0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #140 -: Май 26, 2010, 12:58:19 pm »
За мехурите  :wink:- първия път никой не ми беше казал  и съответно бях с празен. После прочетох тук ,че се препоръчва на пълен и ми стана много кофти тогава.Втория път - отново никой не ми каза  нищо по  въпроса ,но от тук вече знаех и бях с пълен мехур .Но т.к. закъсняха с часа за трансфер ,едвам стисках -сестрата ми каза  да отида  и изпишкам  мъничко  :wink: .  За  третия -размразен трансфер - бях с пълен мехур ,но търпимо .Опитите са все неуспешни ,но не го отдавам на  това.
« Последна редакция: Май 26, 2010, 13:05:25 pm от nimika »


Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #141 -: Май 26, 2010, 15:29:48 pm »
В клиниката на доктор Владимиров правят само хидротубация, като изследване проходимостта на тръбите. :?
Да, обърках ги двете неща  :oops:. Д-р Димитрова прави само хидротубации. Една приятелка, която скоро започна да ходи при д-р Владимиров, направи ЦС при д-р Начев, в МД.
Ох, нещо съм разсеяна много. Извинявам се, но съм имала предвид горе лапароскопия при д-р Начев. Едно си мисля, друго пиша  :oops:. Не знам дали правят там ЦС. Още веднъж се извинявам.
« Последна редакция: Май 26, 2010, 15:33:53 pm от Roxy »
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #142 -: Май 26, 2010, 16:15:35 pm »
Roxy, да кажем ,че си приятно разсеяна и ти е простно   :wink:


Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #143 -: Май 26, 2010, 16:56:16 pm »
Roxy, да кажем ,че си приятно разсеяна и ти е простно   :wink:
:lol: май не съм приятно разсеяна, а направо съм отнесена  :lol:.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #144 -: Май 26, 2010, 17:57:35 pm »
Онзи ден докато чаках имаше едно момиче за трансфер и пита сестрите дали може да пие вода и те й казаха "Хубаво е да пиеш, но до тоалетна НЕ".
Иначе и аз съм срещала момичета да коментират как едвам издържат с пълен мехур и ако малко се забавят с часа за трансфера едвам издържат.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #145 -: Май 26, 2010, 19:08:23 pm »
Аз вчера бях на преглед и инжекции след обед.Какъв беше тоя Меногон,не мога да си вдигна ръката,така боли и е зачервено около боцнатото място.Сега си я сложих в корема,утре ще видим какви са последствията.При вас как е?
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #146 -: Май 26, 2010, 19:25:06 pm »
Момичета, закъснява ми вече няколко дена /по принцип не е типично за мен/. Може ли да е от естрофема и синарела, който приемам от 20-ти ден на цикъла?
Мерси!
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #147 -: Май 27, 2010, 10:29:19 am »
Saiuri, мисля, че е от лекарствата.И аз очквам тези дни цикъл, на същите лекарства съм.Засега при мен е само леко зацапване, дано да ми тръгне нормално вече и да се обаждам на док. :D. Ти откога си на Синарел?
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #148 -: Май 27, 2010, 20:42:50 pm »
opal, пия ги от около 13 дни. Мисля, че с теб вървим заедно :)
Днес сутринта на своя глава не взех лекарствата  :? и цикъла дойде  :)сигурно е съвпадение. Иначе от 2 дни и аз имах само зацапване. Утре сутринта съм на преглед.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #149 -: Май 27, 2010, 23:09:50 pm »
ceci75 - слагай подкожните инжекции в корема - боли много по-малко или никак.

за чакащите цикъл на Синарел и естрофем - може да закъснее, явно. аз чаках 7 дни или повече.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #150 -: Май 28, 2010, 14:53:14 pm »
здравейте, миналия месец правихме икси което завърши неуспешно, цикъла ми дойде точно в деня на кръвния тест. с док говорихме следващия цикъл да правим замразен трансфер, но вече ми закъснява със седмица. може ли да е от стимулацията?не съм от софия иначе бих отишла на преглед при него, или да не се чуда а веднага да отида?моля за съвет
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #151 -: Май 28, 2010, 17:52:59 pm »
Здравей Petranka2002,
Аз имах подобен проблем след ИКСИ,вторият ми МЦ закъсня с 6 дни. Може би да изчакаш още ден -два и ли ако искаш за твое успокоение се консултирай с доктора.
Желая ти успех!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #152 -: Май 28, 2010, 18:15:54 pm »
Меногона ми го сложиха мускулно.Утре ако ми е минал малко корема,ще си я бия там,ако не-отивам в поликлиниката за мускулна.Днес 9-ти ден пак ме прегледа Димитрова,фоликулите са ми 10/8,но са още малки.Във вторник имах само 1/2.Питах за пункция,каза ми най-рано другата събота.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #153 -: Май 31, 2010, 13:22:19 pm »
момичета има ли някои на които му се е наложило да си удължи срока от фонда при док Владимиров и имали установена процедура.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #154 -: Май 31, 2010, 22:24:50 pm »
Случи се нещо ужасно!Явно не съм разбрала,това 10/8 е било размера на фоликулите.Днес Владимиров ме извика и ми каза,че при тази силна стимулация да имам само 3 фоликула на 12-ти ден било много лошо.Предложи ми два варианта-или да прекратим процедурата и да мислим за ДОНОРСКА ЯЙЦЕКЛЕТКА,или да продължим,но ще излезе много скъпо.Аз избрах втория вариант,той ме предупреди,че може да не се стигне до трансфер,но...немога да се откажа.Не съм на себе си,за пръв път ми казва,че съм с изчерпан яйчников резерв.Та нали има опити на ЕЦ.Незнам какво мисля,шокирана съм,ще се побъркам.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #155 -: Юни 03, 2010, 11:18:32 am »
здравейте мили момичета имам един въпрос предстои ми 2 ри опит ИКСИ при нашият доктор, но се чудя дали някоя от вас е правила и акупунктура след ЕТ ще се радвам да ми отговорите благодаря ви и много  :bfp:
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #156 -: Юни 07, 2010, 15:07:36 pm »
Защо никой не пише тук?Аз днес бях на пункция,от 4 фоликула-3 яйцеклетки.Много съм притеснена
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #157 -: Юни 07, 2010, 15:22:48 pm »
Правилно си решила да продължиш.Аз също имах 3 фоликула,но не и яйцеклетки в тях.Така че дано при теб всичко е ок.Но не казваш какво казаха след пункцията-годни ли са за оплождане?Стискам палци и не се притеснявай-каквото е трябвало -си го направила.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #158 -: Юни 07, 2010, 15:33:03 pm »
Само това каза,браво,3 яйцеклетки.Какво друго да каже,ти сама знаеш колко е малък шанса,но...Към 17 часа каза да му звънна и утре да чакам обаждане от ембриолозите.Само Господ знае дали ще се оплодят и развият както трябва.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 3
« Отговор #159 -: Юни 07, 2010, 15:39:49 pm »
Браво, Цеци!
Стискам палци да се оплодят и едничко да те хареса за цели 9 месеца  :lol:
Има шанс!