0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« -: Май 11, 2010, 21:37:00 pm »
Заповядайте в новата тема  :D! Нека бъде на късмет на всички, които все още очакват със свито сърце сбъдването на мечтата  :D!

Ето и предишните две теми:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=31166.0
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=40229.0
« Последна редакция: Май 11, 2010, 21:38:56 pm от Roxy »
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #1 -: Май 11, 2010, 21:53:28 pm »
Здравей Рокси !
Бях се притеснила за теб , защото няколко дниси кротуваш нещо ... , надявам се обаче причината да е една единствена и се моля за теб !!!

Най - малкото пък аз трябваше да съм първа в темата , но дано ми е за късмет !!! :oops:
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #2 -: Май 11, 2010, 21:59:44 pm »
 :D Няма значение кой пише в темата, важното е да пише само хубави неща  :D.
Еве, аз ще оправям документите за Фонда тези дни  :wink:.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #3 -: Май 11, 2010, 22:12:02 pm »
:D Няма значение кой пише в темата, важното е да пише само хубави неща  :D.
Еве, аз ще оправям документите за Фонда тези дни  :wink:.

Хем се зарадвах , че изпълни планът си , хем се ядосах,защото тайничко вярвах,че няма да ти се наложи да подаваш документи по Фонда!!!

Успех Миме и искрено вярвам , че скоро и ние ще усетим какво е чувството да расте в нас живот ... така мечтан , така бленуван , така неподправен ,толкова дълго страдан , но вече реален ...
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #4 -: Май 11, 2010, 22:15:24 pm »
:D Няма значение кой пише в темата, важното е да пише само хубави неща  :D.
Еве, аз ще оправям документите за Фонда тези дни  :wink:.

Хем се зарадвах , че изпълни планът си , хем се ядосах,защото тайничко вярвах,че няма да ти се наложи да подаваш документи по Фонда!!!

Успех Миме и искрено вярвам , че скоро и ние ще усетим какво е чувството да расте в нас живот ... така мечтан , така бленуван , така неподправен ,толкова дълго страдан , но вече реален ...
:bighug: Планът до тук е изпълнен, въпросът е какво предстои...
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #5 -: Май 11, 2010, 22:24:20 pm »
:bighug: Планът до тук е изпълнен, въпросът е какво предстои...

Предстоят само щастливи мигове и положителни емоции !Вярвай силно и не позволявай на черни мисли, да те разколебават в успеха на финала !!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Защо ли пишем само двете , останалите момичета сигурно спинкат вече!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #6 -: Май 11, 2010, 22:40:44 pm »
С НОВАТА ТЕМИЧКА ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ МОМИЧЕТО САМО ++++++++++++++++++++++ ТЕСТЧЕТА
И МНОГО СЪЛЗИ ОТ ЩАСТИЕ
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #7 -: Май 12, 2010, 11:01:12 am »
Момичета, някой ходил ли е в клиниката тези дни? Много ли е натоварено (нали док отсъства известно време)? Питам, тъй като ми предстои преглед, та да знам каква е ситуацията.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #8 -: Май 12, 2010, 11:10:07 am »
Аз бях вчера в клиниката, доста почаках, отидох към 9, а влязох в 12.30 някъде.Док освен, че беше рожденик се е и контузил нещо и се разхожда с една патерица, но прави прегледи.Имай в предвид, че той вчера беше и в радиото на интервю та може и заради това да са се събрали толкова момичета, макар че Димитрова преглеждаше докато него го нямаше.

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #9 -: Май 12, 2010, 11:13:44 am »
Към Sunflower:
аз вчера бях в клиниката. Отидох в 11:30 и си тръгнах в 15:30 :). Аз чаках за преглед за започване на процедура (месеца с противозачатъчните) и затова си почаках повечко.
Трябва пак да съм там на 21.05 , но мисля да си отида в сутрешните часове.

Късмет, ако ще ходиш :)
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #10 -: Май 12, 2010, 11:15:57 am »
magi_st, bgpetya, благодаря за бързите отговори! Успех и на вас!
*

    alimania

  • ***
  • 212
  • Златно детенце си имам
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #11 -: Май 12, 2010, 11:34:41 am »
Аз, като една бивша пациентка на клиниката, пожелавам на всички ви от сърце, късмет, успех и скоро да сложите в подписите си лентички като моята! :bighug:
БЛАГОДАРЯ ВИ, ПРИЯТЕЛИ ОТ "ЗАЧАТИЕ"
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #12 -: Май 12, 2010, 12:00:35 pm »
Записвам се и аз в темата.
Днес ми е 8ми ден от началото на стимулациите и утре съм на преглед + хормони.
Искам да ви попитам нещо. Назначиха ми Гонал 150 за първите 5 дена. На 6тия ден бях на преглед + хормони, където се видя че имам 8 фоликула в ляво (2 х 10мм и другите малки) и 4 малки в дясно (на преглед януари се видя че антралните фоликули са ми по 16 в яйчник). Към Гонала ми добавиха 225 Меногон. За какво е този Меногон? Дали не ми е лоша стимулацията за сега?
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #13 -: Май 12, 2010, 13:36:29 pm »
И аз да се запиша :) Днес сутрина си поставин инжекция с Цетротайд и много се притесних, защото на мястото се зачерви и започна да сърби...даже имаше и лек оток.Обадих се на сестрите и те казаха, че ще отшуми, да не го пипам.....за щастие така и стана...дано няма проблеми.Искам да ви кажа, че вече усещам тежест и ми се е подул корема , а е едва 5-ти ден от стимулацията.
Криска не се шашкай... включили са меногона за да са сигурни, че ще пораснат фоликулите.Това е лекарство, което се използва за същата цел като Гонала,но доколкото прочетох в листовката му, главната му функция е да помага за растежа на фоликулите, докато Гонала е за по-качествени яйцеклетки.Може би док ги комбинира за оптимален резултат.Не ти е кой знае колко силна стимулацията...плюс това те следят постоянно...док няма да позволи нещо нередно да се случи.
Аз съм само на Гонал 150, защото имам 25 фоликула и има опастност от хиперстимулация.....може би затова не са ми увеличили дозата, а само добавиха Цетротайд.
*

    wild cat

  • ***
  • 404
  • Няма начин да няма начин!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #14 -: Май 12, 2010, 16:01:42 pm »
Момичета, обаждате ли се задължително предварително на д-р Владимиров по телефона, за да се разберете дали и кога да отидете на преглед?  :ask:
В предната тема някой беше писал, че това вече ще е задължително, както и че д-р Владимиров повече няма да работи в събота /освен ако се налага/. Дали е така?  :ask:   
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #15 -: Май 12, 2010, 16:07:48 pm »
wild cat, според мен зависи за какъв преглед става въпрос.Тези, които са в стимулация са осведомени, кога да ходят на прегледи и не се обаждат.По принцип док винаги казва на всеки кога да дойде, така, че може би не е необходимо да му се обаждаме.От както съм при него ме накара един единствен път да му звънна като дойде МЦ за старта на процедурата и след това нещата си вървят.Ако затова питаш - да на момичетата, на които им предстои да започнат процедура, им казва да му звъннат в деня на МЦ за да им каже кога да дойдат и в последствие всичко се записва от него или Димитрова на един лист.
*

    wild cat

  • ***
  • 404
  • Няма начин да няма начин!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #16 -: Май 12, 2010, 16:19:04 pm »
wild cat, според мен зависи за какъв преглед става въпрос.Тези, които са в стимулация са осведомени, кога да ходят на прегледи и не се обаждат.По принцип док винаги казва на всеки кога да дойде, така, че може би не е необходимо да му се обаждаме.От както съм при него ме накара един единствен път да му звънна като дойде МЦ за старта на процедурата и след това нещата си вървят.Ако затова питаш - да на момичетата, на които им предстои да започнат процедура, им казва да му звъннат в деня на МЦ за да им каже кога да дойдат и в последствие всичко се записва от него или Димитрова на един лист.
А как стои въпроса с прегледите /нямам предвид първичните/ на момичетата, които не са в процедура или в подготовка за такава? Нужна ли е предварителна уговорка с док, записване на час и т.н.?  :ask:
« Последна редакция: Май 12, 2010, 16:25:42 pm от wild cat »
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #17 -: Май 12, 2010, 16:40:01 pm »
Ако нямат някаква уговорка последния път, в който са се видяли с док т.е. ,ако не ги е извикал в точно определен ден, а се налага да се отиде на преглед предполагам, че е по-добре да му се звънне или поне на рецепция.Часове не записва, но казва кой ден да се отиде.Не се ли разбрахте последния път кога да отидеш?
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #18 -: Май 12, 2010, 16:51:05 pm »
wild cat предварително е необходимо да се обадиш само за съботните дни , в през седмицата отиваш и си чакаш.Аз така съм правила , от рецепцията така ми казаха когато отидох една събота и бях изненадана че док го няма.
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #19 -: Май 12, 2010, 16:56:48 pm »
Записвам се и аз в новата тема.
Дано ни е на късмет и ни донесе само положителни резултати.