0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Бихме дали всичко за едно биещо сърчице,
 протягаме надалеч и двете си ръце.
 Искаме да сграбчим нашето дете,
 да гледаме как щастливо то расте!

            
                                      
Момичета,добро утро!Не виждам нова тема и за това пускам ,но не мога да преместя списъка :oops:!Ако има тема ,а не съм я видяла моля изтрийте я! :wink:
Успех на всички щъркелчета! :pink_dust_1: :green_dust_1:

        
       
ОЧАКВАЩИ ДА ВИДЯТ :bfp:  

Тина799
miraniki - 05.04
power - 13.04

                                        
ЛОВУВАЩИ:        :pleasantry:    

Mims82
dageya
Blue angel
Мамче
Фовери

ВИДЯЛИ +++ за месец Март:    :cloud9:
iced_lady    :babyflips:
Моникс        :babyflips:  
Радето         :babyflips:
Раши           :babyflips:
Надеж          :babyflips:
Вивия          :babyflips:


И закусчицата!
« Последна редакция: Март 31, 2010, 20:31:31 pm от radosttinka »

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро в новата ни тема.От 6ч.се повъртам и чакам някой да я пусне,гледам и Петя и тя си седи сутринта мирно и кратко и тя чака ама уви,чак сега се смили Мони над нас.Да ни е честита новата тема и дано ръката на Мони е също толкова лека като на Анизи и да напълним Великденската тема с тестове със 2 черти.Лека и успешна да е седмицата на всички ни.
П.П.Монка,копирай списъците и ги постави в поста си,още имаш възможност да коригираш.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Уф нещо не става знаеш ли от кога си играя :?

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Добро утро, момичета! Честита ни нова темичка, благодарско за което на Моникс и много се надявам да е още по-успешна от моята и през страстната седмица двете чертички на тестовете да преобладават, както и хубавите новини.
Въпреки дъждовния ден се надявам за всички вас той да е успешен и много усмихнат!   :bighug::green_dust_1:  :green_dust_1:
*
Момичета извинявам се отново за списъците,ама ми е за пръв път :oops:а и вчера се обсъждаше друг да я пуска и за това не съм се интересувала как става с тези списъчета :?Но пък ще е на късмет да знаете :DЛек ден от мен!
ПП Анизка благодаря :wink:Аз изчезвам на работа!
« Последна редакция: Март 29, 2010, 09:16:51 am от moniks_s »

*
Re: Великденска седмица пълна с тестчета с че
« Отговор #5 -: Март 29, 2010, 09:19:23 am »
Добро утро!
Да ни е честита новата темичка и дано се напълни с много +++++
Благодаря на Мони за което, а и за кафенцето и закусчицата. :wink:
Маринка, увъртам си се и аз, ама найсетне я дочакахме :D :D :D
Лека и спорна седмица, милички!
ПП: Ани, благодаря за вирусчетата.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Мони,не се притеснявай справила си се чудесно.Пък и няма никакво значение кой ще я пусне,важното е да е бременелка от нашата банда и да зарази темата хууууууууууууубавичко с бременелския вирус,че и да си провлачи крачетата.И да стане раничко разбира се.Благодаря,че я пусна.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Здравейте и от мен,момичета!
Да ни е честита новата темичка, дано тази празнична седмица само късмет да ни донесе.
Благодаря на всички за пожеланията за празника ми,дано всички сме здрави и щастливи.На мен не ми беше много празнично, защото баща ми влезна в болница в събота вечерта, но слава Богу вече се възстановява.
Късмет на всички.  :bighug:
*
Хей момичета,весела седмица на всички.
Списъчето е малко невярно,понеже Вивия например затвори ловния сезон с успешен лов.
Аз съм за ловуващи,но и да не съм добавена в списака,така или иначе скоро ще см извън него,нещастна.
Но сега няма да започвам да ви развалям  седмичното настроение,Лек ден.


Страстната седмица е тъкмо време за ловуване, а и май ми е време за Ову, така че и аз ще ловувам, само и "дивеча" да е навит  :lol:
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Успешна великденска седмица от мен момичета!
Дано този хубав празник ви донесе така чаканата новина!
*
Добро утро и от мен .
Мони мерси за темичката ,дано е на късмет .
Тези дни започва ловуването ,,да видим какви ще ги свършим .
Успех на всички  ви .
« Последна редакция: Март 29, 2010, 12:00:45 pm от foveri »
*
Здравейте момичета, Мони благодаря за темичката и закуската, дано е на късмет!
Аз очаквам днес-утре вещицата да дойде и ще я държа здраво, пък вие действайте. Успех на всички много целувки и прегръдки :D
Ники сега прочетох последния ти постинг в предната тема и веднага отговарям. Вече прекалено много месеци станаха с хубави графики, пък накрая нищо и затова си чакам закъснение, че тогава, ще правя тест, пък и днес вече Бт си падна, това си е сигурен знак, че ще има М. , ако не днес, то утре.
« Последна редакция: Март 29, 2010, 10:51:24 am от Женя »
Здравейте, момичета,
Мони, мерси за темичката, дно има поне колкото миналата седмица ++ тестчета  :wink:
Женя, може пък да не дойде вещицата  :wink:
Много късмет на всички през тази празнична седмичка  :D

*
Списъчето е малко невярно,понеже Вивия например затвори ловния сезон с успешен лов.
Хехе зорко око всичко следи тъкмо щях да пиша когато има възможност да го оправят ако не другата седмица ще го оправи следващата която пусне темата !
 Мони мерси за темичката !
Дано тази седмица тук се сипят само хубави новини!
Лек ден на всички!
[/url]
*
Ники знам ,че е невярно ,но не мога вече да го оправя,а и бързах за работа сутринта.А и вчера се спрягаше други да пускат темата и като нямаше тема аз я пуснах на прима виста!

Здравейте  :D
 Честита да ни е новата седмична тема,да е многократно по успешна от предната  :D :D :D
 Стискам палци да няма дошло лелище от тук нататък за всички наш,да има само усмивки по лицата ни.
 Монка мерси и за темата и за кафенцето  :lol:
 Чао за сега!!!
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
ЧЕСТИТА ПРАЗНИЧНА ВЕЛИКДЕНСКА СЕДМИЧНА ТЕМА!



ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ ЕДНА МНОГО ВЕСЕЛА И ПРЕКРАСНА ПРАЗНИЧНА СЕДМИЦА,ПЪЛНА САМО С ПОЛОЖИТЕЛНИ ТЕСТЧЕТА И МНОГО ЕМОЦИИ!

ВЕСЕЛ ВЕЛИКДЕН!

*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Хайде честита нова темичка и от мен!Дано да е успешна поне колкото предната!
Благодаря и за закуската.Днес кафенце не виждам,но дано пък да е за добро.Нали трябва да го отказваме полека-леко.Като ще бъдем бременни не ни трябват кафета.
Лека и успешна седмица на всички!
  <br />
Здравейте и от мен! :D
Момичета, имам нужда от вашите найстина силно стиснати палчета, защото вещицата се бави вече 5 дни.  :thankyousign: Ловували сме много сериозно този месец. Не смея още да правя тест. :cloud: Ще изчакам до 1-ви април и тогава ще направя. Стискам :crossfingers: да са :bfp:
Лека и ползотворна седмичка на всички!  :grouphug2: