0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Никулденска седмичка 30.11-06.12.09
« Отговор #140 -: Декември 05, 2009, 13:04:31 pm »
Привет от мен! Цяла седмица съм погълната от темата с подаръците и ровя като невидяла в Редута, та не ми оставаше много време за писане.

Играчките които Зори е показала бяха интересни и за Вероника. Нашите са от други марки, но същия принцип.

ДиваРоза, една позната направи алергия от антибиотици, които приемаше поради проблеми с бъбреците, но тя е възрастна, не знам как е при бебетата.

За гърнето - купихме на Рони такова зимата, но почна да го ползва чак пролетта ( 1,2-3 месеца може би), с помощта на баба си, само след ставане от сън. Не съм я дебнела и сега не го правя, като се сетя я слагам, винаги пишка, но целта ми е сама да почне да си казва. Чат пат го прави. Постфактум  :lol:
Бера кахър като се върнем в СЗ за прлетно-летния сезон и тръгне на ясла дали лелките няма да ни върнат, защото още е с памперс. Пък дано дотогава се е осъзнала и почне да си казва ПРЕДИ, великото събитие :)

Аз да се отчета за контролния преглед на Ники тази седмица. За мое огрооомно удивление и шок, детето е наддало 1410 гр. Винаги съм се чудела как се качват 1100-1200 гр на месец, е, убедих се на свой гръб!  8O

За играчките пак: харесала съм това: http://www.laredoute.fr/vente-clinique-veterinaire.aspx?productid=324166400&documentid=201209&categoryid=66680467&pos=14_n_n&numberpage=1

а някой може да си избере нещо и от каталога на Хиполенд: http://hippoland.net/ck2009_hippoland.pdf
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Никулденска седмичка 30.11-06.12.09
« Отговор #141 -: Декември 05, 2009, 13:07:23 pm »
няма да ви върнат, масово децата от групата на Стефания, във възрастта около и под 2 години са с памперси, вие в коя ясла ще сте- 8ма ли, Стефания е там защото :)

подаръка на Стефания за коледа и именния й ден ще е бебе Шушу, което успях да купя в английския ибей с доставката за 40 лева /срещу 94 тук в Метро/
на Преслава ще комбинираме и ще вземем подарък за Коледа и рд- Зебрата на фишър прайс
« Последна редакция: Декември 05, 2009, 13:09:00 pm от mini »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Никулденска седмичка 30.11-06.12.09
« Отговор #142 -: Декември 05, 2009, 13:41:11 pm »
Здравейте, много благодаря относно съветите за обувки. Страшни сте както винаги  :D
Mini, тези черните с розовите цветенца са много готини  :wink:

Gery, ако nunu не успее да присъства на срещата, моля те да вземеш нейния и моя медальон номер 5 са и двата. После ще се разберем как да си ги вземем от теб.
Аз след вчерашната разходка пеш от Павлово до Джъмбо си легнах с малката  :oops: уж ходя доста пеш, но вчера ми дойде множко  :lol:


*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Никулденска седмичка 30.11-06.12.09
« Отговор #143 -: Декември 05, 2009, 13:48:53 pm »
aaa, Малина- не са черни бе
ето ги в реален вид

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Никулденска седмичка 30.11-06.12.09
« Отговор #144 -: Декември 05, 2009, 14:09:09 pm »
М че в сайта на касида ми се видяха черни  :oops:
Много са готини, сега се поровичках къде биха могли да ги има и утре ще се поразходим с таткото на пазар :-)

п.п. Ще ни се вържат много с якето  :lol:
« Последна редакция: Декември 05, 2009, 14:10:51 pm от Малина »


*
Re: Никулденска седмичка 30.11-06.12.09
« Отговор #145 -: Декември 05, 2009, 14:18:39 pm »
Момичета, страхотни сте! Най-познала се оказва Стефи, личи си, че има по-дълъг стаж!

Преди малко се върнахме и докторът този път каза, че има "гъбична инфекция". Нямах идея, че от антибиотик може да се получи такова нещо, в смисъл, че на мен не ми е се е получавало...Дадоха някакъв крем да мажем за две седмици. Тъпо ми е, защото още след като спряхме антибиотика я водих при джи пи-то и той каза, че зачервяването било страничен ефект и щяло да мине с цинковия крем, но не мина, а взе да се разраства.

Както и да е, почваме да ги морим гъбите, дано не се окажат по-инати от мен!  :D

Елфита, на площада (виртуалния или на истинския традиционен площад) се вика, за да те чуят - къде стандартно, къде по-нестандартно, но  е важното да привлечеш вниманието около себе си по някакъв начин! Свестни са тук хората! А и вече имаш толкова предложения за подарък, че можеш и ти да даваш съвети!

Спокоен уикенд, сладурки!  :D
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Никулденска седмичка 30.11-06.12.09
« Отговор #146 -: Декември 05, 2009, 14:25:34 pm »
Рози, аз за това й викам д-р З/н/ахариева  :P
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Никулденска седмичка 30.11-06.12.09
« Отговор #147 -: Декември 05, 2009, 15:17:20 pm »
...на площада (виртуалния или на истинския традиционен площад) се вика, за да те чуят - къде стандартно, къде по-нестандартно, но  е важното да привлечеш вниманието около себе си по някакъв начин! Свестни са тук хората!

Както винаги в десетката!

Е, аз в миналата седмична се похвалих, че отново имам глас,
но никой не ме извика да му изпея една песен! :lol:
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Никулденска седмичка 30.11-06.12.09
« Отговор #148 -: Декември 05, 2009, 16:36:50 pm »
Мише, попей малко, попей! Ти ся чакаш и специална покана! :kiss:

Мини, Зебрата е много добър избор. Днес бяхме на гости и Алекс добре поязди зебрата. Голям кеф е. Със сигурност и на Стефи ще и хареса.

Розичка, акъл да дам не мога, но дано бързо да се справите с гъбите.
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Никулденска седмичка 30.11-06.12.09
« Отговор #149 -: Декември 05, 2009, 22:11:56 pm »
Преди малко се върнахме и докторът този път каза, че има "гъбична инфекция". Нямах идея, че от антибиотик може да се получи такова нещо, в смисъл, че на мен не ми е се е получавало...Дадоха някакъв крем да мажем за две седмици. Спокоен уикенд, сладурки! 
Ми то възрастните жени гъбясват на едно друго съседно място...
А къв е тоя "някакъв" крем?
Рози, кефиш ме тотално.
*
Re: Никулденска седмичка 30.11-06.12.09
« Отговор #150 -: Декември 05, 2009, 22:13:23 pm »
Рози, 2 седмици много бе, я напиши как се казва крема. По принцип КС кремовете се мажат до 7 дни :?
*
Re: Никулденска седмичка 30.11-06.12.09
« Отговор #151 -: Декември 05, 2009, 22:45:52 pm »
Нашата разновидност на гадинките се оказва "кандида", ако някой има честта да ги е познавал вече...
Името на крема е: "Clotrimazole Cream" 20 g. За две седмици минавало уж.
Но пък точно за гъбичките съм чувала легенди да се разказват, та дано не се оправдаят в нашия случай, защото я боли малката душа, като се напъва...

Лека нощ!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Никулденска седмичка 30.11-06.12.09
« Отговор #152 -: Декември 05, 2009, 23:05:41 pm »
Розе, а кандидата каква е точно?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Никулденска седмичка 30.11-06.12.09
« Отговор #153 -: Декември 05, 2009, 23:09:00 pm »
Ще минат споко, клотримазола и тук го има, дактакорта е също хубав против гъби, не се шашкай, ще мине :)
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Никулденска седмичка 30.11-06.12.09
« Отговор #154 -: Декември 05, 2009, 23:10:16 pm »
Бързо възстановяване на Емма от нас!
 :bighug:
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Никулденска седмичка 30.11-06.12.09
« Отговор #155 -: Декември 05, 2009, 23:53:22 pm »
Розе, а кандидата каква е точно?

 :D Аз ако знам, ще обяснявам само срещу заплащане!  :D

Водим ги вече вреден "домашен любимец", нещо като плъховете и хлебарките, мобилизирали сме всички силици да ги изтрепем!

Мерси, момичета, много сте мили! :D

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Никулденска седмичка 30.11-06.12.09
« Отговор #156 -: Декември 06, 2009, 00:05:35 am »
да, права си, не е от значение, важното е детето да се оправи, пожелавам да е бързо
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Никулденска седмичка 30.11-06.12.09
« Отговор #157 -: Декември 06, 2009, 11:42:29 am »
Една виртуална почерпка по повод първия празник в живота на нашето малко момченце:


Да ви е сладко! :)
А на всички, които също имат имен ден днес, пожелавам много здраве и щастие, и най-хубавите късмети от новогодишните баници ;)

Мини,не съм много наясно с градините и яслите в СЗ, тази на която сме хвърлили око се намира до Алана, непосредствено до детската градина.

Розичке, то с антибиотиците гъбичките много често са съпътстваща екстра, затова паралелно с лечението назначават и профилактика с разни медикаменти. Не би ми хрумнало, че на джи пи-то това няма му да блесне като просветление при прегледа :) Важното е дребосъчето да се оправя...

И един въпрос: някой да е поръчвал снимки от Фотобокс?
« Последна редакция: Декември 06, 2009, 11:45:28 am от ani4ka »
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Никулденска седмичка 30.11-06.12.09
« Отговор #158 -: Декември 06, 2009, 12:10:36 pm »
Май ми е време да се присъединя към вашта група. Айде да е с почерпка :



*
Re: Никулденска седмичка 30.11-06.12.09
« Отговор #159 -: Декември 06, 2009, 13:19:13 pm »
Честит празник на всички именници!Да са живи и здрави!