0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #120 -: Май 17, 2010, 16:21:16 pm »
И двамата доктори са супер. Аз имам повече впечатления от д-р Б. Бойчев и съм много доволна. За лапарото не съм плащала нищо. То се поема от касата. Успех и не чакайте. Времето не работи за нас.
*

    milokami

  • ***
  • 198
  • Това ще е нашата година!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #121 -: Май 17, 2010, 17:16:22 pm »
Нелка, не се притеснявай изобщо. Можеш да му се довериш напълно. На нас той ни върна вярата в живота и надеждата, че ще си имаме бебче.
Въоръжи се с много търпение и бъди сигурна, че отиваш на правилното място, при точния човек.
" Когато си на дъното на пъкъла,
когато си най-тъжен, най-злочест,
от парещите въглени на мъката
си направи сам стълба и излез..."
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #122 -: Май 28, 2010, 19:56:37 pm »
Хей момичета къде се изгубихте всички? Никой не е писал в темата повече от 10 дни!!!Не че аз съм се вкючвала скоро, но ето ме. Ние направихме един опит, но не му било времето. Сега чакаме да си преберем сладоледчетата пък дано скоро имаме повод отново да се виждаме по често с нашия си доктор.
Мамите и бебчетата как са?
Поздрави на всички и повече поводи за усмивки! :D

[/url]
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #123 -: Май 31, 2010, 18:54:37 pm »
Това е човека,който ми е спечелил доверието безрезервно.Невероятно мил и усмихнат професионалист.[/color]
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #124 -: Юни 01, 2010, 08:57:47 am »
ralitka и във вашия дом скоро ще изгрее едно/две слънчица. Само кураж! :hug2:
Мамите и бебчетата как са?
Аз съм като цяло добре-само дето не ми стига съня, защото моите момичета се будят честичко  :). Иначе Маги е вече 6 кг., а Боги 4.9 кг. Растат и са добре. Слава на Бога все още успявам да ги храня с кърма. Ами деня се върти бързо, с еднаква програва, но пак че съм винаги с помощник.

maya_20 вие с какво се храните?
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #125 -: Юни 01, 2010, 14:00:29 pm »
maya_20 вие с какво се храните?

Ние сме на АМ от доста време,Мануелка пие Milumil 2 вече,от няколко дена давам месни пюрета на обяд,следобед плодово пюре или кашичка,редувам ги.Водичка давам често защото се поти много,тия жеги са ужасни,незнам лятото как ще изкараме.

Хубав ден на всички,навън се живее днес :)

*

    milokami

  • ***
  • 198
  • Това ще е нашата година!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #126 -: Юни 04, 2010, 07:37:25 am »
Момичета, вчера бяхме в Тутракан, доктора ми хареса изследването, хареса ми фоликулите и ми биха Гонал-а. До неделя ще си го бия сама и в понеделник сутринта трябва да съм на линия в София пред клиниката за ново изследване и преглед при д- р Персенска.
" Когато си на дъното на пъкъла,
когато си най-тъжен, най-злочест,
от парещите въглени на мъката
си направи сам стълба и излез..."
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #127 -: Юни 04, 2010, 13:55:37 pm »
Моми4ета моля ви ако някоя знае до колко 4аса работи Центъра по Хигиена да ми пише?Ще нося документи за инвитро.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #128 -: Юни 04, 2010, 16:42:41 pm »
milokami много се радвам че нещата при вас се развиват добре. Стискам палци за силно положителен финал. Преди няколко месеца минах по този път и ми е прясно още. Ако те притеснява нещо питай (може и на лични).
desislavajekova съжелявам но незнам до кога работят, защото ние все ранния следобед сме ги носили. Но предполагам, че поне до 16 часа работят.

[/url]
*

    milokami

  • ***
  • 198
  • Това ще е нашата година!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #129 -: Юни 04, 2010, 17:56:14 pm »
Моми4ета моля ви ако някоя знае до колко 4аса работи Центъра по Хигиена да ми пише?Ще нося документи за инвитро.

Най- добре се обади и попитай. Ето това са телефоните: 02/89 53 146, 02/89 53 148
" Когато си на дъното на пъкъла,
когато си най-тъжен, най-злочест,
от парещите въглени на мъката
си направи сам стълба и излез..."
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #130 -: Юни 05, 2010, 22:28:46 pm »
Благодаря ви момичета,просто часът ни за спермограма в клиника Малинов е за 14 часа,ще кандидатстваме с мъжки фактор.И там докато излязат резултатите от спермограмата после докато оправим документите там и едва ли ще успеем да ги занесем в този център по хигиена.
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #131 -: Юни 05, 2010, 23:31:56 pm »
Благодаря ви момичета,просто часът ни за спермограма в клиника Малинов е за 14 часа,ще кандидатстваме с мъжки фактор.И там докато излязат резултатите от спермограмата после докато оправим документите там и едва ли ще успеем да ги занесем в този център по хигиена.
Разстоянието е около 15 мин пеша.
Със задръстванията в София  се ходи за 20 мин ,а може и повече с кола понякога. :wink:
Вчера се видях с д-р Б.Бойчев в "Малинов" и си поговорих доста.Много симпатичен е и той .Успех на всички ви .
Явно е ,че всеки момент ще стартира новата клиника в Тутракан  с пълна програма!


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*

    milokami

  • ***
  • 198
  • Това ще е нашата година!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #132 -: Юни 06, 2010, 11:44:49 am »
Благодаря ви момичета,просто часът ни за спермограма в клиника Малинов е за 14 часа,ще кандидатстваме с мъжки фактор.И там докато излязат резултатите от спермограмата после докато оправим документите там и едва ли ще успеем да ги занесем в този център по хигиена.
Кога правихте последната спермограма?- нали трябва да бъдат 2.
Ние като ходихме миналата година да оправяме документите, последната ни спермограма беше в Тутракан 2 седмици преди да отидем в София и се наложи само да напишат сходни резултати, без да даво мъжо материал. И в крайна сметка представихме 1 стара от преди няколко месеца и написаната от Малинов.
Като се подават документите трябват 2 спермограми от 2 разл. лаборатории и да имат поне 1 месец интервал. Надявам се, че не те обърках с толкова много писане.Желая ти УСПЕХ!
" Когато си на дъното на пъкъла,
когато си най-тъжен, най-злочест,
от парещите въглени на мъката
си направи сам стълба и излез..."
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #133 -: Юни 06, 2010, 19:53:53 pm »
Клиниката не е нова, на есен ще правят и инвитро. Не се съмнявам, че д-р Бойчев ще има успех и в това начинание.

[/url]
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #134 -: Юни 07, 2010, 12:28:09 pm »
Ами на 27.05 направихме спермограма при д-р Бойчев,взехме епикризата че ще кандидатстваме за фонда с мъжки фактор.Те ми казаха следваща спермограма да е в клиника Малинов на 40 ден.Така че си записахме час за 5.07 за 14 часа за спермограма и да оформим вече документите за фонда.И за това питах дали някой знае до колко работи центъра по Хигиена защото явно няма да можем да свършим всичко за 1 ден.
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #135 -: Юни 07, 2010, 13:57:46 pm »
Ами на 27.05 направихме спермограма при д-р Бойчев,взехме епикризата че ще кандидатстваме за фонда с мъжки фактор.Те ми казаха следваща спермограма да е в клиника Малинов на 40 ден.Така че си записахме час за 5.07 за 14 часа за спермограма и да оформим вече документите за фонда.И за това питах дали някой знае до колко работи центъра по Хигиена защото явно няма да можем да свършим всичко за 1 ден.
А защо не си пуснете документите по куриер?
Ние така направихме, и след като излезна втората спермограма си ги допълнихме!
Пестиш си време! Успех!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #136 -: Юни 07, 2010, 17:46:04 pm »
Ще пражим спермограмата там а и не сам запозната,дали не трябва ли4но
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #137 -: Юни 07, 2010, 19:11:19 pm »
Момичета,
моля тези от вас,които са правили лапароскопия при д-р Бойчев да кажат относно подготовката.Какви изследвания ви искаха предварително и да ли се прави клизма или се пият очистителни?

Толкова много съм се шашнала,а въпросите валят идшн слид друг :balk_160: :balk_160:
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #138 -: Юни 07, 2010, 19:30:23 pm »
Никакви изследвания преди лапарото. Приемат те вземат но мясjо- кръв и урина. Определят ти ден за лапарото. Може да е следващия или по следващия. Вечерта преди лапарото ти правят клизма и на сутринта в деня на лапарото. Не е страшно.
« Последна редакция: Юни 07, 2010, 19:49:37 pm от ЕVIQ »

[/url]
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #139 -: Юни 07, 2010, 19:34:03 pm »
д-р Б.Бойчев ....Много симпатичен е и той .
И двамата освен,че са добри професионалисти са и големи сладури :oops:.

nadiava6ta на мен не са ми искали нищо предварително. Като те приемат ти вземат кръв за изследвания. Правят клизма, но ще се убедиш сама,че няма нищо страшно-няма колики,неходиш 100 пъти до WC, не боли-всичко става за 5 мин :D. Спокойно!!!