0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Великденска седмица пълна с тестчета с че
« Отговор #60 -: Март 31, 2010, 07:05:30 am »
Добро утро!
Цвете, Благодаря за кафенцето!
Веднага се присъединявам :D
Стискам и аз палчета за всички!
Лек и спорен ден!
Аз уж гледах, че никой не е в темичката и реших да пусна кафенце, а тя Цветито ме изпреварила - хахах.
« Последна редакция: Март 31, 2010, 07:07:07 am от petqst »
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро,и аз се присъединявам за кафе,благодаря Цвети.Аз отивам да пусна изсл.за Е2 ,после ще говоря с док.да започваме стимул.И тоя мес.бяха напразни надежди.Вивка,стискам палци.Лек ден ,момичета.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Добро утро и от мен момичета
хайде софрата от мен явно за кафето се успивам.
Палци и от мен и успешен ден на всички

*
Охааааа, браво Вале,ей,това е трапеза :eat:Виви, :crossfingers:Маринка ,дано всичко е наред при доки :wink:Успешен ден ви желая :pink_dust_1: :green_dust_1: :bori_022: :pink_dust_1:

*
Добро утро !
Благодаря за кафенцето закуската и най-вече за стиснатите палчета!
Лек ден на всички!
[/url]
Добро утро  :D
 Мерси за кафенцето и закусчицата  :wink:
Мари ха така мятай се вече в джаза,няма какво да се туткаш стискам палчета,Вивка то аз и да ти стискам и да не ти стискам е ясно че проблем няма да има,но ще стискам палци да не припаднеш там от вълнение като си видиш бъдещия бебок  :lol: :lol: :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Здравейте моми1ета .
Цвете мерси за кафенцето ,и на Валерийка за закуската .
Стискам палчета и аз за всички ,не ги пускам .
Всичко ще е наред .
Лек ден милички и само положителни емоции
Добро утро и от мен на всички :D
Мога ли да се присъединя към вашата трапеза?Много вкусно изглежда,
диетата ми май пропада.Успех на всички момичета очакващи :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Хубав ден Ви желая. :D :D :D
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Пантерка, разбира се, че може да се присъединиш, ами че то има за всички от трапезата. Късмет и на теб, графиката ти е много хубава.  :D :crossfingers:
Маринка, е сега вече, този месец ще ме направиш пророк. :D
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Добро утро и от мен. Вече си имам схема от доки и почвам процедури от 06-ти Април.

Вив стиснати палчета и от мен.

На всички, които очакват силно гуш и пожелания за  :bfp: другите, на които им предстои лов като на мен- дупе да ви е яко хихихиххихих

Мерси за кафето и прекрасната закуска.Оставям ви мацки, че в офиса е АД.

Целувки от мен


Привет :)
Чакам хубави новини от вас  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Пускам сини, силно заразяващи вируси  :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:
[/url][/url]
ииииииииууууууууууууууууууууммммммм буууммм
Мерси Вени  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Добро утро и от мен! Сядам на масата и благодаря на Валката за това че мислите и за гладните  :oops: ама с тези палачинки после не знам каква диета ще ми мислите!!!
Вивката, знаеш че палците не сме ги пускали ама ако трябва още по-силно ще стискаме следобяд.  :goodluck:
Маринка  :bighug: хайде в джаза, че няма само аз да ходя дебела  :a_pig_01:  :lol:
Исееее, не се ослушвай, че слагам сандвича да папаме! И ти в джаза... бъързо, бързо...
ioly успех - то не останало вече.
Стинка  :bighug: :bighug: :bighug:
Стискам палчета  :crossfingers: и за всички които имат нужда и случайно съм пропуснала - не е нарочно  :oops:
п.с.Забравих  :green_dust_1: :green_dust_1:
*
Здравейте душици, Вивка продължавам да стискам да знаеш  :D
То и аз отпадам тоя месец, ама стискам палци за всички останали, каквото и да им предстои . Целувки и прегръдки на всички
*
Здравейте момичета.
Вивка стискаме палци.
Гледам и Женя и Марина са отпаднали за месеца,и аз утре сигурно  ще имам гости.
Коя друга остана,хайде да не се спотайва,а да казва.
Пете на 8 май сме заедно на доки.


Здравейте и от мен!
Благодаря за кафенцето и закуската.
Момичета, много благодаря за стиснатите палчета  :bighug:
Вещицата още я няма, утре ще направя тест и ще съобщя резултата.
Лек и приятен ден! :sunshine:
 
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Тина  развълнувах се и ... от сутринта ще надниквам за да видя усмивката ти  :P Стискам палчетаааааааа :crossfingers: yahoo_17 stork-boy


Ауууу ама защо така ни мъчите бе хора,то по добре не ни казвайте какво ,защо ми като направите теста,аз днеска само надничам да видя има ли някой отчел сее ужассссссс,неможе така да се отнасяте с нассссс  :( :( :(
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
хахаха,
Съгласна с Маймунката!  :D

Аз мине не мине време, все тук надничам...накрая ще ме уволнят!  :lol:

Успех момичета!  :bfp:

За ловуващите  :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:  :wink:
*
Тинчеееее, стискам ти палци много силноооо!