0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Раши,
май не се справих нещо със съобщението... :(
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Здравейте,момичета!

Как сте? Аз имам много работа тази седмица и чак сега успях да се докопам до компа да ви прочета.

Ами да ви се отчета- на мен овуто ми мина на 29, това ми беше 19 ден от МЦ и сага само ми остава да чааакам до 13.04 да видим направилили сме нещо. Сложете ме в списъка на очакващи,моля!

Тини, стискам палци да се похвалиш с +++ тестче!

Хайде лека вечер от мен!
07.10.2009
Хайде бе Вивка ,идвай тука че да ми се успокой сърчицетооо  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
И тук ви намерих...хи хи хи. Аз имам една седмица до цикъла /имах доказана с УЗИ овулация/. Една седмица след ову имах разнообразие от симптоми, а сега НИЩО... На 5.04 ще направя тест и ако е  :bfn:, значи вече съм пълно ку-ку с тези въображаеми симптоми.
*
Мацкиии дойдох си много късно но да кажа там си е !
Бебчо си е на мястото
Отговаряме на 5 гс и 5 дена
Много ви благодаря ,че ме подкрепяте !
Искам всички скоро с положителни тестчета!
Ох малко се поуспокоих!
Лека вечер на всички !
Много си ви обичам!
[/url]
*
Добър вечер дами, опс само да не се изложа и някой да ме скастри,че има и кавалери  :)
Искате ли попълнения. От дълго време един луд щъркел/маймуна/ ми отправя покани да се присъединя към вас.
Хихиххихиихи аз съм щъркелаааа,аз съм щъркелааааа искаме да ,всеки минал от тук става мама съвсем скорооо  :wink:
 Вив нали си знаеш чакамммммммм  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Еее, Вивка, отдъхна ли си вече  :D много се радвам!! Всичко ще е наред!
Аз да ръсна за лека нощ  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
*
Хоооооп, пльооооооооооос :D :D :D
Благодаря!
Супер, Вив!
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Браво Вивка !  :D
Хубава новина ни носиш, все така до края!  :grouphug:

Да не забравя -  :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:
Вивкаааа,честита лентичка,от тук нататък всички дни да са песен за теб, до самия ревлив финал хем ти ще плачеш хем бебо абе ревлив ще е,ама мноогоо щастлив  :lol: :lol: :lol: :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Вивка, много се радвам! Спокойно сега и оттук нататък само хубави новини  osi_9
На всички чакащи пожелавам търпение и късмет  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
*
Супер Вивка, ето сега вече по-спокойно го давай :D
Добре дошла на Сиеста, пожелавам ти да не се задържаш тук, а бързо да се прехвърляш в бременната тема, а от тук да минаваш и да ръсиш вируси  :D :D :D
Лека вечер момичета  :bighug:
Тина  :crossfingers: :bfp:
Ха, Номине ме изпревари и пу първа под вирусите  :D Благодаря ти миличка
*

    sonyas

  • ***
  • 224
  • Живота е хубав, защото е красив!
Привет и от мен момичета  :balk_64:, появявам се тук-там, но ви следя всичките  :wink:, като гледам някъде има много наредени едно след друго сърчица, как издържат вашите мъже на този маратон  :wink:
Добре дошли на siesta, miraniki, имел, пантерка, не се задържайте тук а по-скоро вирусчета пращайте  :D
Наденце честито мила, много се радвам, и всичко да е добре до края  :balk_104:
Радостинка мога само много силно да те гушна  :bighug:
Снежи много се радвам, че ме следиш и аз минавам по край теб, при теб как вървят нещата.
Тина стискам палчета
Момичета мога ли да ви се похваля, аз успях да си променя часа за ендокринолог с един месец назад за 17 май  :D
Лека вечер на всички и много прегръдки от мен
« Последна редакция: Април 01, 2010, 01:18:33 am от sonyas »

Това, което прави живота интересен е възможността да осъществим мечтите си! Животът не се измерва по броя на вдишванията, а по миговете, които спират дъха ти.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро.Днес аз ще сложа кафето,но преди това да честитя на Вивка,дано всичко да е наред,мила.Сиеста,добре си ни дошла,но защо си се скатавала до сега,ние не хапем тук,само си помагаме и се подкрепяме.
Хихиххихиихи аз съм щъркелаааа,аз съм щъркелааааа искаме да ,всеки минал от тук става мама съвсем скорооо  :wink:
Добре че ни каза,нямаше да се сетим :lol:[/b][/color]Да ви е сладко и лек ден,аз отивам да ми вземат кръв за хормони.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Добро утро! :D
Маринка, благодарности за кафенцето - супер е  :D :D :D . Успех при вземането на кръв!
Сиеста, добре дошла. Дано скоро и да ни се похвалиш с +++
Лек и спорен Велики Четвъртък!
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Добро утро!
Вивка, честита точица, много се радвам за теб, сега се успокой и всичко ще е наред.
Сисета, щом маймунката казва ще идваш няма как, добре си ни дошла и скоро да ни зарадваш. :D
Маринка, благодаря за кафето, а пък аз закуската да сложа

Слънчев и много усмихнат ден на всички.
*
Добро утро бандичка!Сиеста,добре дошла,Виви честито мила!Лек ден момичета :grouphug: :bori_022: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:Цвети ,благодаря,веднага се възползвам от трапезата :wink:

хохохохохо  :lol: Добро утроооо  :lol:
 Мммммм че хубаво кафенцеее и закусчицааа мерси а което на Цвете и Маринка  :lol:
 Маринкаааа  :needleani: :egg: :eggsperm: :babyflips: успешен старт миличка  :bighug:
 На всички ловуващи ,амииии давайте щъркелчетааааа дръще ги тези яйца начии  :lol: :lol: :lol:
 На чакащите .....еми чакайте ххихихихиих дано ,пу пу пу има +++++++
 А на такива като мен дето незнаят какво става,амииии свържете се с доктора сии  :lol: :lol: :lol:
 Лек и спорен ден милички  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Здравейте милички,как сте,къде сте яйца ли бойдисвате,козунаци ли месите?
Честит 1-ви Април,някоя няма ли да ни излъже нещо?