0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Хооп, цооп пльоос  :D :D :D
Благодаря ти Мони!
*

Добро утро и оъ мен.
Петя ,страхотна маса си сложила .Мерси мила.
Жени ,тина и аз стискам  :crossfingers:.Дано и двете имате радостни новини .
На всички успешен ден .
Мони и на тебе мерси за вирусчетата ,и аз се пльоскам в тях . :bubblebath:
Добро утро и от мен  :D
 За всички  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
 Лек ден.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Здравейте на всички.
Завърнах се отново след тежко боледуване. Вече съм си в къщи, чувствам се добре.

Тук прочетох много хубави, а и много лоши новини. Надявам се лошото вече да е зад гърба ни и от тук нататък само здраве и късмет.

Честито на новите бременелки! Лека бременност и да се похвалят на финала със здрави бебчета. :babyflips:

Аз този цикъл го изпуснах. Натъпкаха ме с АБ, направиха ми 1000 снимки, сега не знам дали да си правя спокойно кекс или да кекся с предпазител??? Мисля, че сега ми предстои Овуто  :ask:. Чудя се дали да действам или да си почина???

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Добро утро! Петенце, благодаря за ЗАКУСКАТА сядам на палачинки  :hungry:
Чоки, радвам се че всичко вече е наред. Дано наистина вече лошото да е зад гърба ни и повече сълзи да не виждам във ничии очи, защото те падат не на земята, а дълбаят директно моето сърце!  :bighug: Обичам ви много!  :green_dust_1:
Хайде днес да е много усмихнат, много слънчев ден и да има поне 2 положителни теста!  :goodluck:
Аз отивам да чистя и готвя..... :dishes: :hangclothes: :hangdry: :shop: че чакам гости
*
Здравейте на всички,
Хайде момичета правете тестове,да ни зарадвате.
Пете,ще се радвам да се видим като минаваш.
Вивка,ти пак показа графика,тъкмо щях да те питам защо я скри.
Успех утре на доки да видите точицата.
Чоки,ако вече се чувстваш добре и не приемаш лекарства,защо да не работите.


Re: Великденска седмица пълна с тестчета с че
« Отговор #46 -: Март 30, 2010, 11:43:03 am »
Здравейте, момичета  :)
Петенце, сега отивам да правя палачинки  :wink:
Чоки, моя съвет е да изчакаш този цикъл без опити щом си пила АБ. Аз лятото пих и док категорично ми каза да го пропуснем този цикъл, за всеки случай да се избегнат неприятни последствия  :)
Анизка, приятно ти домакинстване  :wink: и не се натоварвай много...
Женя, хайде препишкай един тест, че вече и моето търпение се изчерпа, като гледам и на другите в темичката  :lol: :lol: :lol:

*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Здравейте и от мен момичета!  :)

Вие тука какви страхотни закуски си правите... :lol: да му потекат лигите на гладния човек! Аз бих изяла всичко, но ще се въздържа !

Ама и вие какви сте нетърпеливки! Жени сега, след толкова приказки, ще вземе да се притесни и хич да не го направи теста  :)

Анизка внимавай с това чистене, че аз в неделя се напънах повече отколкото трябваше и ме заболя корема вечерта.

Успех на всички!  :grouphug: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:
*
Здравейте мацки :)

Много хубаво времето днес слънчево ей :)

Мерси за темичката Монче :)

Наде , на теб ти стискам палци душата!

Успех на всички ви!

 :pink_dust_1: :pink_dust_1:


*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Мацуранки здравейте и от мен.

Жени, Тинче имате и моите :crossfingers: :crossfingers:
Ама съм доста нетърпелива и ще чакам наистина с нетърпение да се похвалите с  :bfp:

Мони, мерси за темичката а на Петето за закуската.

Ние този месец ще половуваме пък да видим.Довечера съм при професора за схема и данооооооо.Целувам ви всички и до скоро  :bighug: :bighug:


*
Здравейте мацки, много съжалявам че се забавих, но днес трябваше да посвърша малко работа извън офиса и нямаше как да пиша. Ами аз още нямам М, но пък БТ си падна и не смея още да правя, съжалявам но ще изчакам и утре и тогава. И аз нямам търпение, но вероятността е много малка вече, нищо другия цикъл
Тинка, хайде дано поне ти се похвалиш
Успех на всички, няма да ви изброяв за да не пропусна някоя  :oops:, но много си ви обичкам и стискам палчета.
*
Жени ,докато го няма лелището надежда има,ако пък не- трябва по-сериозно да заразяваме :wink:Както и да е душко,аз си те прегръщам при всички случаи  :hug2:Тини, :crossfingers:

И аз набързо да ви заразя - нямам време за повече приказки.Стискам палци на Женя и Тина  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:
*
Здравейте личи си, че днес повечето са били на вън!
Ники да бе мила толкова се бях строшила от нерви ,че съм я скрила тая графика!
Но снощи Маймунката ми каза ,че не се виждала и я оправих!
Е момичета утре ми е прегледа ,но следобяд - стискайте ми палчета бебчо да е там където трябва ,че направо ще полудея!
Ще пиша веднага щом се прибера !

Лека вечер!
[/url]
*
Виви,успех  :crossfingers:Лека вечер банда

*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Хей Виви много палци ти стискам за утре!
Всичко ще е наред  :bighug:
4 стиснати палеца и от мен, Виви :)


*
Вивка, естествено че ще стискаме палци миличка, как няма  :D :crossfingers: :crossfingers: :bighug: Всичко ще бъде наред, ще видиш миличка, само бъди по-спокойна  :D
Успех на всички и на всички стискам палци  :balk_21: :balk_21: :balk_21:
Еййййй Сиестичкее ,заповядай в наща темичка милаааа  :D :D :D
 Имате палците и на мен маймуната ,аааа мойтее са мноого големиии и здраво ги стискам.  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Добро утро, момичета!
Хайде на кафе
Вивка,много стиснати палчета и от мен. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Хубав и успешен ден.