0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Аз се чух с моя док ,решихме този месец да налазя няколко пъти мъжоооо  :lol: :lol: :lol:  :bellydance: пък ако има яйце ха дано го гепсаме,ама за тая цел няма да е зле и да спре да ми зацапва вече  :lol: :lol: :lol:
 Амиии да излъжа да излъжааа какво да излъжаа.........ами не се сещам айде някой друг да ни метне  :lol: :lol: :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Благодаря Ви момичета и дано скоро всички се преместим в друга тема.
Спорен ден на всички!
*
Здравейте и от мен!
Честит 1 април!
Момичета днеска Надето ще е на преглед - Надее стискаме ти палчета и сме с теб душице! Чакаме да пишеш добри новини!
Лек ден на всички!
[/url]
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Вярно, че днес е 1 април osi_13
Честит Ден на хумора и шегата  :D :D :D
 
Никога да не губим чуството си за хумор, колкото и да ни е трудно понякога. :D



П.П. Тинкааааа, виждам те, хайде не ни мъчи....
« Последна редакция: Април 01, 2010, 11:04:45 am от Цвете »
Здравейте,
Маринка, мерси за кафенцето, ще си сипя  :D
Сутринта направих тестче и резултата е  :bfn:
Вещицата още я няма и нямам никакви симптоми да дойде.
Честит ви 1-ви април
Желая ви весели празници и приятно боядисване на яйца и месене на козунаци.  :balk_44:
Аз отивам да боядисвам яйца  :balk_35:
 
Здравейте, момичета  :)
Виви, много се радвам за теб - честита ти точица, миличка!  :D Хайде сега по-спокойно го давай  :wink:
Тини, съжалявам че теста е отрицателен  :( Дано следващия път е ++  :wink:
Маринче, успех миличка  osi_9 :goodluck:
Добре дошли на новите моничета и вие си знаете  :goodluck: osi_19
Сонче, браво на теб и  :goodluck:

Момичета, подарявам си степера - малък е и се събира навсякъде (ама аз няма да го ползвам :wink: ), има и ластици които се дърпат с ръцете. От Сф съм ако някой го иска да пиша на лични  :)

Приятно боядисване на яйчицата  :balk_35:

*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Наде, ти кога си на преглед?
Тина, другия месец ще е по-късметлийски. :D
*
Добро утро, пилета : )

Честит първи април!

Вивка, много се радвам, че всичко е наред с вас :) Ураааа
Наденка,с тискам ти палци за прегледа!

Сиеста, добре дошла! :)

Тини, съжалявам мила!


Ето малко прашец:

  :green_dust_1: :green_dust_1:


Привееет :)
Пускам вирусиии :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:
Тини, докато няма вещица има надежда, недей да се отчайваш. Какъв тест прави и кога, след сън ли?
Наде, стискам палци за прегледа :lol: И чакам новини :)
[/url][/url]
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Здравейте и от мен момичета кокичета.Честит 1-ви Април.
Аз станах в 4часа да боядисвам яйчица и ако знаете какви грозни станаха...Свекърва ми ще се спука от хилеж колко съм смотана хихихихихи. Е, вече съм на работа и едва сега успях да намеря време да ви пиша. Тина, наистина докато вещицата я няма има надежда, но 38-ми ден ??? По принцип редовен ли ти е МЦ.

На всички, които пуснаха отново вирусчета едно голямо БЛАГОДАРЯ.

Вив честито миличка, сега наистина трябва да си по-спокойна - прегръщам те силно.

Наде успех.

Ники ами ти кога ще си направиш тест? И ти ли ще ни мъчиш сто хиляди дена???  :P

Мацки, ние с моето мило утре ще пътуваме и едва ли ще имам шанса да ползвам нет  и затова от сега ви пожелавам хубав, весел празник. Много обич и топлина и знайте, че в един прекрасен момент всички ще сме в съвсем друга темичка.Целувам ви и до скоро

АААааааа щях да забравя  :welcome_1: :welcome_1: на всички нови в нашата щура и сладурска банда.

Айде пак чао и целувки на всички


*

    sonyas

  • ***
  • 224
  • Живота е хубав, защото е красив!
 ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ШЕГАТА!
Светът е оцелял, защото се е смял!
ето ви малко шегички  http://bglog.net/nachobrazovanie/28094

Вивка, много се радвам, честита точица
Наде и на теб стискам палци за прегледа  :D
Тина има надежда още
Приятно боядисване на яйчицата, аз на моя казах сутринта, че като не ми стигнат яйцата ще взема неговите, естествено той веднага избяга на работа  :D  :wink:
Благодаря за вирусчетата момичета
« Последна редакция: Април 01, 2010, 13:54:51 pm от sonyas »

Това, което прави живота интересен е възможността да осъществим мечтите си! Животът не се измерва по броя на вдишванията, а по миговете, които спират дъха ти.
*
Йоли,при мен до тест няма да се наложи май да си стигне,днес или утре ще се омажа.


*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Днес е много хубав ден, малко странен  :D
Но сега времето е чудно, жалко че съм на работа...

Сутринта ходих на зъбар, моя зъболекар е ЦАР ! Аз го обожавам, сериозно. Имам прекрасни зъби, благодарение на него. Той каза, че няма проблем с упойките, имало специшлно за дебеланки  :lol: Много съм доволна  :D
За днес ми остава само яйцата да нашаря. Намерила съм си една боя с капкомери - страхотна! Миналата година я ползвах, хем стават много красиви, хем нищо не се цапа.

Успех Наде ! Чакаме те с хубави новини!

За другите  :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Никиииииии що си толкова сигурна???

Хахахахахаха Соня, супер си се помайтапила с мъжа си...хареса миииииии  :lol: :lol:


Привет момичета, днес е последния работен ден и нямам търпение да свършва.На мен започна да ми се доспива често, но идвам да ви поръся с вируси, а и на бюрото си няма как да дремна. Весели празници на всички  :balk_35: :balk_45: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:
Не се сдържах, днес си направих два теста/от най-евтините/-остава ми седмица до МЦ. И на двата теста имаше ЕДВА доловима втора черта.Може да ми се привижда или да имам орлов поглед, обаче виждам още една черта съвсем леко оцветена, сякаш прозира отдолу. Май напълно превъртях. Моля ви, пишете ми нещо... :balk_160:
*
Честито Мираники! Бременна си! :)
Още повече щом се вижда втора черта преди дадата на М.
Дано всичко да е наред с теб! :)


Раши, голяма оптимистка си !!! Знаеш ли какво се казва БЛЕЕЕЕЕДА черта? Страшно ти благодаря, затова че ми повдигна духа, обаче изобщо не бързам да се радвам... :bighug:
Хахахахаах Мирааааа ,я снимай този хубавв тест и да видим и ние 2 рата черта та да се успокойш че не ти се привижда миличка,абе виждаш ли я значи има бебеееее пу пу пу ,хайде чакам си снимката  :lol: :lol: :lol: :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Мира, я снимай теста да я видим тая бледа черта :)
В колко часа прави теста и сутринта ли беше?
[/url][/url]