0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!


Д-р Стаменов,обичаме ви!
m0nika ,здравей!И аз ще съм в клниката към обед и ще се радвам също да се видим и поприказваме.Твоят опит наближава,аз съм за към ноември.Какви изследвания правиш сега?
Като наближи 7.09 ще се разберем в колоко часа ще се видим.Обикновено се събираме на Аландрата(заведение до клиниката).
Хубава вечер на всички и много усмивки.
Здравей! Хормони, но са доста... и полово приносимите. Иначе имунологични и генетични няма да правя сега- много се чака, а и процедурите по фонда като безплатни излизат наполовина платени :(.
И аз пия често кафе като идвам по работа на Аландра-та и съм засичала случайно разговори на момичета с процедури.  :)
Момичетаааа, толкова много искам да чета само за сбъднати мечти!Дано стават чудеса, защото факторът " Божа работа"/ предвид вече "завидния ми опит/ играе май най- голяма роля!Успех милички!  :bori_007: :bori_010:
До скоро doddo :bighug:
*
Здравейте момичета,
това че не пиша тук съвсем не означава, че не ви чета и мисля.
Аз съм вече в друга тема/ не е чакам бебе/, смених клиниката.
Желая ви успех от все сърце на всички и ви моля:
ЧЕТЕТЕ КАКВО ПОДПИСВАТЕ в Олимед, никоя от нас не е подписала фактура, включваща всички медикаменти, бр. прегледи и тн. извършени върху нас. На базата на тази фактура, подписана от нас се отпускат пари от фонда към Олимед. Което ме връща към поста на Vali. И така, това е от мен, мили момичета..
Прегръщам ви силно и ви стискам палци
*m0nika, писала съм ти на лични...
*
На 07.09 от  13:30 и аз ще съм в клиниката :P!!!
Бройте ме и мен за кафето :grouphug:
Успех на всички стартиращи :goodluck: :bighug:
*
Момичета, има ли някоя от вас, на която са и вливали имуновенин? Как се чуствахте след това и въобще как протича процедурата?
*
Здравей zveta, на мен са ми вливали имуновенин. Освен, че ще откачиш от скука нищо друго няма да почувстваш. Имам предвид следното: тъй като не се знае как ще реагираш на медикамента първата банка се влива много бавно, на мен ми вливаха 40 амп. имуновенин + 1 интралипид, всичко това за около 4 часа и малко. Имах глупостта да отида само с едно списание, което не стигна изобщо. Не се тревожи, нищо не се усеща.
Относно "процедурата"- полягваш си, слагат ти абокатче в някоя вена и така няколко часа.
Ако някой ме попита днес бих отказала да ми вливат имуновенин, не знам на теб за какво са ти го предписали, но аз имах само малко завишени стойности на АНТИ ТПО.
Това е от мен, zveta,
успех и усмивки
« Последна редакция: Август 26, 2010, 16:52:05 pm от 999 »
*
999, благодаря ти за отговора! Имам завищени NK клетки и предполагам, че вливанията ще бъдат за това.
*
999, благодаря ти за отговора! Имам завищени NK клетки и предполагам, че вливанията ще бъдат за това.
zveta,освен НК клетки има ли и нещо друго завишено в изследванията?Съмнявам се се ако е само заради НК клетките да вливат имуновенин 8O
Здравейте, относно имуновенина - аз имам само малко завишени НК клетки + завишени
А-ТПО, но казаха, че ще ми вливат имуновенин само при евентуален положителен резултат. Моят резултат беше отрицателен, т.ч. не ми го вливаха.
*
Иве,на теб ще ти го вливат заради анти телата,затова се изненадох,като каза zveta,че заради НК клетките ще й вливат,но може би и тя има други завишени стойности...ще каже..
*
Освен това, което писах, имам и тромбофилия и т.н......, за което пропуснах да пиша.Утре съм на преглед и ще питам по-подробно и точно. Поздрави!
Здравейте,момичета!Някой знае ли дали Олимед утре работят,че не мога да се свържа да питам.
Аз утре ще ходя преди обяд, така че явно работят
здравей мила април месец  подадохме документите бях прегледана от д-р Монастирска май месец ми се обадиха за входящ номер и сега чакам.Казаха ми ,че ще минат 4-5 месеца .Не съм направила още генетичните  изследвания още ,но докторът каза да не бързам още.И сега чакаме-дано е по-скоро
Успех мила, много скоро ще дойде и твоят ред :) бъди спокойна
Re: има ли момичета които ще правят опит в Олимед,чрез фонда?
« Отговор #755 -: Септември 02, 2010, 17:25:38 pm »
Къде се загубихте момичета? Днес ми е 6-ти ден от стимулацията в ляво имам 10 фоликула най-големите по 9 мм, а в дясно нещо не е наред 5 фоликула 4,5 най-големия. Чували ли сте как са квартирите на Олимед? Днес исках да ги видя, но на оная с нервните кризи /тех. секретар/ не й се занимаваше с нас... мн ме дразни.. А долу-горе на кой ден от стимулацията се прави трансфера?
Re: има ли момичета които ще правят опит в Олимед,чрез фонда?
« Отговор #756 -: Септември 02, 2010, 18:02:55 pm »
Ели, за квартирите не знам, но за онази нервната :lol: :lol: :lol:, добре че назначиха на работа и възрастната жена, че тя е мила и отзивчива. Преди години беше само невротичната...да те е страх и по телефона да звъннеш :lol:

Трансфера се прави след като приключи стимуляцията :wink:
Ти си още посредата, още малко търпение :)

Добре се справяш, 10-тина фоликули е добра бройка :wink: дано порастнат всичките и извадите хубави яйцеклетки :)
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: има ли момичета които ще правят опит в Олимед,чрез фонда?
« Отговор #757 -: Септември 02, 2010, 21:36:57 pm »
Десетина фоликула, та това е супер. Аз имах само 2.
Успех, дами.
Re: има ли момичета които ще правят опит в Олимед,чрез фонда?
« Отговор #758 -: Септември 02, 2010, 21:42:45 pm »
Благодаря ви!
Re: има ли момичета които ще правят опит в Олимед,чрез фонда?
« Отговор #759 -: Септември 04, 2010, 20:28:28 pm »
Здравейте момичета ако някой е имал същия проблем моля да сподели на 08.07 ме чистиха след като плода почина и все още не ми е дошло,пих Примолут нор но на 31.08 ги свърших и все още нямам МЦ вече се чудя а докито ми е на 07.09 на работа чак но аз мога да отида чак на 10.09 на преглед.