0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #120 -: Май 02, 2010, 23:54:49 pm »
Здравейте! Моя втори ЗЕТ приключи с резултат 0.8.

Съжалявам Никита ...
Но все пак не е ли малко рано за тест на 10 ден след трансфер ?
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #121 -: Май 03, 2010, 06:48:09 am »
Ами не е рано,поне д-р Владимиров така практикува.Пък и в Щерев мисля са така.
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #122 -: Май 03, 2010, 19:30:33 pm »
и аз мисля, че теста на 10-11 ден е нормално. все пак има случаи с нули и след това здрави бебета, но са рядкост и е лабораторна грешка. особено ако трансфера на е на стадий бластоцид, защо да се тъпчем с лекрства до 17-19 ден, като резултата е ясен седчица преди това.  :wink:
никога не отстъпвай на принципите си!
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #123 -: Май 04, 2010, 14:19:27 pm »
и аз мисля, че теста на 10-11 ден е нормално. все пак има случаи с нули и след това здрави бебета, но са рядкост и е лабораторна грешка. особено ако трансфера на е на стадий бластоцид, защо да се тъпчем с лекрства до 17-19 ден, като резултата е ясен седчица преди това.  :wink:

Рядкост, рядкост, ама аз съм пример за това 1.8 на 10 ден спирам лекарствана и след две седмици след обилно кървене нещо ми прищраква и си правя тест които е положителен, ама вече е късно пенке за песен всичко е отишло по дяволите. Така, че незнам каква е истината за тестовете.
*
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #124 -: Май 31, 2010, 15:32:14 pm »
Здравейте защо никой не пише вече тук. На мен утре ми предстои биопсия и ако всичко е наред след това замразен трансфер.Искаше ми се да си поговоря с някой ,който е минал по този път. Никъде не намерих точно статистика каква е успеваемостта при ЗТ.
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #125 -: Август 11, 2010, 16:56:18 pm »
здравейте момичета.
Записвам се и аз...днес ми е 9-ти ден след ЗЕТ.При Стаменов съм и понеже са отпуска ме посъветваха на 16-ден уринарен и ако имам съмнения да отида на кръвен и след това да им се обадя.
Успех на всички,дано скоро никои не пише в тези теми,а само в тези за бременност,раждане и бебешори.
Лек ден на всички и стиснати палци от мен
*
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #126 -: Август 11, 2010, 17:56:44 pm »
mimi_8480 здравей, радвам се че някой писа тук.На мен ми предстои ЗТ през септември, имах биопсия през юни ,която беше добра,но по стечение на обстоятелствата трансфера остана за септември.Стискам палци резултата при теб да е положителен. Колко енбриончета ти сложиха и на коя дата ще е теста.? :bighug:
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #127 -: Август 11, 2010, 21:34:52 pm »
mimi_8480 здравей, радвам се че някой писа тук.На мен ми предстои ЗТ през септември, имах биопсия през юни ,която беше добра,но по стечение на обстоятелствата трансфера остана за септември.Стискам палци резултата при теб да е положителен. Колко енбриончета ти сложиха и на коя дата ще е теста.? :bighug:
и аз увиснах за септември, но май ще го отложа  :wink:
след моята биопсия ми се разбута цикъла и не знам ще се оправя ли за месец.
успех Мими и дано твоите сладоледчета те харесат за 9 месеца  :)
никога не отстъпвай на принципите си!
*
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #128 -: Август 12, 2010, 16:51:46 pm »
justy и на мен ми се разбута цикъла нещо.До сега ми идваше на 29-30 ден по една седмица, а този месец на 28 ден 5 дена ,но пък за сметка на това двата бяха страшно обилни направо не можех да мръдна навън от страх да не се оцапам.Добре ,че бях още в отпуска тогава. Септември не ми е удобно да отсъствам от работа, но си мисля, че колкото по скоро след добра биопсия толкова по -добре. Ти имаш ли представа ,колко време е валиден този резултат от биопсията.
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #129 -: Август 12, 2010, 18:52:00 pm »
нямам предсатва изобщо, защото аз ще разбера за моя два месеца след биопсията, но .....каквото такова. аз лично втора няма да правя за нищо на света, ако трябва и клиниката ще сменя и така.
като ми е кеф ще настоявам за трансфер на моя глава и така.
никога не отстъпвай на принципите си!
*
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #130 -: Август 25, 2010, 14:30:32 pm »
Здравейте и от мен. И на мен ми предстои ЗЕТ, но не знам кога, защото клиниката започва работа на 7 септември, а и не знам за кога ще успея да си запиша час. След отрицателния тест на 13 август, не правя абсолютно нищо, чакам и гадая каква е причината за неуспеха. По време на стимулацията всичко беше много добре, но резултата - отрицателен. При нас проблема е мъжки фактор.


*
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #131 -: Август 25, 2010, 17:39:37 pm »
И на мен никой точно и ясно не и каза кака е била причината за неуспеха, само предположения ,че е било от лошата биопсия.Последната биопсия беше добра и се надявам септември с ЗТ да успеем. Успех момичета.
*
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #132 -: Септември 08, 2010, 13:29:00 pm »
Здравейте момичета!
Не ви ли свършиха отпуските, че ви няма в темата :)
Има ли момичета, които вече са стартирали процедура по ЗЕТ след августовската почивка? - пишете....


*
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #133 -: Септември 08, 2010, 22:41:23 pm »
Аз чакам да разбера точно кой ден този месец ще направим ЗЕТ. До сега на втори ден пуснах Е2 и започнах Естрадиол 2по1, на 9-ти ден пуснах ТСХ и Пролактин утре ще вида резултатите и ще съм на преглед. След прегледа ще пиша какво предстои.
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #134 -: Септември 09, 2010, 09:07:09 am »
zuzana желая ти успех на процедурата - вярвай в успеха и ще се получи (както стана при мен). Не забравяй да се отчетеш след прегледа. :nono:

Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #135 -: Септември 09, 2010, 11:29:48 am »
А защо не си пуснем нова тема? То и аз другия месец мисля да правя ЗЕТ  и ще е интересно да си споделяме какво става.
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #136 -: Септември 09, 2010, 17:30:14 pm »
Ох момичета май няма да правя ЗЕТ, днес тъкмо се зарадвах ТСХ и Пролактин бяха добре и изненада на прегледа се оказа ,че имам някакъв полип. Края на юни бях последно на преглед преди биопсията и нямаше нищо ,а сега от къде се взе това нещо. На 15.09 ще съм на преглед при Д-р Персенска и ще се реши какво да правим.Но доктора ми от Шумен ,който ме проследява тук говори с нея по телефона и тя каза ,че няма да рискуват да направят трансфер преди да го отстранят.Не знам как ще го отстранят и колко време след това ще може да се направи трансфера.  :balk_144:
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #137 -: Септември 09, 2010, 17:41:08 pm »
Яяя, някой е опровил заглавието на темата! :wink: 8O
Благодаря Ви!
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #138 -: Септември 09, 2010, 19:42:20 pm »
zuzana, знам че е трудно и в момента разочарованието е голямо, но повярвай това отлагане е за добро. По-добре е всичко да ти е наред преди трансфера, отколкото да се правят експерименти от типа проба-грешка. Ако бяха решили все пак да ти направят трансфера, или ако този доктор не беше видял проблема - сигурна съм, че по-късно разочарованието ти щеше да е много по-голямо. Сега имай кураж и не се предавай. Потърси правилния специалист, който ще ти помогне да разрешиш проблема.

:bighug:

Не спирай да вярваш, че всичко това ще има добър финал! Вярвай в крайния успех!

*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #139 -: Септември 09, 2010, 23:17:47 pm »
Miss Dior Благодаря за подкрепата дано всичко това да е на добре. Направо не мога да повярвам, когато започнах да ходя при Д-р Стаменов и Д-р Димов от Шумен ,който работи с него нямах никакъв проблем ,а сега след неуспешното ИКСИ започнаха да излизат сума ти е неща. Първо лоша биопсия, после тя се оправи сега това. Най-чудно ми е че преди 2 месеца бях на преглед в София и нямаше нищо ,а това чудо как толкова бързо се образува бе  :balk_144:. Сега чакам да дойде 15-ти да отида на преглед при Д-р Персенска и ще видим, дано това да е последното изпитание. Радвам се, че ви има момичета много добре се чувствам като споделя с вас. :bighug: