0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« -: Ноември 02, 2008, 19:55:15 pm »
Предстои ми среща с д-р Владимиров. Ще съм благодарна ако дадете отзиви за него тук и някакви препоръки за първата ми среща с доктора.
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #1 -: Ноември 02, 2008, 23:35:54 pm »
Отличен избор Eterna.
Д-р Владимиров е страхотен.
Успех!
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #2 -: Ноември 03, 2008, 00:39:12 am »
Страхотен избор.
Много сериозен мъж и невероятно разбран доктор.
Води си бележки за състоянието ти ,още от първото ти посещение,съставят ти досие и при всяко следващо посещение се съобразява със състоянието ти и евентуалното лечение(ако се налага),което трябва да предприемеш.Относно стимулациите -има предпочитания към "по-силните",но ако имаш заболявания които не ги позволяват,преминавате на по-слаба.Професионалист е и прави всичко възможно,доколкото зависи от него и екипа му,процедурата да завърши с  :bfp:.За мен той е най-правилният избор по отношение на репродуктивните проблеми.
  Пожелавам ти успех и месец след като приключиш процедурата да се похвалиш с поне едно тупкащо сърчице под твоето.
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #3 -: Ноември 03, 2008, 08:21:14 am »
Благодаря ви за отговорите. Много се колебах, докато избера доктор, защото имам вече 4 неуспешни опита в друга клиника. Много е важно за мен да попадна при доктор с индивидуален подход. Желая много успехи и на вас!!! Дано пишем в друг форум след време!
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #4 -: Ноември 03, 2008, 11:35:55 am »
Здравей eterna,
Аз в момента съм при др. Владимитов до момента нямам никакви оплаквания от него и целият екип. Изключвам само чакането пред кабинета, но то явно е неизбежно. Иначе докторът е много сериозен човек и е абсолютен професионалист,казва нещата такива кавито са - без да дава излишни надежди или обратното. Персоналът е изключително любезен. Пожелавам ти УСПЕХ! :D
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #5 -: Ноември 03, 2008, 11:44:20 am »
Здравей eterna,д-р Владимиров е и моя избор на лекар.Минах два прегледа и останах с добри впечатления от него.Отношението и подхода му  са наистина професионални.Добре ще е да попълниш анкетата  от сайта на клиниката и да си напишеш въпросите,които  би искала да му зададеш,така със сигурност няма да пропуснеш нещо ,което ти е важно.
Успех!
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #6 -: Ноември 03, 2008, 15:28:43 pm »
Мириам, колко време се чака пред кабинета?
Венифеъ, попълних въпросника ама имам още поне 3 листа какво да му разказвам на доктора. Дали ще ме "изтрае". От предната клиника учтиво ми напомниха, че има и други доктори освен тях. Никой не иска трудни случаи. За жалост аз влизам в тази графа. :(
Много дълго избирах и чаках за този доктор, сега се моля да съм направила правилния за мен избор.
« Последна редакция: Ноември 03, 2008, 15:33:57 pm от eterna »
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #7 -: Ноември 03, 2008, 15:47:55 pm »
За първичният преглед, когато бях с час общо взето закъсняхме само с половин час май т.е. ако ми е бил в 8.30ч. сутринта, съм влязла към 9.00ч., което не е проблем, но после се започва едно ходене повреме на изследванията преди стимулацията - той следи за задържани фоликули явно и съм имала случай във който докторът ми е казал да отида към 10.00ч., а аз съм влязла в 14.00ч. - това ми беше най фрапирашият случай. Иначе когато вече започне стимулацията сутрин си с предимство пред всички останали т.е. сутрин като отидеш към 8.00-8.30 ч., докторът започва да преглежда пациентките които са в стимулация, които при мене не бяха толкова много и общо взето минавах бързо.
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #8 -: Ноември 03, 2008, 15:54:33 pm »
Мириам, на фона на 14 годишно чакане 4 часа са кото миг. Щом трябва, ще чакаме. То май навсякъде се чака. Това е положението. Дай боже да има защо.
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #9 -: Ноември 03, 2008, 16:13:38 pm »
Ама разбира се, няма спор. Просто в ежедневието човек когато не е подготвен за такова чакане малко се изнервя(поне аз). Освен това на теб може да не ти се случи да чакаш чак толкова ( може да е било инцидентно при мене). Със сигурност си заслужава. Дано да разрешите проблемът с доктора и скоро да имаш повод за радост! :D
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #10 -: Ноември 03, 2008, 16:25:33 pm »
Благодаря ти, Мириам!
Ще съм благодарна ако и други момичета се включат във форума и изразят мнението си и споделят опита си от д-р Владимиров.
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #11 -: Ноември 03, 2008, 16:31:51 pm »
eterna,

д-р Владимиров е един от най-популярните лекари сред момичетата от форума. пускани са много теми за него, би могла да използваш функцията "Търси" и да разгледаш какво е писано за него през годините.

аз лично съм негова пациентка, при него осъществих мечтата си и за мен той е Лекарят.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #12 -: Ноември 03, 2008, 16:39:50 pm »
Джем, търсих, но явно имам проблем с форума, защото освен този топик, за д-р Владимиров друг не излиза. Звучи ми добре, че докторът е популярен. Надявам се да успее да помогне на много от нас.
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #13 -: Ноември 03, 2008, 17:10:31 pm »
За чакането е много важно да не отиваш с предварителна нагласа. Миналата седмица влезнах след  5 минути, тази събота чаках повече от 4 часа. !Честно казано не знам как се справят работещите! Аз само хубави неща мога да ти кажа за клиниката като цяло.
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #14 -: Ноември 04, 2008, 16:15:26 pm »
Eterna, правиш добър избор относно клиниката и д-ра.
Благодарение на д-р Владимиров и целия му екип се радвам на така дългоочакваното съкровище.
Желая ти да изпиташ това щастие скоро. :crossfingers:
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #15 -: Ноември 04, 2008, 17:17:57 pm »
Everton, да ти е живо и здраво ангелчето. Дано се радваме и на наше бебче благодарение на доктора. Благодаря ти за мнението. Вдъхвате ми голяма надежда всички тук! :flower: :flower: :flower: :flower:
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #16 -: Ноември 05, 2008, 13:14:15 pm »
Eterna, избора ти е много добър.Доктора и целия екип са много внимателни.Пожелавам ти късмет и успех.


*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #17 -: Ноември 05, 2008, 17:09:37 pm »
Не си сбъркала като си се доверила, това е правилния лекар и екип :D
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #18 -: Ноември 05, 2008, 17:12:01 pm »
StefiZ, Galian_75, Благодаря ви за мнението. Все по-убедена съм, че съм избрала добър доктор. Желая ви успех!
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #19 -: Ноември 05, 2008, 18:21:51 pm »
:lovedock:Д-р Владимиров сбъдна и нашата Мечта!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)