0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #80 -: Март 28, 2010, 20:44:03 pm »
Здравейте,
и аз имам замразени ембриончета.Още чакам резултата от ЕТ,но пропуснах да попитам доктора, защото не ми беше на дневен ред, а сега ми се вижда важно да знам, каква точно е подготовката за ЕТ на снежковци. Какви лекарства се пият?
Успех на всички и само  :bfp:
*

    plams

  • **
  • 67
  • Получи се!
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #81 -: Март 28, 2010, 21:14:21 pm »
Аз в момента пия Асперин протект, витамини и фолиева кисилина по 1 път на ден, Естрофем 3 х 1 през 8 часа и имам лепенки Климара - по две за 5 дена.


*
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #82 -: Март 29, 2010, 09:51:44 am »
Здравейте ,
аз отново се включвам в темата , започваме подготовка за нов трансфер.
nikkita , plams  успех!!!!!!!!!
Крайно време е да ни споходи късмета.
*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #83 -: Март 29, 2010, 11:56:53 am »
Дано, дано, дано,крайно време е вече да се отпуши темичката с положителни тестчета.
Късмет,момичета!
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
*

    rumi 84

  • ***
  • 215
  • Вярвам в чудесата!
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #84 -: Март 29, 2010, 19:41:28 pm »
Здравейте ,
аз отново се включвам в темата , започваме подготовка за нов трансфер.
*

    rumi 84

  • ***
  • 215
  • Вярвам в чудесата!
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #85 -: Април 02, 2010, 12:24:55 pm »
Здравеите моя трансфер на снежковци ше е в вторник,Успех на всички и дано и аз успея този път,
*
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #86 -: Април 02, 2010, 12:33:39 pm »
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: дано това е успешната ти процедура :)
*
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #87 -: Април 04, 2010, 11:47:13 am »
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
*
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #88 -: Април 04, 2010, 16:59:23 pm »
Аз пък вчера бях на поредния преглед преди трансфер. Сега ново двайсет - тънка лигавица. Е такова чудо до сега не бях имала.Владимиров ми изписа естрофем и ме вика след 5 дни пак на преглед. Още нещо за което да треперя. Тез проблеми край нямат.
*

    rumi 84

  • ***
  • 215
  • Вярвам в чудесата!
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #89 -: Април 06, 2010, 18:58:03 pm »
Здравеи те мина моят трансфер днес 2ембриона казаха че са много добри,Успех на всички,
*
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #90 -: Април 06, 2010, 23:14:57 pm »
Здравеи те мина моят трансфер днес 2ембриона казаха че са много добри,Успех на всички,
:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    plams

  • **
  • 67
  • Получи се!
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #91 -: Април 06, 2010, 23:30:41 pm »
Успех мила!
Моя трансфер е в петък.


Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #92 -: Април 07, 2010, 13:24:56 pm »
Стискам палци на всички чакащи момичета :) пожелавам Ви само :bfp:
plams, мила успех и на теб!
Днес ми е 7 ден от трансфера, все още мисля, че е рано за тест и си трая :) За кръвен тест ще ида в болницата другата седмица.
*
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #93 -: Април 07, 2010, 14:52:50 pm »
Кайра,на кой ден от трансфера смяташ да ходиш на кръвен тест?
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #94 -: Април 07, 2010, 22:37:23 pm »
На 12'тия ден се разбрахме с доктора :) тогава ще ида
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #95 -: Април 08, 2010, 08:51:55 am »
plams стискам ти палци всичко да е наред и след 9 месеца да имаш едно/две пухкави бебета.

Кайра, 12 ден за кръвен е ок, успех.

Кърмих близнаците си 1 год и 2 месеца!!!
За моите две ангелчета родени в 25 г.с.
9.09-11.09.2008
9.09-20.02.2009

Една година без мама...
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #96 -: Април 08, 2010, 18:00:15 pm »
Стискам ви палци, момичета! И моя трансфер ще е тоя месец,дано след вливанията ,които ще правя, да успеем вече :)
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #97 -: Април 10, 2010, 08:32:48 am »
Момичета искам да споделя с вас какво ми се случи. На 18 март ми беше трансфера на размразени ембриони на 26 направихме тест които показа 1.8 с доктора си казахме съжалявам отрицателен ще дерзаем на татака и аз поживо по здраво се прибрах във вкъщи на 29 ми доиде цикъла или поне аз си мислех, че е товаи така до 7 април аз се си кървя като имам и слаби болки в яйчниците. Вече притеснена но това кървене почва да мисля какво да правя и реших да припикая един тест и какво теста излезе положителен, след това припиках още два и те положителни при което аз откачих защото ече почти 2 седмици кървя и съм спряла лекарствата още при отрицателния кръвен тест. Звъннах на док и му разказвам всичко до тук, тои ми каза, че и лабораториите допускат грешки и да тръгвам за СофияV На прегледа с ултразвук не се видя нищо и пуснах кръвен който беше 73.8 но на 22 ден от трансфера този резултат значел спонтанен аборт.Аз започнах да гадая дали спирането на лекарствата или това, че изобщо не съм се пазила като си мисля, че не съм бременна е повлияло на това събитие, при което той ми каза да не се самообвинявам не е това причината. Това ми е втори спонтанен аборт но поне първия път направих всичко възможно да го задържа а сега дори не съм знаела, че съм бременна по една или друга причина. Незнам какво да си мисля и как да постъпя, какво се прави след поредица от спонтанни аборти и дали си причиних това като спрях да пия лекарствата и не се пазих но просто кръвния тест беше отрицателен. Стана много дълго но ще съм ви благодарна ако ме посъветвате какво да правя и ме подкрепите.
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #98 -: Април 10, 2010, 09:32:22 am »
Съжалявам за това,което ти се случва! :? При кой доктор си? Струва ми се ,че малко рано си направила кръвния тест.Лекарствата в деня на теста ли ги спря?
*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Re: ЕТ на "снежковци" през Февруари/Март
« Отговор #99 -: Април 10, 2010, 09:34:32 am »
Пепи, съжалявам за това което ти се случва.Не се обвинявай, колкото и тежко да ти е сега.
Не знам, обаче ми се струва много рано на 8 ден от трансфер да се вярва, дори и теста да е кръвен че е отрицателен.Аз имам два опита инвитро и един трансфер на снежинки,тест правих на 12 ден.Съответно теста беше три тлъсти нули и въпреки това повтарях теста след 2 дни да сме сигурни и чак тогава спирахме лекарствата.
Трябва, да поговорите с доктора, и да решите дали не трябва някакви изследвания относно спонтанния аборт.Успех, и се надявам да откриете верният път към твоето бебче.
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495