0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Инофолик (Inofolic)
« Отговор #100 -: Юни 10, 2013, 11:11:50 am »
Видях, че в аптеки Ремедиум има инозитол 500 мг 100 таблетки за около 21 лв. Това означава, че от него по 4 на ден трябва да се приема, за да се достигнат 2 гр? Има ли го в други бг аптеки, в какви мг и цена? От iherb как става порьчването и ако някой ще порьчва, ще се включа, че сьм зле с онлайн пазаруването.:) Благодаря
Взех от Ремедиум инозитол 500 мг, по 4 капсули на ден ли, за да се достигне дозата, която е в инофолик? Има ли значение по кое време на деня, преди, след хранене ще се приема? Благодаря 


Re: Инофолик (Inofolic)
« Отговор #101 -: Юни 16, 2013, 00:05:30 am »
 И аз имам изписан Инофолик, но нещо напоследък не го пия много редовно. Мразя всякакъв вид прахчета и редовно го забравях. Ако някой знае дали наистина инозитол и фолиева е равно на Инофолик, да каже. И в ценово съотношение как е, че и на мен вече взе да ми идва нанагорнище  със всички други лекарства, които купувам.
Re: Инофолик (Inofolic)
« Отговор #102 -: Юни 17, 2013, 13:51:04 pm »
За инофолика(или инозитол) знам,че не трябва да се смесва с кофеин,защото му се отслабва действието и също знам ,че се пие след хранене... :wink: Аз го пия сутрин,но замених кафето с напитка от цикория.
Re: Инофолик (Inofolic)
« Отговор #103 -: Юни 18, 2013, 22:14:53 pm »
Видях, че в аптеки Ремедиум има инозитол 500 мг 100 таблетки за около 21 лв. Това означава, че от него по 4 на ден трябва да се приема, за да се достигнат 2 гр? Има ли го в други бг аптеки, в какви мг и цена? От iherb как става порьчването и ако някой ще порьчва, ще се включа, че сьм зле с онлайн пазаруването.:) Благодаря
Взех от Ремедиум инозитол 500 мг, по 4 капсули на ден ли, за да се достигне дозата, която е в инофолик? Има ли значение по кое време на деня, преди, след хранене ще се приема? Благодаря
Аз смятам да поръчвам утре,ако решиш ми пиши,няма проблем да ти поръчам... :D
*
Re: Инофолик (Inofolic)
« Отговор #104 -: Юни 25, 2013, 18:04:05 pm »
И на мен би бяха изписали Инофолик но последния път го смениха със Сиофор 500.
Честно казано Сиофора го понасям по добре :wink: