0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #140 -: Септември 10, 2010, 10:16:57 am »
Момичета горе главите. Знаем, че пътя до успеха е трудничък, но си заслужава резултата. И аз правих ЗЕТ на 11.08, но за съжаление неуспешен. Всичко вървеше нормално, но господ си знае работата. Сега чакаме одобрение за втори опит, за да вървим напред. Пожелавам успех на всички. :bighug:

*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #141 -: Септември 20, 2010, 13:37:30 pm »
zuzana, Пиши какво се случва с теб след прегледа ти при д-р Персенска на 15-ти. Има ли го този полип и ще стартирате ли ЗЕТ. Аз съм на преглед на 22-ри и ми се иска да има повече информация до тогава, да съм подготвена с въпросите, които ще задавам.


*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #142 -: Септември 22, 2010, 10:51:12 am »
mgstra нищо особено не стана в София.Отидох Д-р Персенска ме прегледа и каза ,че се вижда нещо ,но понеже след овулация лигавицата е много удебелена не се вижда добре. Сега като ми дойде на 2-3 чист ден трябва да отида пак за диагностична хистероскопия. След това ще видим кога ще се прави оперативната и да премахнат този гаден полип.
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #143 -: Септември 22, 2010, 18:43:37 pm »
И аз днес бях на преглед, д-р Перснека и при мен видя нещо като полип, но не е сигурна, защото е малко късно. Но така или иначе ще правя и имунологични изследвания, още няма да стартирам.


*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #144 -: Октомври 08, 2010, 10:52:44 am »
Момичета, аз не стигнах изобщо до трансфер, оказа се, че ембрионите ми изобщо не са се размразили, унищожили са се, не се знае защо, но думите на д-р Стаменов бяха, че сигурно били "крехки"  8O .

На някоя от вас случвало ли се е такова нещо?
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #145 -: Октомври 08, 2010, 16:02:19 pm »
Момичета, аз не стигнах изобщо до трансфер, оказа се, че ембрионите ми изобщо не са се размразили, унищожили са се, не се знае защо, но думите на д-р Стаменов бяха, че сигурно били "крехки"  8O .

На някоя от вас случвало ли се е такова нещо?
Да случвало се е ,не се отчайвай.Момичето на което се случи всеки момент ще ражда,от следващия опит.Горе главата,може би док е прав.По -добре сега да не оцелеят от колкото после да има проблем.
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #146 -: Октомври 08, 2010, 16:33:34 pm »
Да, така е!

А сега кога да си очаквам цикъла евентуално.
От първия ден пия естрофем по 1 от 2 мл., на първи преглед отидох на 11 ден, съответно нямаше фоликул заради лекарствата, включиха ми и утрогестан, и на 14 ден трябваше да е трансфера.
От снощи вече никакви лекарства не вземам.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #147 -: Октомври 08, 2010, 18:04:30 pm »
И аз съм се засилила за замразен трансфер, но понеже не можах навреме да си намеря Естрофем, го отложихме за по-натам.
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #148 -: Ноември 12, 2010, 19:23:24 pm »
Хайде да се запиша,чакам си цикъла до 10 дни изапочвам,има ли други с мен да се подкрепяме?????
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #149 -: Ноември 13, 2010, 11:01:00 am »
Хайде да се запиша,чакам си цикъла до 10 дни изапочвам,има ли други с мен да се подкрепяме?????
И аз като теб чакам.
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #150 -: Ноември 26, 2010, 21:54:44 pm »
Хайде, на 2 съм на преглед,на 8 ден от цикъла,има ли и други да сме заедно !!!
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #151 -: Ноември 26, 2010, 22:13:46 pm »
това ме чака през Новата Година,с интерес ще следя как се развиват нещата в темата моля ви пишете подробно.
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #152 -: Март 13, 2011, 19:02:37 pm »
Здравейте и от мен.Рядко пиша и повече чета и винаги полезни неща.Сега искам да попитам при замразен трансфер всичко ли е като при стимулация-тоест след това?След стимулациите винаги ми е идвал цикъла до 14ден а сега съм16 и утре ще ходя за кръвен но незнам дали да тая Големи надежди.Нищо не усешам а обикновенно имах цялостно дискомфорт- болки от пункциите контракции от трансфера а сега нищо.
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #153 -: Март 13, 2011, 22:44:15 pm »
При мен след трансфер при ЗЕТ беше различно от ИКСИ-то.Чувствах се много добре и не ми дойде до 21-ви ден след това спрях лекарствата и ми прокърви.За съжаление опита беше неуспешен.Желая ти успех и дано кръвния ти тест е положителен.
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #154 -: Март 14, 2011, 08:27:16 am »
При мен ми е идвало по различен начин , след  опитите . Специално след  ЗЕТ  ,  ми дойде няколко дни  след като направих кръвен тест и спрях лекарствата .-както при zuzana.
Всеки път е различно, така че не търсете зависимост или  строго фиксирани дати .

ieio , дано резултата е много хубав  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:  :bfp1: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17


Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #155 -: Март 27, 2011, 20:53:01 pm »
Повдигам темата и очаквам включване. :D :wink:
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #156 -: Март 28, 2011, 01:48:17 am »
може би ще си прави компания скоро :wink:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #157 -: Март 28, 2011, 02:44:28 am »
Къди, Оли, като отдавнашна ваша клакьорка само да кажа: кураж, късмет и успех, момичета!
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #158 -: Април 25, 2011, 20:46:52 pm »
Повдигам отново темата и с все още неосъзната мисъл ви казвам, че моите снежинки ще станат снежни човеци. Днес е 15-ден от ЗЕТ и ЧХГ-то е 342. Всичко мина адски леко и спокойно, през цялото време не залагах на този опит и накрая сама се вкарах във филми с уринарни тестове, но преминах финалната лента.
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #159 -: Април 25, 2011, 21:57:36 pm »
Браво! Честито, Къди!
Желая ти много лека и романтична бременност, успешен финал!
Колко време престояха снежинките във фризера?