0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Съжалявам, не мога да помогна с повече информация, защото не съм правила ин витро.
Ако някое от момичета, които са правили опит, са питали за подробности кое колко струва и какво се доплаща, има желание да сподели... :) и на мен ще ми бъде интересно да видя една разбивка на паричките. Би трябвало всичко да е описано в документите, които се подписват като приключи процедурата.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Здравейте момичета така е наистина в Олимед аз доплатих -40лв. за лукрина,260лв. в деня на самата пункция от които 20лв. е за упойката и около 30лв. за декапептил.Радвам се ако съм ви помогнала поне малко.Успешно процедури и много :bfp:
Здравеййте момичета!
Аз платих 40лв за Лукрин, 240лв в деня на пункцията (незнам защо, но доколкото разбрах по 120лв за доктора и анестизеолог), отделно си купих упойка, Прегнил 5000 и накрая доплатих 51.90 мисля беше за декапептил.
Накрая документ с изразходвана сума не съм подписвала!!!
Накрая документ с изразходвана сума не съм подписвала!!!
М, много странно. До колкото знам, за всяко нещо, което се изразходва по фонда, трябва да има документ, който пациента да разпише и този документ се връща обратно във фонда, за да изплатят на клиниката средствата за опита или нещо такова.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Трябва но не дават което е още по гадно защото не се знае какво са  ти дали
*
Не знам това не ги ли притеснява тези хора? Не се ли страхуват от проверки? Че те така могат да си напишат каквото си искат и да те накарат да им доплатиш толкова пари колкото им трябват на тях! Ужас! Май ще сменям клиниката?! Тук не ми изглеждат добре нещата! Разочароваха ме тия хора!  Иначе са много внимателни и усмихнати!
Здравейте, доколкото съм запозната, доплащането от 240 лв се налага заради разлика в цените на Олимед с това, което се отпуска от фонда. Аз лично доплатих 40 лв за Лукрин и 240 лв - за пункцията. Цените на Олимед ги има в сайта им и можете да си ги видите.

Как си Гери?
Здравейте и аз днес си вземах лукрина и в неделя ще го бия! Леле дойде и моят ред  8O 8O 8O
Ели, хайде успешен старт  :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Успешен старт, Ели! И спокойно, не е страшно  :wink:
 :witch:
Здравейте момичета! Нова съм, но за пореден пот / вече четвърти/.Първите ми два опита ИКСИ бяха в АГ-то при д-р Козовски, 3-я- в Олимед и на 07.09.- пак започвам, отново в Олимед.При доктор Симеонова съм, страхотна е и мисля, че добър специалист. Другото вече си мисля, че е " Божа работа"! Смъжки фактор сме, но и аз имам завишени НК клетки както и хиперпролактимия и тромбофилия. Имам какво да разправям  :lol:Ще се радвам да бъдем заедно през дните на очакване и надежда...
Здравейте момичета!За първи път участвам във форум, но ще ми бъде много приятно да споделим опит. Изчетох всичко писано от вас на един дъх и реших да си направя и аз регистроция. На 07.09. започва поредния ми, четвърти опит, объркана съм и вече честно да ви кажа почти съм се предала... Успех на всички ,чувствам ви близки, независимо, че не ви познавам :D
*
m0nika ,здравей!
На 07.09 и аз съм на док,но процедурата ще започвам към ноември месец.В колко часа ще си в клиниката?Може да се видим...
Здравейте момичета и аз съм нова тук.Подадох документите на 13.07.10 в Олимед и все още никой не ми се е обадил за входящ номер!!!Какво да направя?Моля ако някой си спомня да ми помогне!!Надявам се да ни одобрят!!!
Добре дошла, m0nika.  Ще се радвам, ако мога с нещо да помогна.
Здравей,  doddo. Как си? Аз мислех да ходя на преглед чак като си получа новата заповед. И започвам тогава. Ще се опитам този път да се вредя при доктор Симеонова. Знае ли някой до кой номер са стигнали заповедите? 
Здравейте момичета и аз съм нова тук.Подадох документите на 13.07.10 в Олимед и все още никой не ми се е обадил за входящ номер!!!Какво да направя?Моля ако някой си спомня да ми помогне!!Надявам се да ни одобрят!!!
Maruchka, може да звъннеш на регистратурата да пипиташ какво става с номерчето ти, но ми се върти нещо.., че през Август служителите от фонда са в отпуск и може затова да се бави.
За най-сигурно се обади :wink:

Някой знае ли точно кога свършва отпуската на д-р Симеонова, от няколко дни се каня да звънна да питам, ама все не остава време...
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Здравей,  doddo. Как си?
Здравей,Иве!Добре съм.Аз съм на 7-ми на преглед и започвам с противозачатъчните със следващия цъкъл за 2 месеца и после я мятаме на ново.
Радостинка,д-р Симеонова се връща на 07.09 от отпуска.
doddo, благодаря  :)
Ей, надявах се да може да ме види в първите дни на цикъла, да прецени дали ще мислим нещо да правим ама явно ще си изпия още една опаковка Диане и тогава :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

m0nika ,здравей!
На 07.09 и аз съм на док,но процедурата ще започвам към ноември месец.В колко часа ще си в клиниката?Може да се видим...
Здравей! Часът ми е за 14.40 и ще се радвам да се видим и да поговорим. Иначе по моите изчисления лукрина ще го бия на 15- тогава ми е 21-я ден. сега имам да правя изследвания..., поредните и то мнооого.
*
m0nika ,здравей!И аз ще съм в клниката към обед и ще се радвам също да се видим и поприказваме.Твоят опит наближава,аз съм за към ноември.Какви изследвания правиш сега?
Като наближи 7.09 ще се разберем в колоко часа ще се видим.Обикновено се събираме на Аландрата(заведение до клиниката).
Хубава вечер на всички и много усмивки.