0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Тина и аз ще стискам силно палците да видиш повече от една чертички  :goodluck:
И малко извън темата ама много ми въздейства това http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=41918.0
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Ами стискаме ги щом трябва  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Дано теста да е  :bfp1: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 stork-boy
  <br />
Тини, след такова закъснение или си бременна или имаш задържан фоликул. Моя съвет е да направиш тест за да си наясно със ситуацията  :)
Дано теста да е ++  :wink:
Анизка, подписах се вече  :)

Тина стиснати палци и от мен.Аз не бих издържала толкова време :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
*
Нова тема, честито! Дано се напълни с много +++!! Вече даже има заподозрян - Тина, стискам ти палци!!
Минавам да ви пожелая прекрасна, слънчева, празнична седмица, с много усмивки и положителни емоции!! И да не забравя  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
*
Ники знам ,че е невярно ,но не мога вече да го оправя,а и бързах за работа сутринта.А и вчера се спрягаше други да пускат темата и като нямаше тема аз я пуснах на прима виста!
Мони не се притеснявай мила споко когато може тогава ще го оправят списъчето !
Важното е че си ни пуснала темичка!
[/url]
*
Пльос-пльос, пляс - пляс! Благодаря ти Дианка! Имам нужда от мноого от тези вируси, че тези дни ме връхлетяха от другите. Вече съм по-добре. Щом Мони ни е пуснала темичката  -включвам се и аз - да е много успешна страстната седмица! Днес се връщам от док. - започнахме фоликулометрия и вече имам 2 бр по-големи - 11.2 и 15 мм.и 7.3 мм лигавица. Момичета, бихте ли ми казали до колко нарастват фоликулите? Успешен лов на всички  :lol:
Минавам да пусна вирусчета :) :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:

[/url][/url]
*
Веднага се пльосвам, че както и днес не дойде М., имам малки надеждички, направо незнам Тина как се сдържа, ама и аз още ден-два ще се въздържа, ако не дойде тая гад.
Честита нова тема - благодаря Мони.Аз едва сега успявам да вляза и да изчета написаното.Тина   :crossfingers: :crossfingers: и на краката.Аз все още си имам притеснения около моето миомно възелче, но ще го споделям в други теми.Като цяло съм добре. Успешна и мирна страстна седмица на всички.И да пусна и аз малко  :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
*
Е ,привет и от мен-аз се наработих,поспах и сега на това слънчице вече проветрявам и почиствам колкото мога...Тини,Жени успех  :crossfingers: yahoo_17 :crossfingers: Йоани всичко ще бъде наред душо :wink:Момичета аз на 6.04 съм на преглед и трябва да имаме :lovedock:Стискайте ми палчета,а те вече знеам са вълшебни :DЕто и от мен :bori_022: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Тини,как изтрая 5 дни бе?Хайде прави тест,пък имаш и от мен стиснати палци.Дано.
Мони,и на теб ще стискам палци разбира се,дано чуете сърчицето и всичко да е ок.
Ани,това с горкото животинче е направо отвратително.Много гадно ми стана,само като си го представих.Ще се подпиша след малко и аз.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Тина от къде го взе това търпение бе момиче!
Аз се чудух дали да направя тест 2,3 часа на първия ден от закъснението  :D :D :D
Ти си решаваш но ако си бременна той вече ще си покаже така ,че ....
Давай и от мен имаш стиснати палчета
[/url]
*
Момичета, мен ме е страх още за тест  :oops:,след толкова разочарования вече незнам , все преглеждам и преглеждам "бременните графики", които между другото почти не са останали да се отварят и все се надявам и сравнявам с моята, ама, ще трая и това е. Мойте ПМС изчезнаха, освен глада и чувствителните гърди, но утре ще вдим, може и да имам задържан фоликул... оф незнам вече.....
Хайде лека ви нощ и стискм палци на всички Тина направо ти се възхищавам, аз можеби няма да мога да изтрая толкова време. :D Успех
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Честита нова темичка !

Много  :bfp::) резултати да има, поне колкото миналата седмица!


Тина и Жени успех момичета! Много стиснати палци от мен !
(много много..колко да са много..4 са  :lol: )
 :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
Аз след толкова отрицателни тестова се здобих с фобия към тях...та си чаках 8 дни закъснение и направо на лекар отидох  :lol:

Мони за теб много радости на 6ти ! Бая силно се чува как бие  :wink:

Айде стига от мен, пускам още вирусчета за всички ловджийки !
 :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:
*
Добро утро, милички!
Днес се нареждам първа за кафето:

Тина, Жени, стискам ви палчета!
Забравих да ви отговоря от предната темичка - даа и през Русе, и през Ямбол минавам :D :D :D Ще ви звънна  :D
Прегръщам ви всички!
Лек и спорен ден!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро,Петя ранобудната наредила вече масата.Ама и аз се нареждам веднага,ще пийна едно кафенце,за което ти благодаря ,Пете.Ама и от глад умирам,събудала се не събудила и корема ми свири,но ще хапна плодове и кис.мляко.
Жени,аз продължавама да ти стискам палци,хайде казвай,че нямам търпение вече.
Успешен ден от мен.Аз няколко дни ще замествам колежката в офиса,тъй че по-често ще надничам във форума.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Добро утро, момичета!
Петенце, мерси за кафето и закуската.
Жени,Тина с толкова много вирусчета няма как да не сте  :bfp:, стискаме палци.
Маринкаааа  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Лек и спокоен ден. :sunshine:
*
Добро утро!
Петич много добра софричка!
Мерси за което!
Лек ден на всички !
[/url]
*
Добро утро,щъркелчета.Лелее Пете супер трапеза си спретнала,веднага ви хапвамммммм :eat:Жени,Тине  :crossfingers: Раиска,благодаря зя палците :hug2:
Успешен ден момичета :bori_022: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: