0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
за срока от фонда.
« -: Октомври 26, 2009, 17:45:29 pm »
Момичета, колкото повече време минава, откакто сме си взели заповедта от фонда, толкова повече филми измислям.

Добре де, как се разбира срока от шест месеца.Ако се почне рано и се приключи опита преди крайния срок, ясно е.Но ако в деня, в който изтича шест месечния период, жената е все още в стимулация, какво става.А блокиращата инжекция при дълъг протокол брои ли се за начало на стимулацията.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
Re: за срока от фонда.
« Отговор #1 -: Октомври 28, 2009, 09:26:57 am »
И мен също живо ме интересува кога точно изтича срока!?Аз буквално преди дни приключих неуспешно втория си опит ИКСИ и имам срок до 15.02 да направя опит по фонда, мисля да започна януари, но дали до 15.02 трябва да съм приключила?
*
Re: за срока от фонда.
« Отговор #2 -: Октомври 28, 2009, 09:48:35 am »
В рамките на 6м. срок трябва да сте започнали процедурата :)
*
Re: за срока от фонда.
« Отговор #3 -: Октомври 28, 2009, 09:55:15 am »
StefiZ, благодаря за експресния отговор :D
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: за срока от фонда.
« Отговор #4 -: Октомври 28, 2009, 13:50:38 pm »
И аз благодаря  :D .
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
Re: за срока от фонда.
« Отговор #5 -: Декември 14, 2009, 11:53:41 am »
Започването на процедурата от кога се брои - от заповането на диферина ли когато си по дълъг протокол или от започването на същинската стимулация?


Re: за срока от фонда.
« Отговор #6 -: Декември 14, 2009, 12:28:12 pm »
Започването на процедурата от кога се брои - от заповането на диферина ли когато си по дълъг протокол или от започването на същинската стимулация?
От започване на същинската стимулация- при мен беше втори ден от цикъла, тогава и си сложих първата инжекция Гонал.


0888 555 385 - национален телефон на Ла Лече Лига
*
Re: за срока от фонда.
« Отговор #7 -: Декември 14, 2009, 16:10:51 pm »
Да, ама ако си по къс протокол, ако си по дълъг от блокажа.
Re: за срока от фонда.
« Отговор #8 -: Декември 14, 2009, 16:57:47 pm »
Да, ама ако си по къс протокол, ако си по дълъг от блокажа.
Аз бях по дълъг протокол декапептила почнах да го бия на 17 ден от цикъла, след като ми дойде от втория ден започнах с Гонала.
Днес си занесох документите във Фонда за втори опит- там пише дата на започване, дата на пункция, дата на трансфер и резултат от опита- на мен ми е написана датата на същинската стимулация при дата на започване, мисля, че това попита Даниня


0888 555 385 - национален телефон на Ла Лече Лига
Re: за срока от фонда.
« Отговор #9 -: Декември 14, 2009, 17:33:05 pm »
Заповедта от фонда ми е с дата 29.07.2009г., поради проблеми със щитовидната жлеза не можах до сега да направя инвитро опит. В момента хормоните ми са добре , но клиниката която посещавам почива до 05.01.2009г. Въпроса ми е януари ако ми бият диферелина, защото съм по дълъг протокол ще изпусна ли срока?


*
Re: за срока от фонда.
« Отговор #10 -: Декември 14, 2009, 17:49:10 pm »
Подай си молба за удължаване на срока на заповедта. искаш от лекувашия лекар епикриза, която да съсржа причината поради която не е започнал опита до момента, плюс молба свободен текст от теб и подаваш във фонда :)
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: за срока от фонда.
« Отговор #11 -: Декември 20, 2009, 19:02:20 pm »
От датата на заповедта броиш шест месеца.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
*
Re: за срока от фонда.
« Отговор #12 -: Декември 22, 2009, 12:37:36 pm »
Подай си молба за удължаване на срока на заповедта. искаш от лекувашия лекар епикриза, която да съсржа причината поради която не е започнал опита до момента, плюс молба свободен текст от теб и подаваш във фонда :)
Стефи, извинявай, че те занимавам отново, но искам да те попитам тази молба за удължаване на срока кога трябва да се подаде във фонда - преди изтичането на срока на заповедта ли?! Аз в края на януари ще правя лапароскопия, която се налага преди ин витрото /а ми я отлагаха вече няколко пъти поради ред причини/, а пък заповедта ми изтича на 03.02.2010г.
Благодаря ти предварително :bighug:

*
Re: за срока от фонда.
« Отговор #13 -: Декември 22, 2009, 14:04:44 pm »
да, преди да изтече срока на заповедта подай молба за удължаване. :)
*
Re: за срока от фонда.
« Отговор #14 -: Декември 22, 2009, 15:56:09 pm »
да, преди да изтече срока на заповедта подай молба за удължаване. :)
Мерси за бързия отговор,Стефи!!!
 :thankyousign:
 :balk_81:

*
Удължаване на срок на заповедта-отказ?
« Отговор #15 -: Януари 07, 2010, 14:43:51 pm »
Здравейте,момичета!
Искам да ви попитам има ли някоя от вас,която е подала молба за удължаване на срока на заповедта й,поради медицински причини и да са й отказали удължаване?!
Аз ще си подавам такава молба,но се притеснявам,че може да ми откажат.Налага се първо да ми направят лапароскопия пред започване на процедурата,но поради ред причини вече няколко пъти се отлага и за съжаление няма да успея да се вместя в срока от 6 месеца на заповедта.
Благодаря ви предварително!
Дано все пак има някоя от вас,която да ми вдъхне надежда,че няма да изпусна правото си на безплатно ин-витро. :ask:

Re: за срока от фонда.
« Отговор #16 -: Януари 12, 2010, 16:22:34 pm »
Молбата за удължаване на срока към Директора на фонда ли трябва да е насочена?
*
Re: за срока от фонда.
« Отговор #17 -: Януари 12, 2010, 16:57:17 pm »
Молбата за удължаване на срока към Директора на фонда ли трябва да е насочена?
[/quote
Според мен,да!

*
Re: за срока от фонда.
« Отговор #18 -: Януари 12, 2010, 18:00:58 pm »
Молбата за удължаване на срока към Директора на фонда ли трябва да е насочена?

Да :)
Re: за срока от фонда.
« Отговор #19 -: Януари 13, 2010, 17:26:13 pm »
благодаря ви за отговорите  :)