0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« -: Януари 28, 2010, 15:19:32 pm »
С огромно удоволствие отварям нова тема :D.
С пожелания за по-вече победи над проблемите и само здрави бебета на финала :bori_007: :bori_004:.
Борете се - всичко си заслужава, макар и да коства много усилия,време,търпение,финанси..... но и всичко се забравя след успеха!! :D :D :D
Моля се и за здраве на докторите. Нека все така да дават надежда на всяка от нас, че изход има.

Ние днес ставаме на 1 месец. Маги е вече 3100 гр., а Боги бие рекорди и 2240 гр. Другата седмица се очаква да си я вземем.

Линк към предишната тема:  Пациентките на д-р Бойчев
« Последна редакция: Юни 02, 2016, 14:57:54 pm от marsi »
Re: Пациентки на д-р Бойчеви - втора част
« Отговор #1 -: Януари 28, 2010, 18:53:45 pm »
Ето ме и мен. Цеци, много благодаря за новата темичка. Да са ви живи и здрави момичетата и най-скоро да сте си всички в къщи заедно. Нацелувай ги и двете от мен.
Иначе вчера разбрах, че сме одобрени от фонда и че до около месец трябва да ни се обадят за заповедта. Та след това се надявам да започнем. Както бях споделила, мислехме преди това да пробваме един платен опит, но с тази инсулинова резистентност се наложи така или иначе да изчакаме докато си пия лекарствата, та нещата без да сме планирали леко съвпаднаха. И така...на пролет дано да ни е на късмет.
Много прегръдки на всички.

[/url]
*
Re: Пациентки на д-р Бойчеви - втора част
« Отговор #2 -: Януари 29, 2010, 13:15:14 pm »
Да се запиша и аз. Пажелавам на темичката много бебоци. :goodluck:

[/url]
*
Re: Пациентки на д-р Бойчеви - втора част
« Отговор #3 -: Януари 29, 2010, 16:36:30 pm »
Честита нова тема и от мен :wink:.Пожелавам успешна година на всички,които се за бебче.Очакваме с нетърпение само положителни новини :bfp::goodluck:
ЦЕЛУВКИ!!!
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентки на д-р Бойчеви - втора част
« Отговор #4 -: Януари 29, 2010, 17:16:14 pm »
Честита нова тема и от мен и зано :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: се напълни с preggo
Re: Пациентки на д-р Бойчеви - втора част
« Отговор #5 -: Януари 30, 2010, 15:31:28 pm »
Честита ни нова тема момичета  :) Нека новата тема се напълни с още пациентки на нашия добър доктор Бойчев,и нека тези пациентки да ги сполети това щастие което нас ни сполетя в предишната ни тема  :babyflips:

Момичета стискам палци на всички които им предстоят операции и манипулации и скоро да се похвалите с  :bfp:

Накой знае ли какво става с Lady,изгуби се нещо нашето момиче.

Майчета вие как сте,как са децата ви,мисля че трябва да направим една тема за нашите бебета  :ask:

*
Re: Пациентки на д-р Бойчеви - втора част
« Отговор #6 -: Януари 30, 2010, 17:20:33 pm »
Ами пуснете, да се запишем при бебетата на д-р Бойчев. :lol:

[/url]
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Пациентки на д-р Бойчеви - втора част
« Отговор #7 -: Януари 30, 2010, 17:36:54 pm »
Д-р Бойчев да е жив и здрав.
Пожелавам много здрави бебета на всички ви!


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #8 -: Февруари 06, 2010, 10:44:47 am »
Здравейте, момичета,

Най-после се осъществи и моят първи преглед при д-р Бойчев.
Не ми остава нищо друго, освен да се присъединя към всички хубави неща написани във форума за него и за клиниката.
Много се надявам да ни изведе до успешния финал.
Разбира се начертахме план за действие и очакваме след две седмици да разполагаме с всички опорни данни от първоначалните изследвания, за съжаление няма да ми се размине и ЦС, но ... целта изисква жертви.

*

    milokami

  • ***
  • 198
  • Това ще е нашата година!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #9 -: Февруари 06, 2010, 13:35:49 pm »
Здравейте и аз се включвам в новата тема.
Много се радвам, че точно Цецинка я започва.
Пожелавам на всички да имаме нейния късмет и да се радваме до края на годината на  :bori_007:  :bori_004:
Д-р Бойчев да е жив и здрав и да започне скоро цикъла ин-витро, че да сме по-спокойни всички.
" Когато си на дъното на пъкъла,
когато си най-тъжен, най-злочест,
от парещите въглени на мъката
си направи сам стълба и излез..."
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #10 -: Февруари 07, 2010, 18:54:47 pm »
ralitka радвам се, че така се подреждат нещата. Важното е всички хормони и изследвания да са в норма за да няма пречки за успеха :hug2:.

maya_20  като предлагаш за нова тема действай :D. Само незнам за кой под форум сме т.к. ще си обсъждаме бебешките проблеми :ask:.

Snegina  чудесно, че за две седмици ще имате по-вече яснота над ситуацията. Дано няма неприятни изненади  :crossfingers:

milokami желая на всички тази двойна радост  :D.

На нас ни предстоят малко прегледи следващата седмица понеже Боги е недоносена и дано се съберем всички в къщи. Маги си капризниче вече  :wink: и расте.

Лека вечер на всички!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #11 -: Февруари 09, 2010, 19:09:13 pm »
Здравейте момичета и аз се обадих днес да си запиша час за д-р Л.Бойчев и о чудо! дадоха ми час за утре 8O 8O . Сега обаче имам притеснение. Аз съм за лапаро /имам 2 хидросапингса/, обаче сега една позната ми каза че той искал по 1000 лв за операция с направление. Така ли е? Някой може ли да ми каже истината? Моля спешно е!
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #12 -: Февруари 10, 2010, 19:14:30 pm »
Не не е така,споко някой те е излъгал не се тревожи излишно,то без здравната каса е 1200лв малко няма логика дори:)
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #13 -: Февруари 11, 2010, 15:59:35 pm »
Здравейте! Благодаря за отговора Бина  :wink:. За всички заблудени моми /като мен/ искам да кажа за лапаро през здравна каса при Л.Бойчев се заплаща 200 лв за консумативи май. Доктора е изключително мил, разговорлив и дори симпатичен чак моя мъж се захласна  :D :D :D. За всички който се двоумят - не се чудете само от една среща ще разберете какъв човек и специалист е!
 P.S. На 15.03 влизам в болницата в Тутракан, ако има и други за тогава нека се запознаем от сега.
« Последна редакция: Февруари 11, 2010, 16:02:49 pm от Eli_Meli »
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #14 -: Февруари 16, 2010, 10:27:36 am »
Здравейте момичета! Ние от 5 дни си прибрахме нашата Богдана от Варна, но все не остава време да разкажа. Радоста е голяма-толкова е крехка и беличка и мъничка на фона на вече заякналата Магдалина  :D. Минахме прегледи и сега във четвъртък сме отново в Плевен на офталмолог, ортопед и неонатолог.
Имат различни режими и засега моя мъж ми помага постояно или другия вариант е да издържа на рева на едното докато оправя другото. Маги суче, аз цедя с помпата кърма и веднага със шишето мъжо дава на Боги. Ееее да не мислите, че се оплаквам.... иначе пък като им пусна музика и се заслушат е голямо щастието да ги гледам как риткат (но нахранени и преобути де  :wink:).
Приятен ден на всички!!!
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #15 -: Февруари 16, 2010, 11:00:07 am »
Цецинка,
Нацелувай мадамите  :sucky: :sucky:
Все така да те радват.

Зареди ме с толкова сладко настроение :)
*

    milokami

  • ***
  • 198
  • Това ще е нашата година!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #16 -: Февруари 16, 2010, 18:46:56 pm »
Цецинка, много се радвам че вече сте всички заедно. Дано малката Боги да слушка и бързо да настигне Маги.
" Когато си на дъното на пъкъла,
когато си най-тъжен, най-злочест,
от парещите въглени на мъката
си направи сам стълба и излез..."
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #17 -: Февруари 21, 2010, 17:42:12 pm »
Когато мама е до малката Богдана и тя ще закрепне бързо и заедно с Магадалина ще пораснат две щастливи и усмихнати принцеси :) Целувки :)
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #18 -: Февруари 25, 2010, 22:22:38 pm »
Какво сатана с всички,които пишеха в тази тема - досега май не е се еслучвало да минат толкова мн дни без никой да пише... Къде се изгубихте?
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #19 -: Февруари 26, 2010, 14:35:42 pm »
Какво сатана с всички,които пишеха в тази тема - досега май не е се еслучвало да минат толкова мн дни без никой да пише... Къде се изгубихте?
Хайде де за мамите проявявам разбиране, но като чета в предната темата колко сте били активни... Включете се. Къде са мамите от Разград примерно? osi_1