0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #180 -: Декември 12, 2011, 17:26:29 pm »
Здравейте,всеки ден ви чета,и не е коректно да не напиша нещо и аз.
Аз също разчитам на снежковзите,имам 2 замразени и сега си вземам естрофем и витамини,ще чакаме лигавицата на матката да стане добра и ще ги сложим.
Но се страхувам дали ще оцелеят след размразяването.. :(
Стискам палци на всички момичета,и нека станат чудеса по Коледа!
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #181 -: Декември 12, 2011, 18:09:17 pm »
Стискам палци, rosicaal  :goodluck: Вярвам, че снежковците виреят най-добре през зимата и твоите ще се размразят успешно :)



   La vita è bella
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #182 -: Декември 12, 2011, 19:11:35 pm »
rosicaal Не се притеснявай и аз се притеснявах за това но се размразиха всичките.Желая ти много успех на Коледа стават чудеса.
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #183 -: Декември 14, 2011, 12:30:14 pm »
За съжеление кръвния тест отрицателен.
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #184 -: Декември 14, 2011, 12:39:15 pm »
jujanka4444, толкова се надявах при теб коледното чудо да се случи :(
Но ти не се отчайвай и догодина с нови сили продължаваме борбата за бебенце
Дано празниците успеят да те разсеят от лошите новини и да те заредят с оптимизъм и положителна енергия за цялата следваща година



   La vita è bella
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #185 -: Декември 14, 2011, 15:30:52 pm »
jujanka4444 не се отчайвай, зареди се с коледно настроение и гледай напред! :bighug: ornaico1
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #186 -: Декември 14, 2011, 21:18:20 pm »
Къртиче, ujanka4444,  :bighug: :bighug: :bighug:


*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #187 -: Декември 15, 2011, 00:50:11 am »
стига писимизъм втая тема има доста положителни снежкоци дето даже се пръкнаха преди снега винаги има шанс въпроса е да не го пропилем  :D

един щаслив татко митко кото чака да храни една леденена прициса  :lol:
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #188 -: Декември 15, 2011, 08:36:18 am »
Браво Рина, сигурна съм, че твоите ледени принцеси ще са красавици! :balk_46:
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #189 -: Декември 15, 2011, 09:30:39 am »
Честито, мама *rina и татко Митко. :balk_16: Пожелавам ви само щастливи мигове с ледените принцеси. Успех на всички момичета в темата - чудесата се случват и със снежковци   yahoo_17



   La vita è bella
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #190 -: Декември 15, 2011, 10:30:53 am »
Успех и късмет на всички със снежковците  osi_9 :goodluck: osi_9
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #191 -: Декември 27, 2011, 14:26:20 pm »
Момичета доплатихте ли някаква сума, при замразения трансфер иколко беше тя
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #192 -: Декември 27, 2011, 16:36:10 pm »
За отложен трансфер от опит по фонда ли питаш? И за коя клиника те интересува, защото навсякъде е различно? 
Имам вече две ангелчета на небето

Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #193 -: Декември 28, 2011, 14:31:38 pm »
Не за отлжен трансфер по фонда.За клиника Афродита
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #194 -: Декември 29, 2011, 09:52:08 am »
За Афродита не знам. Нека момичета от тази клиника се включат с информация.
Имам вече две ангелчета на небето

*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #195 -: Януари 18, 2012, 22:58:10 pm »
Eдно въпросче  - когато се прави ЗЕТ преди да е изтекла 1година от замразяването на ембрионите, клиниките редуцират(приспадат) ли цената, която плащаме за съхранение на замразени ембриони, имайки предвид , че тя е определена за срок от 1г? Ох..объркано стана, но дано ме разберете.
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #196 -: Януари 19, 2012, 15:51:26 pm »
Eдно въпросче  - когато се прави ЗЕТ преди да е изтекла 1година от замразяването на ембрионите, клиниките редуцират(приспадат) ли цената, която плащаме за съхранение на замразени ембриони, имайки предвид , че тя е определена за срок от 1г? Ох..объркано стана, но дано ме разберете.

Не, не мисля че има редукция в цената. При мен годината не беше изтекла, но аз размразих само половината.
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #197 -: Януари 24, 2012, 12:43:16 pm »
Къди, сега виждам подписа ти!!! Честито и да ти е жива и здрава хубавицата! :D
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #198 -: Февруари 01, 2012, 20:35:40 pm »
Момичета, при последния ни разговор с д-р Стаменов, той каза че ще размразим и 4-те снежинки, за да върнем на 5-ти ден бластоцити. Някоя от вас дали има опит с размразяването и обикновено колко са оцелели при криоконсервацията  balk_159

Ако някоя е правила РВСМ в Малинов, нека опише как точно протича. Иска ми се да знам какво ходене до клиниката и кога ми се очертава, та да знам да си пусна отпуск за тези дни.
Докторът ми обясни нещо, ама бях нещо разсеяна и не съм сигурна дали го разбрах правилно. Моите спомени са, че трябва да отида деня преди трансфера да дам кръв, те нещо да я обработят и че същия ден се прави. Споделете инфо! Моля-я-я-!
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #199 -: Февруари 01, 2012, 21:05:21 pm »
Момичета, при последния ни разговор с д-р Стаменов, той каза че ще размразим и 4-те снежинки, за да върнем на 5-ти ден бластоцити. Някоя от вас дали има опит с размразяването и обикновено колко са оцелели при криоконсервацията  balk_159

Ако някоя е правила РВСМ в Малинов, нека опише как точно протича. Иска ми се да знам какво ходене до клиниката и кога ми се очертава, та да знам да си пусна отпуск за тези дни.
Докторът ми обясни нещо, ама бях нещо разсеяна и не съм сигурна дали го разбрах правилно. Моите спомени са, че трябва да отида деня преди трансфера да дам кръв, те нещо да я обработят и че същия ден се прави. Споделете инфо! Моля-я-я-!

Задай въпроса в темата на клиниката.