0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: за срока от фонда.
« Отговор #100 -: Ноември 11, 2010, 22:23:48 pm »
Много ти благодаря  StefiZ!
*
Re: за срока от фонда.
« Отговор #101 -: Ноември 12, 2010, 08:04:09 am »
разбира се, че не е индивидуално при всеки. до 09.11.2010г. срока на удължаване беше 3м., на заседанието на тази дата се взе решение срока да се увеличи на 6м., предвид ситуацията със забавяне на плащанията.
Здравей,а тези който сме с удължание от 3 месеца ще можем ли да го продължим с още 3 ако се наложи?Благодаря за отговора предварително.
*
Re: за срока от фонда.
« Отговор #102 -: Ноември 12, 2010, 08:37:46 am »
не, няма да може, за съжалеие :?
Re: за срока от фонда.
« Отговор #103 -: Ноември 14, 2010, 13:00:07 pm »
А как се процедира в тези случаи? Отново подаваш документи, отново чакаш одобрение, нова заповед? И ако причината е неотпускане на средства от фонда и замразяване на опитите по фонда в клиниките? И забраната за инвитро над 43 години само за фонда ли се отнася или по принцип жени над тази възраст не могат да се подложат на такава процедура?
Re: за срока от фонда.
« Отговор #104 -: Ноември 18, 2010, 12:04:07 pm »
И забраната за инвитро над 43 години само за фонда ли се отнася или по принцип жени над тази възраст не могат да се подложат на такава процедура?

За съжаление за всички се отнася - и за самофинансиращите се. Борим се да го променим.
Re: за срока от фонда.
« Отговор #105 -: Ноември 23, 2010, 20:39:46 pm »
Ами не мисля, че е редно!Ако една жена е психически стабилна и може да се грижи за дете защо да не стане майка и на 45 например? Още повече когато имаш репродуктивен проблем борбата да се сдобиеш с дете може да продължи с години.Не мисля, че възрастта трябва да е водещ фактор в случая.
*
Re: за срока от фонда.
« Отговор #106 -: Ноември 23, 2010, 21:29:15 pm »
А как се процедира в тези случаи? Отново подаваш документи, отново чакаш одобрение, нова заповед? И ако причината е неотпускане на средства от фонда и замразяване на опитите по фонда в клиниките? ...

Подаваш ново заявление с молба за приоритетно разглеждане, защото не си използвал заповедта.
Re: за срока от фонда.
« Отговор #107 -: Януари 03, 2011, 11:40:09 am »
здрвейте искам да попитам коя дата се брои започване на стомулацията при опит финансиран от фонда? На мен срока ми изтича на 05.01.2011 година а от 28.12.2010 съм на декапептил по дълъг протокол.Коя дата се брои за започване 28.12.2010 датата на блокажа или първата инжекция на същинската стимулация.Притеснявам се да не стане някакъв проблем и да изпусна срока на фонда.На 04.01.2011 съм на преглед и тогава ще ми кажат с какво продължавам, но да не стане късно тогава? Моля ако някой знае нещо нека да ми отговори.Благодаря ви пртедварително.
Re: за срока от фонда.
« Отговор #108 -: Януари 03, 2011, 11:42:32 am »
здрвейте искам да попитам коя дата се брои започване на стомулацията при опит финансиран от фонда? На мен срока ми изтича на 05.01.2011 година а от 28.12.2010 съм на декапептил по дълъг протокол.Коя дата се брои за започване 28.12.2010 датата на блокажа или първата инжекция на същинската стимулация.Притеснявам се да не стане някакъв проблем и да изпусна срока на фонда.На 04.01.2011 съм на преглед и тогава ще ми кажат с какво продължавам, но да не стане късно тогава? Моля ако някой знае нещо нека да ми отговори.Благодаря ви пртедварително.
Всичко е наред, датата на започване на блокажа се смята за начало на опита. Успех
Re: за срока от фонда.
« Отговор #109 -: Януари 03, 2011, 11:51:47 am »
Благодаря ти Криси за бързия отговор малко се бях притеснила за тези срокове сега чакам с нетърпение да ми дойде че утре отивам и дано всичко да е наред и да продължим както трябва. Благодаря ти много
Re: за срока от фонда.
« Отговор #110 -: Март 29, 2011, 21:52:13 pm »
Удължението от 6м на заповедта ми изтича на 7.06., поради невъзможност да се преборим с една упорита миома и наличието на часове за хистероскопии, мисля, че е много вероятно да не започна опит на цикъла си през месец май.

Интересува ме - има ли възможност за още увеличение. Прочетох, че имало възможност за още 3м - вярно ли е?
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Re: за срока от фонда.
« Отговор #111 -: Април 01, 2011, 18:19:03 pm »
с получена заповед съм от декември месец,но по лични пречини сме решили да правим иски най рано август. ще бъде ли възможно да си удължа заповета и каква е процедурата.
Re: за срока от фонда.
« Отговор #112 -: Април 02, 2011, 20:12:43 pm »
gu6e_77 - повечето клиники август не работят, добре ли сте се осведомили? Удълженията стават пак чрез попълване на документ от клиниката, нещо като молба, в която се описва причината. Знам, че причината не може да е някаква фриволна, може някъде в правилника на фонда да е упоменато какви са причините, но аз лично не мога да ти кажа.

То и аз чакам отговор, но явно темата не е активна?!?
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Re: за срока от фонда.
« Отговор #113 -: Април 03, 2011, 18:41:00 pm »
благодаря за инфото.аз знам че клиниките не работят август,но съм на нова работа и не мога да изляза отпуск по рано/не искам да се знае къде съм, защото ми писна да съм без работа/
Re: за срока от фонда.
« Отговор #114 -: Април 03, 2011, 21:29:21 pm »
gu6e_77 - сложен ти е проблема, спор няма, но как да стане август, като клиниките почиват??? Аз имам сходен проблем, учителка съм, имам 2м лятна ваканция, в учебно време ми е почти невъзможно да отсъствам...и мен отдавна ме гледат накриво...ама то с тия срокове и спънки нищо не мога да планирам, абсурд пък да правя опит когато на мен ми е удобно. Дано успееш да го натъманиш! Успех!
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Re: за срока от фонда.
« Отговор #115 -: Април 04, 2011, 10:50:43 am »
gu6e_77, не всички клиники почиват през август. Провери, дали конкретно клиниката, която си избрала, ще работи.




My first, my last, my everything!
Re: за срока от фонда.
« Отговор #116 -: Април 04, 2011, 17:14:02 pm »
Привет на всички.Аз съм номер 9294 и чакам заповед за 2 опит по фонда.Има ли някои представа по колко заповеди се раздават ма месец.Така като чета са стигнали към 8200.Иска ми се да предвидя горе долу кога ще ми излезе номерчето.Желая на всички чакащи скорощни заповеди и най-вече много много късмет :crossfingers:
*
Re: за срока от фонда.
« Отговор #117 -: Април 05, 2011, 16:33:59 pm »
По мои наблюдения около 400 на месец.





Re: за срока от фонда.
« Отговор #118 -: Април 07, 2011, 15:53:44 pm »
Оффф , четох толкова много мнения че вече се обърках съвсем!На мен срока ми изтича на 15.04. , но началото на март имам поставен Lucrin , за съжаление не можем да започнем още стимулацията защото яйчниците ми не са "съгласни".Явно няма да се включа и този цикъл , но значи ли че трябва да си удължавам срока щом имам поставен вече Lucrin?И каква е процедурата по удължаване?Един път прочетох че клиниката оформяла документите, можело по куриер да ги пратиш до София или пък лично да ги занесеш.Не можах да разбера.Пациентка съм на клоника Надежда!
*
Re: за срока от фонда.
« Отговор #119 -: Май 09, 2011, 19:13:23 pm »
Здравейте,искам да ви попитам получих си заповета края на март,но мажът ми е на кораб и най-вероятно ще се върне към края на октомври или ноември.Смятате ли,че като подам молба за удължаване на срока ще бъде уважена?
Благодаря предвърително