0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #80 -: Април 22, 2010, 13:20:13 pm »
Върти ми се в главата д-р Томитов. Но днес ще ходя в Тутракан и мога да пиша довечера.

[/url]
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #81 -: Април 22, 2010, 13:34:58 pm »
Благодаря, Eviq! Стискам палци за прегледа днес. :D
Мисля направо да звънна в клиниката, за да видим как е със записването при този доктор и да комбинираме часа с някой от моите прегледи. Аз също ще пътувам, но утре, и нарочно си записах къден час (за 20:30) и едва ли ще има някой на рецепцията. :)
Ако някой има лични впечатления от д-р Томитов може да ми пише на ЛС.  :wink:
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #82 -: Април 22, 2010, 13:43:02 pm »
Аз също ще пътувам, но утре, и нарочно си записах къден час (за 20:30) и едва ли ще има някой на рецепцията. :)

Верно ли има толкова късни часове? Понеже и аз ще се записвам, това е много удобно за работещите ... а този д-р кога почива, жив и здрав да е!
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #83 -: Април 22, 2010, 14:31:31 pm »
И аз това се чудя, Снежи.
Доктора искаше да ме види задължително в петък, но тъй като на мен ми е невъзможно да отида през деня, а и последния записан час беше в 20:00, той лично каза че няма проблем да ме види в 20:30. Може би това не е практика, но жената на рецепцията сподели, че се е случвало да преглежда и до по-късно когато има повече хора или ако часовете вървят със закъснение.
Нямам думи да изразя възхищението си, не съм срещала друг доктор така напълно отдаден на пациентите си. Сигурна съм, че сме в най-добрите ръце :)
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #84 -: Април 23, 2010, 00:13:56 am »
Обикновено се движат с около 2 часа закъснение. Когато съм имала час за 20,00 съм влизала на преглед не по-рано от 22-22,30. Не знам как издържат с такова темпо. Да са живи и здрави, че без тях не можем!
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #85 -: Април 23, 2010, 06:54:55 am »
Вчера ходих на преглед, всичко е наред. Сестрата ме пита, второ кога ще правя. Викам й, че чакам доктора да започне с инвитрото.  :lol:
Д-р Бойчев каза, че наесен започват, житвот и здраве.
Lady андролог няма, но си стои табелката на вратата, така че някога е имало.
« Последна редакция: Април 23, 2010, 07:09:34 am от ЕVIQ »

[/url]
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #86 -: Април 26, 2010, 18:06:23 pm »
Бих искала да попитам момичетата, на които д-р Л.Бойчев е проследявал бременността дали в 14, 20 и 26 г.с. са ходили на специалист по фетална морфология или прегледа при доктора е бил достатъчен?
*

    milokami

  • ***
  • 198
  • Това ще е нашата година!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #87 -: Април 26, 2010, 21:43:18 pm »
Здравейте от мен. Искам да ви кажа, че на 24.04 ми сложиха блокажа и живот и здраве на 10.05 с изследван естрадиол пътувам към Тутракан.
С всяка изминала среща с нашия доктор се зареждам все повече и повече с положителна енергия, да е жив и здрав. Знам, че когато започне да прави ин витро, ще помогне на много хора и ще направи много семейства щастливи.
" Когато си на дъното на пъкъла,
когато си най-тъжен, най-злочест,
от парещите въглени на мъката
си направи сам стълба и излез..."
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #88 -: Април 26, 2010, 23:14:48 pm »
Д-р Бойчев за мен е достатъчно добър, можеш да му имаш доверие.

[/url]
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #89 -: Април 27, 2010, 08:54:39 am »
Лейди радвам се,че отново си на линия в борбата  :D.

milokami и аз на 24 бях на контролен преглед след раждането. Ехх съжелявам,че не писах.... можеше да се запознаем. Сигурна съм,че естрадиола ще е добре и ще започнете процедурата.

Лъки аз ходих на ФМ при нашия доктор в 13,21 и 29 г.с. Както Евия писа-може да му се довериш. Може да борави с 4д видеозона :D.
*

    аника

  • *
  • 13
  • Вярвай в чудеса и не спирай да се усмихваш!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #90 -: Април 27, 2010, 09:56:39 am »
Лъки, и аз бях на ФМ (без последната),доктора е абсолютен специалист,знае си работата :wink:дава и дискове със снимки и клипчета от 4Д ехографа,като порасне Кари ще и ги пускам да се види  :lol:
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #91 -: Април 27, 2010, 12:26:01 pm »
Благодаря ви момичета!  :flower:   :balk_81: :balk_104:
Разбира се, че ще му се доверя напълно :)
Нямам търпение вече от преглед до преглед. Като си видя бебчетата и доктора ми каже, че се развиват добре се чувствам определено по-спокойна!

milokami Успех, късмет и  :bfp:!
                 yahoo_17 :crossfingers: yahoo_17
« Последна редакция: Април 27, 2010, 12:33:09 pm от Lucky »
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #92 -: Април 27, 2010, 18:39:36 pm »
Аз да се похваля, на мой колега жена му ще е ембриоложка в инвитро центъра. Вече си поръчах близнета :lol:. Поръчали са апаратурата. На есен се започва.

[/url]
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #93 -: Април 27, 2010, 19:11:25 pm »

Аз самата имам три неуспешни опита, като третета инсеминация я направихме по мое настояване. Иначе ни беше препоръчал инвитрото още след второто инсе. Ние си имаме близначета от първо инвитро при Стаменов, но бременността я изкарах в Тутракан. Бях в клиниката почти цели три години и затова имам толкова информация,че в друг под форум се усъмниха че съм част от персонала и правя реклама на докторите. Всеки си решава на кого да се довери и си преценява + и -.
Засега се сещам затова. Успех и търпение в битката. :D
Цецинка, привет! Помня много добре твоя извървян път до тези две съкровища  :). Да са ви живи и здрави!
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #94 -: Април 27, 2010, 19:33:10 pm »
Аз да се похваля, на мой колега жена му ще е ембриоложка в инвитро центъра. Вече си поръчах близнета :lol:. Поръчали са апаратурата. На есен се започва.
Това е страхотна новина.Аз получих обаждане от фонда и на 10.05 отивам да си взема заповедтта.Надявам се третият ми опит да и наесен при него.Ще отлагам да последно ако трябва.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #95 -: Април 28, 2010, 20:09:38 pm »
Момичета,аз се обадих вчера да попитам как стоят нещата с подаването на документи за фонд инвитро,от клиниката ми казаха да занеса някой хормонални изследвания и да оформят документите за фонда.Значи през май започвам със събирането и подаването на документите,само незнам евентуално след колко време може да имам резултат от фонда?Това е от мен.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #96 -: Април 29, 2010, 09:15:21 am »
mira_mimi благодаря за пожеланието. Скоро време ти пожелавам същата радост  :D.

ЕVIQ ти хубаво поръчваш близнета ама от сега искай по-кротички :wink:, че хич не е лесно. Аз преди си виках "няма значение какви са".... ама сега си казвам "ех защо не спите поне 4 часа без прекъсване"  :wink:.
 
isho75 само се чудя дали веднага ще започнат работа с фонда.

desislavajekova нямам наблюдения в какъв срок се обаждат, но поне знам че рядко има отказани молби. Вече в клиниката добре подготвят документите.... не мисли че няма да сте одобрени. Успех!!!
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #97 -: Април 29, 2010, 10:47:50 am »
Момичета,аз се обадих вчера да попитам как стоят нещата с подаването на документи за фонд инвитро,от клиниката ми казаха да занеса някой хормонални изследвания и да оформят документите за фонда.Значи през май започвам със събирането и подаването на документите,само незнам евентуално след колко време може да имам резултат от фонда?Това е от мен.
Деси, в клиниката в Тутракан вече подготвят документи за инвитро при тях или имаш предвид поготовката на документи за инвитро при Стаменов?
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #98 -: Април 29, 2010, 17:13:15 pm »
Цеци, аз ще имам тренинг с Калина. Много е палава, да ми е здрава. Пък и има баба отличничка /свекърва ми/, много ми помага и сега когато съм на работа тя я гледа. :lol:

[/url]
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #99 -: Април 29, 2010, 18:52:35 pm »
Здравейте момичета, моля за съвет. На няколко места във форума съм описвала проблема си и сега ще се постарая по-накратко. Правим опити със съпруга ми от 2007-м.Октомври. През 2008г. посетихме клиника Св"Иван Рилски" гр.Шумен. Там работи д-р Димов (съвместно със Стаменов- клиника Малинов). Направихме спермограма, хормони и ЦС (беше ужасно). Предложи ни инсеминация, тъй като сме с мъжки фактор - намален брой и подвижност. Ние решихме да изчакаме, защото бяха минали само няколко месеца от опитите ни. И така .... минаха 2,5 г. Решихме да посетим д-р Александров в АГ Варна, толкова хубави неща чувахме за него. През март ходихме, но така и не се срещнахме с него, само го мяркахме по коридорите, където беше пълно с проблемни двойки. Направихме пак СГ и хормони. При мен нещата с хормоните бяха отново добре, но спермограмата показа пак намален брой. Отново предложение за инсеминация, ако не стане- инвитро. Тръгнахме си натъжени, нали всеки иска да стане по естествен път :(
Сега съпруга ми взима ФертилАйд за мъже, пие чай от бабини зъби и магарешки бодил. Надяваме се да подобрим показателите. Чудим се какво да правим, аз съм раздвоена. Когато започнах да чета за д-р Бойчев съвсем се обърках. Ако се върна в Шумен пак ще правим ЦС, от която имам лоши спомени, а в Тутракан разбрах, че е с упойка. Ако се стигне до лапароскопия във Шумен се плаща 750лв - скъпо ми се струва.
Във Варна пък вообще не работят със касата, дори със фонда. Незнам, вие какво бихте ме посъветвали. Стрували си да сменям докторите? Какво да правя?