0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #60 -: Април 10, 2010, 19:47:42 pm »
shoni_s  може нещо неточно да си разбрала (поне аз така предполагам). Ако и двете тръби са запушени по-добре без тях при инвитрото за да не се получи извънматчона бременност и да имаш излишни главоболия. А твоята позната може да е забременяла след цветна снимка, която считам че е малко по-неточна от лапароскопията т.е. грешен резултат от ЦС.

desislavajekova  мила доста от давна те няма, а тя каква била работата :lol:. Ако отговаряш на някои от критериите по фонда защо не подготвите документи?

D21 инсеминацията струваше 250 лева (самата процедура) + лекарства ако се налага. На 12-13 ден доктора ще те прегледа дали имаш фоликули и как е лигавицата на матката и евентуално да направите инсеминацията. Няма нищо страшно!
*

    milokami

  • ***
  • 198
  • Това ще е нашата година!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #61 -: Април 15, 2010, 07:50:14 am »
Момичета, нямам полипи :cheerleader: всичко ми е добре. На 24.04 съм на преглед и пускане на хормони и ако са наред нещата доктора ще ми бие блокажа и ЗАПОЧВАМЕЕЕЕЕЕЕ !!! :party:
" Когато си на дъното на пъкъла,
когато си най-тъжен, най-злочест,
от парещите въглени на мъката
си направи сам стълба и излез..."
*

    milokami

  • ***
  • 198
  • Това ще е нашата година!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #62 -: Април 15, 2010, 07:52:23 am »
:cheerleader: Успех колко време ще ходиш при Бойчев и колко в София.От сърце ти пожелава скоро да се похвалиш с + резултати
Доктора ми каза 4-5 дена там и ако нещата се развиват добре, пътувам за София.
" Когато си на дъното на пъкъла,
когато си най-тъжен, най-злочест,
от парещите въглени на мъката
си направи сам стълба и излез..."
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #63 -: Април 15, 2010, 21:30:27 pm »
Успех и късмет мила!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #64 -: Април 16, 2010, 08:32:46 am »
Чудесно милокапи. Очаквамете края на май месец с тест и две чертички  :D

Lucky и тук да те поздравя. Ти при нашия док.ли ходи на преглед или в София?
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #65 -: Април 16, 2010, 20:10:31 pm »
Момичета някая от вас незнае ли дали д-р Бойчев няма да започва с опитите инвитро.Днес ми се обадиха от фонда,че сме одобрени за втори опит и много ми се скаше при него да го направя.Моля ако някоя има някаква информация нека да пише.
Благодаря предварителна.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #66 -: Април 16, 2010, 21:03:52 pm »
Аз бях чула за юни месец, но едва още от сега ще работи с фонда.
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #67 -: Април 16, 2010, 21:16:11 pm »
Lucky и тук да те поздравя. Ти при нашия док.ли ходи на преглед или в София?

Сега си ходя вече при нашия доктор. Много ми помогна, имам му пълно доверие и безкрайно съм му благодарна! Страхотен човек и добър професионалист! Да е жив и здрав и той и целият му екип!
Дори още не съм ходила в София, а ми казаха поне веднъж да отида - сигурно другия месец ще го направя.

Д-р Богомил Бойчев е в София за около месец. Вероятно се подготвят да започнат инвитро процедурите.
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #68 -: Април 17, 2010, 07:40:57 am »
Май ще му се обадя да го питам.Така или иначе трябва да правя Хистероскопия при него и ще разбера със сигурност.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #69 -: Април 17, 2010, 08:54:27 am »
Сега си ходя вече при нашия доктор. Много ми помогна, имам му пълно доверие и безкрайно съм му благодарна! Страхотен човек и добър професионалист! Да е жив и здрав и той и целият му екип!
Аз даже в София не съм ходила. Незнам дали постъпих добре, но като знам наплива от хора и не се обадих. Единствено ако си водят някаква статистика не е коректно от моя страна, ама пък им бях пациентка за кратко и... така и остана. Освен ако имаме път може да оставим снимка за таблото  :D.
Аз също ако не бяха и двамата доктори трудно бих се справила с борбата. Голямо благословение са за нашето семейство. Чудесно е, че ще бъдат обучени от професионалисти и дано спрат да ги подценяват(е не всички но..),че са от малък провинциален град.
*

    аника

  • *
  • 13
  • Вярвай в чудеса и не спирай да се усмихваш!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #70 -: Април 17, 2010, 12:28:53 pm »
Сега си ходя вече при нашия доктор. Много ми помогна, имам му пълно доверие и безкрайно съм му благодарна! Страхотен човек и добър професионалист! Да е жив и здрав и той и целият му екип!
Аз даже в София не съм ходила. Незнам дали постъпих добре, но като знам наплива от хора и не се обадих. Единствено ако си водят някаква статистика не е коректно от моя страна, ама пък им бях пациентка за кратко и... така и остана. Освен ако имаме път може да оставим снимка за таблото  :D.
Аз също ако не бяха и двамата доктори трудно бих се справила с борбата. Голямо благословение са за нашето семейство. Чудесно е, че ще бъдат обучени от професионалисти и дано спрат да ги подценяват(е не всички но..),че са от малък провинциален град.
Винаги ще има и доволни и недоволни,всеки си има своята истина,пък и доволните със сигурност са мнозинство.Аз съм очарована от отношението му и най-вече от професионалните му способности.Сетих се туко що,че при един преглед преди 3 години тук,в Търново,една *специалистка* с частна клиника ми каза след като ме прегледа и видя спермограмата,че сме урочасани  osi_12,Гледам и не вярвам на ушите си,и това ми било лекар,да бе да!!!
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #71 -: Април 18, 2010, 18:20:05 pm »
момичета,
предстои ми да си запиша час за преглед за инсеминация,но разбрах,че доктора бил в София.Някой знае ли докога? :(
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #72 -: Април 18, 2010, 22:15:30 pm »
Значи и мен няма да ме огрее за час  :(
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #73 -: Април 19, 2010, 06:42:22 am »
Ако ще ти е от помощ, аз в четвъртък съм на преглед.

[/url]
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #74 -: Април 19, 2010, 22:14:09 pm »
момичета,
предстои ми да си запиша час за преглед за инсеминация,но разбрах,че доктора бил в София.Някой знае ли докога? :(

Д-р Богомил Бойчев е в София, а д-р Любомир Бойчев е на работа, така че обади се и си запази часа!
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #75 -: Април 21, 2010, 18:37:21 pm »
благодаря за отговора. :D
стращни сте момичета.успех на всички osi_9
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #76 -: Април 21, 2010, 18:44:48 pm »
Здравейте момичета.Аз съм от Шумен,днес ми направиха цветна снимка и установиха че едната тръба е запушена,а другата имала някакво торбичка малка,който с лакороскопоя ще се оправи.В Шумен ми искат 750 лв за процедурата,които аз нямам.Разрових се из нета и видях че се поема по здравна каса.А спермограмата ние е лоша,в Шумен е правена и искам да я проверим и другаде.Въпроса ми към вас е някой от вас правил ли е лапороскопия в Тутракан,като цена колко е излязла.Благодаря предварително.Ако има някой от Шумен нека да ми пише да обменим опит с и мнение за докторите в града ни
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #77 -: Април 21, 2010, 20:28:39 pm »
Здравей,повечето момичета тук в тази тема са правили лапаро,почни я от начало и ще разбереш много подробности който те интересуват,а ако има нещо което не е написано питай всяка от нас тук ще ти отговори.А за цената е 200 лв.поне при мен беше така при първото лапаро,но като прочетеш ще видиш,че има и момичета които не са плащали,но не съм питала защо на някой им се взема,а на някой не защото съм сигурна,че всяка стотинка отива за инструменти и материали за болните,а и ги даваш на човек със златни ръце.
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #78 -: Април 21, 2010, 23:29:15 pm »
Лапарото е по здравно каса. Плащаш 200 лв за избор на екип, както е казала Бина.Д-р Л. Бойчев е помогнал на много жени да гушкат своите съкровища, можеш да му се довериш.

[/url]
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #79 -: Април 22, 2010, 10:58:02 am »
Имам въпрос малко офф топик, но мисля че единствено тук мога да получа добър съвет. Единият от кабинетите в клиниката в Тутракан е на уролог-андролог. Знаете ли кой доктор работи там и моля да споделите мнение за него.