0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Обърната матка
« Отговор #60 -: Февруари 27, 2010, 09:45:03 am »
Привет на всички!Само да кажа ,че докато бях аз отгоре после всичко изтичаше,а сега на "задна"почти всичко остава в мен.Е,то всичко е много индивидуално де!Дано всички си имаме голям корем скоро :crossfingers:На теб къдравелке успех и лека бременност!
Moniks_s то и при мен всичко изтичаше и не съм се и надявала че може да стане, но то взе че стана. Важното е да не става вманиачаване за следене на пози като при мен :). Аз така мисля, но дето има една приказка "удавника и за сламка се хваща" :0. Успех мила, дано скоро се похвалиш с двете чертички.

Re: Обърната матка
« Отговор #61 -: Март 01, 2010, 11:07:27 am »
Ние не преувеличаваме и не казваме ,че това е проблем!То е ясно ,че е анатомична особеност ,просто мисля,че на никой не пречим като пишем в темата!

Подкрепям те напълно!!!
Просто човек като чуе нещо, което е извън нормалното му идва като гръм от ясно небе. Като ми казаха, че ще ми махат едната тръба аз се уплачих. И за това ли не трябва да се драматизара. Да - имам още една, няма проблем. Като видяхме спермограмата на моя, че нормалните сперматозоиди са само 7% и с това ли не трябва да се  драматизира. Все пак ги има.
И аз забременях с обърната матка (за съжаление до 4 седмица), но с големи усилия.
Желая ви всичко най-хубаво. И Честита Баба Марта!!!!!
*
Re: Обърната матка
« Отговор #62 -: Март 01, 2010, 13:34:19 pm »
 :bighug:Честита Баба Марта !Да сте живи и здрави момичета![/color]

Re: Обърната матка
« Отговор #63 -: Март 01, 2010, 19:29:42 pm »
Честита Баба Марта мили момичета!!!!
И не забравяйте възглавничката под коремчето ,поне половин час си полежете върху нея!
Стискам палци на всички!
Re: Обърната матка
« Отговор #64 -: Март 05, 2010, 06:41:18 am »
Здравейте момичета.Утре е моя ден .Стискайте ми палци.Боже как се вълнувам.Ще напиша резултатите в понеделник по случай нашия празник. :)
Re: Обърната матка
« Отговор #65 -: Март 05, 2010, 11:40:52 am »
Много силно ги :crossfingers: и на теб и на moniks_s .
Силно се моля и се надявам за вас чудото да е станало.
Re: Обърната матка
« Отговор #66 -: Март 05, 2010, 11:43:26 am »
Много, ама много  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
« Последна редакция: Март 05, 2010, 11:48:08 am от galka-malka »
*
Re: Обърната матка
« Отговор #67 -: Март 05, 2010, 12:07:07 pm »
Дано Галче!Мерси за палчетата!

Re: Обърната матка
« Отговор #68 -: Март 07, 2010, 10:41:40 am »
Резултата стана днес ясен :(следващия път надявам се
*
Re: Обърната матка
« Отговор #69 -: Март 07, 2010, 11:49:00 am »
Съжелявам Ели,ама като ти гледам графиката май не е дошла лелката или не си отбелязала?И БТ ти е висока,как разбра че няма нищо?Аз също нещо съм обезверена де, то е рано но правих тест и беше ----Ти на док ли ходи или?????2 :?

Re: Обърната матка
« Отговор #70 -: Март 07, 2010, 11:54:26 am »
Сутринта ми дойде.Направих два теста отрицателни не мога да си обясня защо температурата ми е висока.Вторник отивам на док.Давидим какво става.А цикъла ми не е мн обилен.
Не знам какво да мисля или започвам да си внушавам.
Re: Обърната матка
« Отговор #71 -: Март 07, 2010, 17:24:35 pm »
Ели ,не искам да давам напразни надежди ,но щом темп. ти е още висока има шанс(моя първи тест също беше отриц. и то на 3 ден закъснение).Стискам палци,след док,пиши
*
Re: Обърната матка
« Отговор #72 -: Март 07, 2010, 18:07:02 pm »
Десповче, мерси душко даваш ни все пак надеждица! :hug2:Ели ще чакам да пишеш! :crossfingers:

Re: Обърната матка
« Отговор #73 -: Март 07, 2010, 19:34:56 pm »
Благодаря.Ще пиша като се върна от док.moniks_s стискам ти палци миличка.
Искам да ви честитя празника предварително.Бъдете щастливи и винаги всеотдайни.
Re: Обърната матка
« Отговор #74 -: Март 08, 2010, 09:44:42 am »
Mного съжалявам ели за поредното разочарование  :( . Каквото и да кажа ще е глупаво, но все пак горе главата и напред. Следващия месец ще стане.
Честити празник, момичета!!!
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Обърната матка
« Отговор #75 -: Март 08, 2010, 19:10:55 pm »
Здравейте,момичета!
Имам еднин може би доста глупав въпрос,но искам да ви питам нещо. Този месец като бях на преглед,мойта докторка ми каза , че след раждането матката ми се е обърнала. Та въпросът ми е- сега за каква да я смятам за нормална или за обърната, защото нали имало значение позити при секс?
07.10.2009
*
Re: Обърната матка
« Отговор #76 -: Март 08, 2010, 20:07:22 pm »
Ох Паурче ,душко мойто скромно мнение е ,че няма нормална и ненормална матка/казвам го защото ако не аз друг веднага ще ни поправи  :lol:.От тук досега разбрах ,че по ефикасни са др.пози при такова разположение/обърната  матка,т.е/,т.е "задна "или както и да се казва по-точно.Прочети цялата тема мила и пиши да си по споделяме! :bighug:

Re: Обърната матка
« Отговор #77 -: Март 09, 2010, 08:51:51 am »
Здравейте,момичета!
Имам еднин може би доста глупав въпрос,но искам да ви питам нещо. Този месец като бях на преглед,мойта докторка ми каза , че след раждането матката ми се е обърнала. Та въпросът ми е- сега за каква да я смятам за нормална или за обърната, защото нали имало значение позити при секс?
И аз зная, че като или като забременееш или като родиш и  матката си връща "нормалното" положение, но не мога да ти кажа със сигурност, понеже не съм раждала  :(. Но за позите Моникс те е посъветвала много добре - прегледай темата от начало. Ние стигнахме до извода - ВАЖНОТО Е ДА СИ ПРАВИТЕ КЕФА В ТОЧНО ОПРЕДЕЛЕНИТЕ ДНИ!  :D 
За да разбереш каква е в момента посети поне няколко лекари и ако поне на 2-ма мненията съвпаднат - такава е!
Успехи!
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Обърната матка
« Отговор #78 -: Март 09, 2010, 17:59:59 pm »
Благодаря ви за отговорите!
За позите съм на ясно,аз имах предвид,че преди матката ми е била в едно положение,а след раждането се е обърнала от тежестта.Може би не съм си задала много правилно въпроса- възможно ли е матката пак да се върне в предишното си положение или не? Интересно ми е,за да знам на кои пози да наблегна.  :)
07.10.2009
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Обърната матка
« Отговор #79 -: Март 13, 2010, 17:54:12 pm »
Хайде, момичета,някой може ли да ми отговори на въпроса?
07.10.2009