0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #80 -: Май 18, 2010, 15:30:24 pm »
Благодаря ви много Душе и Криска!  :)
Хехе, то ако е така, значи ще съм на 150 Меногон, а не на 300 - както го изчислявах. Аз ще трябва да си бия по 2 от сухото в-во...

Успех пожелавам на всички! Стискам палци!  :crossfingers:
Душка, и на тебе пожелавам много кураж! Имаш време, не се отказвай - вярвам, че ще са си стрували всички усилия!

 :bighug:
"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #81 -: Май 18, 2010, 15:32:48 pm »
Душка, и на тебе пожелавам много кураж! Имаш време, не се отказвай - вярвам, че ще са си стрували всички усилия!
 :bighug:
:bighug:

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #82 -: Май 18, 2010, 18:35:09 pm »
Искам да питам момичетата със Синарела имате ли съсиреци в носа?В която ноздра пръсна до сутринта я чувствам запушена и със съсиреци.А днес ми е само четвъртия ден с капките
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #83 -: Май 18, 2010, 19:25:47 pm »
Искам да питам момичетата със Синарела имате ли съсиреци в носа?В която ноздра пръсна до сутринта я чувствам запушена и със съсиреци.А днес ми е само четвъртия ден с капките
Аз не чувствам съсиреци, но веднага носа ми се разтича и ми се киха ужасно много. Трябват ми няколко часа, за да се стабилизирам  :? Май предпочитам инжекциите  :lol:
Ти нали пръскаш сутрин и вечер по 1 път?
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #84 -: Май 18, 2010, 22:05:07 pm »
Да по веднъж,ситрин в едната вечер в другата.Гледайте БНТ темата е интересна
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #85 -: Май 18, 2010, 22:13:19 pm »
  И моят нос се разтича и ми се киха. Другото неудобство , което ми причинява Синарела  е, че като пръсна не мога да преценя излязло ли е нещо , освен ако не ми загорчи на гърлото. Аз пръскам веднъж сутрин и веднъж вечер.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #86 -: Май 19, 2010, 10:18:04 am »
Гледайте д-р Владимиров в "Денят е прекрасен" по BTV.  :)
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #87 -: Май 20, 2010, 17:15:54 pm »
Здравейте,
Честита нова темичка.И аз ще се впиша в нея,дано всички имаме късмет и успеем в начинанието си.Аз също съм пациентка на др.Владимиров от ноември 2009 година, имам един спонтанен аборт след ИКСИ. Все още не съм се отказала ,макар да ми струва много емоции.Желая на всички успех ! :grouphug:
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #88 -: Май 20, 2010, 19:33:53 pm »
Снощи(5-ти ден)забравих и Синарела и Естрофема.Тази сутрин ми дойде и звъннах на доктора,казах му и за лекарсвата.Не било фатално.Сигурна съм,че има значение,щом е казано два пъти на ден,ама какво да направя...забравих.Утре съм на преглед сутринта.
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #89 -: Май 20, 2010, 19:42:16 pm »
Снощи(5-ти ден)забравих и Синарела и Естрофема.Тази сутрин ми дойде и звъннах на доктора,казах му и за лекарсвата.Не било фатално.Сигурна съм,че има значение,щом е казано два пъти на ден,ама какво да направя...забравих.Утре съм на преглед сутринта.
Не се претиснявай! Не е фатално!
Успех на прегледа!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #90 -: Май 20, 2010, 21:13:11 pm »
Благодаря,kriska.Успех и на теб.Знаете ли утре (2-ри ден)дали ще е само преглед,или ще чакам и за инжекций?Док ми каза сутринта между 8-10 да съм там.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #91 -: Май 20, 2010, 21:30:22 pm »
ceci 75, и аз когато стартирах първата процедура бях на преглед на втори ден - док ме прегледа, каза че няма кисти и задържани фоликули и назначи три хормона, след което ми каза да дойда в 14 ч. на обяд. Хормоните бяха излезли като резултати и той ми беше назначил стимулация. Така че на втори ден започнах след обяд по къс протокол. Успех!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #92 -: Май 20, 2010, 22:43:29 pm »
ceci 75, и при мен стимулацията започна от 2-ри ден на МЦ, също бях по къс протокол. Много успех ти пожелавам :D!

kriska, успех и на теб  :D!

Аз няколко месеца, докато чакаме фонда, няма да ходя в клиниката. Ще си почина, ще надничам тук и ще стискам палци на всички, които са на крачка от успеха  :D!
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #93 -: Май 20, 2010, 23:11:13 pm »
Момичета, следя с интерес как минават процедурите ви  :balk_121:. Стискам палци и желая на финала всяка от вас да е с толкова бебчета, колкото си е пожелала! Бъдете спокойни, на правилното място сте  :balk_602:

Рокси, и аз така си бях дала няколко месеца за почивка, а се оказа, че след 2-рата овулация почнах да ходя през 10 дни на преглед да следим как се развива едно самодейно ембрионче :) Пожелавам ти същата почивка!  :wink:

Прегръщам ви  всички :grouphug2:
« Последна редакция: Май 20, 2010, 23:12:50 pm от Meme »
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #94 -: Май 20, 2010, 23:14:26 pm »
Момичета , отдавна не бях влизала в сайта , чакам си заповедта , но видях , че няколко пъти се споменава д-р Кацаров.За какво става въпрос?
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #95 -: Май 21, 2010, 09:46:12 am »
Момичета , отдавна не бях влизала в сайта , чакам си заповедта , но видях , че няколко пъти се споменава д-р Кацаров.За какво става въпрос?
ALEX1922, д-р Кацаров е андролог. Единствено, ако имате мъжки фактор, би ви бил от полза.

Рокси, и аз така си бях дала няколко месеца за почивка, а се оказа, че след 2-рата овулация почнах да ходя през 10 дни на преглед да следим как се развива едно самодейно ембрионче :) Пожелавам ти същата почивка!  :wink:
Meme,  :bighug:. И аз като теб, видях че колкото и да пришпорваме нещата, ако не е дошъл момента, просто няма да се случат. Реших, че от тук нататък ще се опитам да бъда по-търпелива  :D. Не знам дали ще успея, но твоята вяра и спокойствие много ми допаднаха, а и се оказа, че никога не са излишни, даже напротив  :D. Още веднъж ти пожелавам много спокойни 9 месеца!
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #96 -: Май 21, 2010, 10:53:08 am »

Аз няколко месеца, докато чакаме фонда, няма да ходя в клиниката. Ще си почина, ще надничам тук и ще стискам палци на всички, които са на крачка от успеха  :D!
Roxy, дано чакането е кратко и се изтърколят бързо  месеците  до заповедта ,а  после стискаме палци за най-хубавия и щастлив резултат!



*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #97 -: Май 21, 2010, 13:59:02 pm »
Момичета, имам едно въпросче. Очаквам днес-утре да ми дойде цикъла и док каза веднага да му се обадя и на другия ден ще ме извика да започнеме стимулацията...и като гледам ще се падне точно почивните дни, а понеделник е празничен ден  :oops: :?  ... как процедира док в такива случаи
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #98 -: Май 21, 2010, 14:07:27 pm »
lizi, ти му се обади, както те е инструктирал. той ще ти каже какво да правиш.
клиниката работи без почивен ден, когато се налага заради процедурите.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #99 -: Май 21, 2010, 14:15:34 pm »
Лизи аз утре сутринта ще ходя в клиниката защото доктора ме вика, което означава че ще работят!
Джам те е посъветвала правилно! Щом сте се разбрали да се чуете, щом ти дойде му звънни!