0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Спонтанен аборт ли е?
« Отговор #100 -: Февруари 12, 2011, 18:29:13 pm »
 Да, по добре съм имам други проблеми но иначе съм по добре, след кюртажа пих два антибиотика първия не си го спомням втория пак беше Аугаментин, за кратко време доста антибиотици изпих, дано поне се оправя  :)
Бъди дявол,за да не те пратят по дяволите!
*
Re: Спонтанен аборт ли е?
« Отговор #101 -: Февруари 12, 2011, 18:34:58 pm »
А  ти каза ли това на последната лекарка .Защото май е хубаво са се смени след като си пила и преди аугментин.Или може би не си го пила тогава достатъчно?
Re: Спонтанен аборт ли е?
« Отговор #102 -: Февруари 12, 2011, 18:43:35 pm »
Да казах и каза че няма проблем :)
Бъди дявол,за да не те пратят по дяволите!
Re: Спонтанен аборт ли е?
« Отговор #103 -: Февруари 16, 2011, 16:48:42 pm »
Здравейте момичета, къде се изгубихте :) днес пак бях на лекар, имах много болки и ми смениха антибиотика, изписаха ми ВИБРАМИЦИН, дали е добър, някой пил ли го е? Докторката ми каза да съм го разтваряла във вода,по бързо щял да действа, а колко ли ще е гадно :x :(
Бъди дявол,за да не те пратят по дяволите!
Re: Спонтанен аборт ли е?
« Отговор #104 -: Февруари 24, 2011, 15:57:27 pm »
Явно вече никои не влиза в този форум :( :( :(
Бъди дявол,за да не те пратят по дяволите!
*
Re: Спонтанен аборт ли е?
« Отговор #105 -: Февруари 24, 2011, 16:49:25 pm »
Роси, най-добре отиди пак на лекар ако болките продължават. Аз не съм пила този антибиотик и не мога да ти помогна. По мое мнение е минало доста време от кюретажа и би трябвало вече да си добре.


Re: Спонтанен аборт ли е?
« Отговор #106 -: Февруари 24, 2011, 18:11:30 pm »
Роси, най-добре отиди пак на лекар ако болките продължават. Аз не съм пила този антибиотик и не мога да ти помогна. По мое мнение е минало доста време от кюретажа и би трябвало вече да си добре.
Благодаря ти Иванита- казаха че е възпаление на яйчниците, аз и преди много често съм имала не знам от какво е, понеделник пак съм на лекар, дано всичко е наред.
Бъди дявол,за да не те пратят по дяволите!
Re: Спонтанен аборт ли е?
« Отговор #107 -: Февруари 28, 2011, 16:04:54 pm »
Здравейте, аз днес пак бях на лекар и възпалението още не ми е минало, изписаха ми Гентамицин-инжекции и Оспексин. Дано този път ми мине че много ми станаха възпаленията, вече ми писна да се тъпча с антибиотици. Дали няма някакъв друг шанс да се излекуваме?
Бъди дявол,за да не те пратят по дяволите!
Re: Спонтанен аборт ли е?
« Отговор #108 -: Февруари 28, 2011, 21:00:10 pm »
Това кой антибиотик ти е? Не е ли вече трети по ред?.. :?

На теория и практика, животът е едно. В действителност - съвсем друго.
Re: Спонтанен аборт ли е?
« Отговор #109 -: Февруари 28, 2011, 22:14:07 pm »
Значи след аборта пих 2, ДАЛАЦИН и АУГАМЕНТИН, после ми изписа ВИБРАМИЦИН 2 опаковки и сега ОСПЕКСИН и инжекции Гентамицин. Струва ми се прекалено много за кратко време, не знам какво да правя :( имали начин да оздравея без да вземам антибиотици :?
Бъди дявол,за да не те пратят по дяволите!
*
Re: Спонтанен аборт ли е?
« Отговор #110 -: Март 01, 2011, 11:23:31 am »
Здравей Роси, причината никой да не ти отговаря е, че си задаваш въпросите в неправилната тема т.е спамиш. Потърси си подходяща тема в този подфорум относно притесненията, които имаш в момента: http://www.zachatie.org/forum/index.php?board=37.0
Ако просто ти се общува с хора в подобна житейска ситуация, пробвай тук: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45262.msg663640#new
Успех и скоро да се справиш с възпалението!




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
Re: Спонтанен аборт ли е?
« Отговор #111 -: Март 01, 2011, 12:23:07 pm »
Роси, мисля, че трябва да потърсиш второ лекарско мнение.
Виж тази тема, може би е по-подходяща да получиш съвети конкретно за проблема ти:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=31014.0;all

Еее, ollivia, момичето може да не е улучило най-точната тема, ама чак да "спами"... :)

На теория и практика, животът е едно. В действителност - съвсем друго.
Re: Спонтанен аборт ли е?
« Отговор #112 -: Март 01, 2011, 22:28:11 pm »
Благдаря ви момичета. Извинявайте за спама но се увлякох. Просто не знам към кого да се обърна за този проблем.
Бъди дявол,за да не те пратят по дяволите!
*
Re: Спонтанен аборт ли е?
« Отговор #113 -: Март 04, 2011, 18:22:40 pm »
Благдаря ви момичета. Извинявайте за спама но се увлякох. Просто не знам към кого да се обърна за този проблем.
Rosi тази комбинация може и да помогне не съм сигорна но след моите два кюртажа понеже бяха в по-големи седмици сам ми слагали инжекции 5дни цефазолин и като продължение зинат за още 10дни.Вибрамицина за да има ефект се пие поне 2 до 3 седмици .А Аугментина помага за цистит това показва моя непрофесионален дългогодишен опит от ходене по лекари. До колкото знам Аугментина оспамокса или оспексина тябва да се взимат с метранидазолов препарат действаш срещу грам отрицателните бактерии .Но все пак спазвай каквото ти е изписал лекаря.
Re: Спонтанен аборт ли е?
« Отговор #114 -: Март 04, 2011, 19:41:42 pm »
Благдаря ви момичета. Извинявайте за спама но се увлякох. Просто не знам към кого да се обърна за този проблем.
Rosi тази комбинация може и да помогне не съм сигорна но след моите два кюртажа понеже бяха в по-големи седмици сам ми слагали инжекции 5дни цефазолин и като продължение зинат за още 10дни.Вибрамицина за да има ефект се пие поне 2 до 3 седмици .А Аугментина помага за цистит това показва моя непрофесионален дългогодишен опит от ходене по лекари. До колкото знам Аугментина оспамокса или оспексина тябва да се взимат с метранидазолов препарат действаш срещу грам отрицателните бактерии .Но все пак спазвай каквото ти е изписал лекаря.
Много ти благодаря, понеделник съм на лекар дано вече да съм по добре.
Бъди дявол,за да не те пратят по дяволите!
*
Re: Спонтанен аборт ли е?
« Отговор #115 -: Март 05, 2011, 13:49:22 pm »
Роси ,тябва да помогне дано този път да се нацели правилната комбинация. Не съм рвдовна тук от вече 2 седмици но лаптопа ми е за смяна на хард диска и съм с чужд така че когато мога ще влизам за малко. гентамицина е стар но хубав АБ. Освен това пила си много Аб за кратко време самите те могат да предизвикат като страничен ефект абдоминална болка която може да се сбурка с геникологична . Аз не съм сигорна дали не е това .За да имаш геникологично възпаление трябва да имаш Т повишени левкоцити които показват наличие на бъзпаление и вагинално течение което чрез микробиологична посявка да покаже бактерията която го предизвиква а и от това най-точно се нацелва правилния АБ .Сега вече е кусно да правиш тези иследвания защото поради взимането на многото АБ ще получиш фалшиво положителен или отризателен резултат това е трябвало да направиш преди първата смяна на Аб .Слагай гентамицина и пак иди на лекар. Друго важно взимай непременно пробиотици като лактокер линекс и др много е важно защото с тези АБ си уморила всичко полезно във чревната си флора а тя се възтановява много бавно след последното взимане поне месец. дано съм ти била полезна. Пиши как си
Re: Спонтанен аборт ли е?
« Отговор #116 -: Март 05, 2011, 14:09:16 pm »
Наистина си ми много полезна, писна ми от антибиотици, но няма как. Ще чакам до понеделник да видим какво е станало. дано вече всичко да е ОК. Много ти благодаря за подкрепата :wink:
Бъди дявол,за да не те пратят по дяволите!
Re: Спонтанен аборт ли е?
« Отговор #117 -: Март 08, 2011, 17:10:58 pm »
Извинявам се че пак пиша тук, но тук отначало почнах да си споделям и знаете за проблемите ми. Вчера бях на лекар и пак ми изписа 2 антибиотика и каза другата седмица ако искам да отида на частно да ме прегледа. Аз си тръгнах и моя като чу за антибиотиците много се ядоса, защото ми станаха много. Отидохме при личния и си взех направление пак за гинеколог. Отидох при друга и тя като чу колко антибиотици съм изпила се шашна. Почуди се и защо не ми е пуснала никакви изследвания, дори и цитонамазка, изписами ТИНДАЗОЛ АКТИВИС, КАНДИЗОЛ И АРИЛИН.Петък пак съм при нея, дано съм по добре.
Бъди дявол,за да не те пратят по дяволите!
*
Re: Спонтанен аборт ли е?
« Отговор #118 -: Март 14, 2011, 10:31:42 am »
Роси,привет извинявам се че сега се вкл.но проблема с лаптопа все още го има.направи тези иследвания защото наистина станаха много антибиотиците.Организма става резистентен. тя ти е предписала метранидазолов препарат за грам отризателни бактерии,които най често могат да се провокират от болнична манипулация.Направи всички възможни иследвания дори и на частно за да се разбере най-накрая за какво става въпрос,защото така е наистина трудно да се нацелва Аб.
Re: Спонтанен аборт ли е?
« Отговор #119 -: Март 16, 2011, 07:54:10 am »
Роси,привет извинявам се че сега се вкл.но проблема с лаптопа все още го има.направи тези иследвания защото наистина станаха много антибиотиците.Организма става резистентен. тя ти е предписала метранидазолов препарат за грам отризателни бактерии,които най често могат да се провокират от болнична манипулация.Направи всички възможни иследвания дори и на частно за да се разбере най-накрая за какво става въпрос,защото така е наистина трудно да се нацелва Аб.
Няма нищо :) много се радвам че може да си споделяме,дано лаптопа ти да се оправи и да нямаш проблеми с него. Миналата седмица бях при гинеколожката, пусна ми кръвни изследвания, цитонамазка и за токси плазмоза, днес ще ходя да взема резултата за токси плазмозата и за някакъв влагалищен секрет, цитонамазката ми е от втора Б група, не знам това дали е опасно., тя каза че не е и СУЕ ми е малко високо.
« Последна редакция: Март 16, 2011, 07:55:50 am от росица георгиева »
Бъди дявол,за да не те пратят по дяволите!