 7808 от 02.06.2010 казаха ми най-късно януари да чакам обаждане а били стигнали до 7030 номер.И ми тръшнаха телефона под носа това е което мога да ви кажа и на вас момичета само трябва да чакаме :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

и тяхната не е лесна, като знам колко момичета им звънят на ден ...

скоро никой не е писал, че са му звъннали за получаване на заповед декември...
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Тази седмица никой не е писал още, че са му се обадили!  :balk_145:
За  съжаление, като всяко хубаво нещо в България създадено с добри намерения се превръща в нещо друго!Хората във Фонда наистина не са виновни, аз лично нито за миг не съм си помислила това!Личните ми впечатления особено от д-р Лалев са отлични, той гледа да помогне на всички!Явно просто няма пари за толкова хора и не им превеждат достатъчно средства!Спомням си, че като се учреди Фонда миналата година бях преведени 20 милиона, които казаха, че ще стигнат за 4000 двойки, в началото на тази година нямам представа колко са преведени, но и дори да са 20 милиона което ме съмнява най - вероятно са по - малко, сметката просто не излиза, за 10000  са необходими 50 милиона от тогава са минали по малко от две години!Всеки може да си направи сметка какви пари трябват, явно толкова пари просто няма!И затова се чака!Но няма как, ще дерзаем да се надяваме, че с новата година ще настъпят повече средства!
*
Оф, терзаят ме разни мисли. Когато подавах документи за втори опит в началото на м. Юли, служителката от Фонда много подробно ме разпита кога какви години навършвам. И ме успокои, че има време. Всъщност навършвам 42 години другия месец. Може би е смятала, че дотогава ще получа заповед. А сега с това забавяне, ако не ми излезе номерчето, докато ги навърша, дали да подавам молба за приоритетно разглеждане? И изобщо има ли такъв прецедент? (Една жена беше споделила тук във форума, че са й дали такъв номер при подаването на документите.) Ама допълнително да дадат такъв номер?
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
искренно се радвам за всички одобрени,но наистина неразбирам защо се разминават така номерата? До колкото знам сега се раздават заповеди на номера над 7000, как изведнъж така дръпват номерата? Аз нищо не разбирм?! :?
rtfrtf, обади се и попитай как да процедираш в такава ситуация. При теб времето е от голямо значение. От една страна промени в организма, от друга - ограничението по закон.
*
Оф, терзаят ме разни мисли. Когато подавах документи за втори опит в началото на м. Юли, служителката от Фонда много подробно ме разпита кога какви години навършвам. И ме успокои, че има време. Всъщност навършвам 42 години другия месец. Може би е смятала, че дотогава ще получа заповед. А сега с това забавяне, ако не ми излезе номерчето, докато ги навърша, дали да подавам молба за приоритетно разглеждане? И изобщо има ли такъв прецедент? (Една жена беше споделила тук във форума, че са й дали такъв номер при подаването на документите.) Ама допълнително да дадат такъв номер?

Според мен ще дадат допълнително такъв номер, защото сега забавянията са по-големи. Някъде ми се струва, че бях чела за такъв случай.
По слънчевата страна на улицата