0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #180 -: Юни 28, 2010, 22:29:57 pm »
Здравейте и от мен!
Отдавна не съм се вкл, но пък редовно чета вс написано от вас. Ние сме добре - синът ми започва вече все повече и повече да лудува, да хитрува....а аз чакам с нетърпение август месец да отидем на почивка :)
Майче завиждам ти благородно , че отиваш за месец на гости в една прекрасна страна, но.... не облазявам мъжът ти - много ще му липсвате.....
Исках и аз да се вкл в темата в бг мама "да поканим д-р Л.Бойчев в Море от любов", но нещо неможах да я намеря.Мога ли да те помоля да ми  изпратиш линка на лични...
На всички пожелавам едно весело лято и много много  :bfp:
*

    аника

  • *
  • 13
  • Вярвай в чудеса и не спирай да се усмихваш!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #181 -: Юни 29, 2010, 09:47:36 am »
И аз знам темата,в която е писано за идеята да поканим доктора в *Море от любов*-подкрепям я,но и идеята да се срещнем всички момичета,пациентки на доктора ми се струва чудесна,дали ще можем да се организираме,ще е страхотно да се видим и да чуем историите си,аз съм от Велико Търново,предполагам,че повечето от вас са на радиус от Тутракан не повече от 150км.Пиша и в темата в БГ мама,ще пусна идеята и там :D,там съм с ник нейм анитка,тук като се регистрирах беше вече зает.Ще чакам да пишете-дано има повече ентусиастки за идеята,пък и може да се окаже,че сме се виждали и в клиниката :lol:(със сигурност)
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #182 -: Юни 29, 2010, 10:20:39 am »
Е на къде без мен,щом ще има сбирка и аз съм за.Аз също не намерих темата в бг мама?Момичета исках да ви питам на 5.07 ще ходим в клиника Малинов за спермограма и за оформяне на документи за фонда.Някой от вас знае ли след колко време излиза резултатът от спермограмата?Защото нашият час е за 14 часа а звънях на центъра по хигиена и от там ми казаха че работното им време е до 16 часа!Ако някоя от вас знае моля да сподели!Благодаря ви
На всички който им предстои почивка им пожелавам една приятна и незабравима ваканция!
*

    аника

  • *
  • 13
  • Вярвай в чудеса и не спирай да се усмихваш!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #183 -: Юни 29, 2010, 10:26:01 am »
Темата в Бг мама е Клиника в Тутракан.Ако се съберем със сигурност ще е най-рано Септември,да минат всички отпуски и тогава.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #184 -: Юни 29, 2010, 11:17:58 am »
аника ,благодаря за уточнението-намерих тема и се включих разбира се
А що се отнася за общата среща аз също съм "ЗА"
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #185 -: Юни 29, 2010, 14:36:40 pm »
Удобрявам и двете предложения (за доктора и срещата), но много е трудно вече с две бебочки :lol:. Айде докато пътуваме може и да спят, но в количката се задържат до половин час, в който аз пея, давам играчки, вода..... или накрая вземаме на ръце. На кафе не съм сядала доста отдавна. Нямаме времева възможност да участваме. Разбира се ще следя темите и ако все пак можем някак си ще дойдем.
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #186 -: Юни 29, 2010, 21:51:49 pm »
Ех ей момичета подкрепям и срещата и Бойчев в Море от любов.Давайте сериозно да се захваща ме за срещата :D.Деси когато минете обади ми се да ми кажеш,че и ние сме там но на 06.07,на първичен преглед и спермограма Успех на всички...А Деси,ако не ти е късно утре ще ти кажа...Лека вечер
« Последна редакция: Юни 29, 2010, 21:54:41 pm от бина »
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #187 -: Юни 29, 2010, 22:05:47 pm »
Аз също мисля, че идеята да изразим чрез Море от любов благодарността си към дактора е много хубава, както и оганизирането на срещата!
За съжаление аз трябва да лежа до края на бременността и вероятно няма да мога да участвам, но опеделено ви подкрепям! :balk_103:
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #188 -: Юни 29, 2010, 23:54:54 pm »
И аз съм ЗА и по двата въпроса. Много ще ми е приятно да се видим :D

[/url]
*

    аника

  • *
  • 13
  • Вярвай в чудеса и не спирай да се усмихваш!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #189 -: Юни 30, 2010, 08:36:43 am »
Ами тогава предлагам всяка от нас да напише от къде е,за да се ориентираме за евентуалното място на срещата,нека повече мимичета видят за нея и като се посъберем ще излъчим организатор,или 2-ма,ееех как се ентусиазирах :lol:
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #190 -: Юни 30, 2010, 10:27:41 am »
Аз също съм за и по двете предложения.Подкрепям идеята,дано всички се съберем да се видим най-после.
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #191 -: Юни 30, 2010, 14:16:44 pm »
Децата ще ги носим ли? :lol:

[/url]
*

    аника

  • *
  • 13
  • Вярвай в чудеса и не спирай да се усмихваш!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #192 -: Юни 30, 2010, 15:20:02 pm »
За децата-Зависи къде ще е срещата :)
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #193 -: Юни 30, 2010, 17:42:53 pm »
6ина аз ще ходя в София на 5.07 когато се върна ще пиша с подробности
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #194 -: Юни 30, 2010, 19:39:22 pm »
Пишете ме и мен за предаването, а за срещата може би настоящите мами и бъдещите мами с растящи коремчета да кажат къде ще е удобно, за да можем да се съобразим с тях и да се съберем по-голям колектив  :D

Иначе аз (сигурна съм и другите разградлийки) ви каня в Разград :D  :D  :D

Като точка едно от дневния ред, предлагам да излъчим аника за организатор на срещата :lol:
*

    аника

  • *
  • 13
  • Вярвай в чудеса и не спирай да се усмихваш!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #195 -: Юни 30, 2010, 19:50:54 pm »
 :lol:първа шпага съм :lol:
Ако сте съгласни разбира се :),може да ми пишете на лични име,телефон и от кой град сте,за да заформя едно надявам се дълго списъче,ако има друг кандидат за организацията- osi_9 osi_19
Другото,което се сещам е да се организираме по градове,т.е всички от Разград,Русе,....аз май ще съм самотна търновлийка :wink:,но също съм гостоприемна и няма да откажа срещата да е тук :D
*

    milokami

  • ***
  • 198
  • Това ще е нашата година!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #196 -: Юни 30, 2010, 20:08:24 pm »
Момичета, и аз съм ЗА и с двете ръце и за двете идеи. Само кажете кога и къде.
" Когато си на дъното на пъкъла,
когато си най-тъжен, най-злочест,
от парещите въглени на мъката
си направи сам стълба и излез..."
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #197 -: Юни 30, 2010, 22:20:33 pm »
Аз съм от Русе нямам претенции за часът и мястото само да не съм в София тогава така,че ще чакам вас
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #198 -: Юли 01, 2010, 09:44:45 am »
Аз пък съм от Силистра.Хубава идейка момичета ....следя темата и се надявам в най-скоро време да се съберем!
*

    milokami

  • ***
  • 198
  • Това ще е нашата година!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #199 -: Юли 01, 2010, 18:37:16 pm »
Момичета,за съжаление първият ни опит завърши с неуспех. НО няма да се предадем, ще чакаме следващият път. Сега просто не му е било времето.

За срещата- ние сме от Добрич.
" Когато си на дъното на пъкъла,
когато си най-тъжен, най-злочест,
от парещите въглени на мъката
си направи сам стълба и излез..."