0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Обърната матка
« Отговор #20 -: Януари 23, 2010, 16:25:18 pm »
Благодаря! :bighug:

*
Re: Обърната матка
« Отговор #21 -: Януари 24, 2010, 07:35:17 am »
Последният път като забременях, позата беше "тя отгоре". Не знам дали има значение наистина,въпросната поза, но понеже и аз съм с обърната матка, не си вдигам краката на стената, а лягам по корем с леко вдигнато дупе.(с една възглавничка под бедрата)

Re: Обърната матка
« Отговор #22 -: Януари 24, 2010, 08:53:55 am »
Аз не успявам да лежа по корем, защото всичко излиза / или поне аз така мисля/ :pleasantry:
Re: Обърната матка
« Отговор #23 -: Януари 24, 2010, 19:56:13 pm »
galiondi, СТРАХОТНО ти благодаря за тази картинка. Откак попаднах на темата за обърнатата матка не спирам да мисля накъде ли точно е обърната моята матка. А имам цветна снимка на тръбите, но от нея не се разбира накъде е матката  :(
Ще трябва да питам при следващия гинекологичен преглед.

Мисля че малко се вманиачавам с тази тема, но тя поне е приятна, защото си говорим за пози и за надеждите си за забременяване, а не за болести и кофти диагнози  :D
*
Re: Обърната матка
« Отговор #24 -: Януари 25, 2010, 05:17:03 am »
Аз не успявам да лежа по корем, защото всичко излиза / или поне аз така мисля/ :pleasantry:

@Viki@, не излиза всичко :) Нормално е наистина да изтече нещо, но това е по-скоро семенна течност.
dantealigeri.1 , темата за "обърната" матка е много оспорвана и "вечна"  :) и аз предпочитам да говоря за това, отколкото да се тормозя какво не ми е наред.. Това с обърнатата матка поне го знам  :flower:

Re: Обърната матка
« Отговор #25 -: Януари 25, 2010, 09:26:28 am »
Еми момичета аз специално реших,че малко акробатика няма да ни дойде зле :oops:А пък за лежането след след акробатиката ще ги редувам,един път по гръб,един път по корем а пак те да си му мислят.:00001754:
*
Re: Обърната матка
« Отговор #26 -: Януари 25, 2010, 10:46:37 am »
Хаха това ми хареса.Ние този месец по препоръка на док.ще се пазим ,на февруари ще ползвам вашите съвети и ще пада премятане :)))))

Re: Обърната матка
« Отговор #27 -: Януари 25, 2010, 11:32:26 am »
 и ще пада премятане :)))))  :lol:
Това ми хареса. Не се отчайвай с тази обърната матка. Майка ми е с такава, а има 2 дъщари. И на мен ми казаха, че съм с такава и всеки път като правим секс завършваме на "задна прашка". Е, поне разнообразяваме. Да те успокоя - док. ми каза, че при забременяване матката си възвръщала позата. Аз след цветна снимка забременях незнам как но кратка радост) и на прегледа първата работа на док. беше да провери дали се е нормализарала. Така, че прави си кефа и завършвайте на позата където ислиза най - малко течност.
Re: Обърната матка
« Отговор #28 -: Януари 25, 2010, 16:20:14 pm »
То това е ясно ,решено е акробатика ще има ама като обичам да съм си ...Важното е да сме в играта и дано следващия път се похвалим с :bfp1:
Да си призная тук малко се разтоварвам от лошите мисли.
               Благодаря Ви момичета :heartbeat:
*
Re: Обърната матка
« Отговор #29 -: Януари 25, 2010, 18:04:47 pm »
Да и на мен ми действа ободряващо.Докато се пазим сега съм и малко и на диетка и после се захващаме. Дано да имаме всички гимнастички скоро резултат :bfp: :crossfingers: :goodluck:

Re: Обърната матка
« Отговор #30 -: Януари 26, 2010, 13:05:23 pm »
сега съм и малко и на диетка

Оф, знам че малко измествам темата, но аз пък не мога да си позволя диета, за да не ми се разбутат хормоните на щитовидната жлеза. Но пък тръгнах на фитнес и много се притеснявам, ако евентуално забременея, дали фитнесът няма да ми навреди, преди да разбера, че съм бременна?!?!?! Жената разбира,че й закъснява, около 3 - 4-та гестационна седмица. До този момент физическото натоварване може ли да е фатално :(
*
Re: Обърната матка
« Отговор #31 -: Януари 26, 2010, 13:19:32 pm »
Мисля,че няма да ти навреди.Е ,става въпрос за умерени натоварвания де.

Re: Обърната матка
« Отговор #32 -: Януари 28, 2010, 12:57:42 pm »
Здравейте !Искам да споделя моят опит и ,ако мога да помогна на авторката на темата ,а и на други момичета много ще се радвам!
Вече съм щастлива мама на прекрасно момченце,но преди да дойде имах доста проблеми със забременяването.И аз съм с обърната матка,моето Аг-ми каза,че по лесно се забременява,ако след секс(за предпочитане "задна прашка")лежа по корем пол.час с възгл. под дупето,естествено минах и през всички изследвания,цветни снимки,на мъжа ми-спермограми,както си му е реда,но без резултат 1 год.Не знам дали от позата,или от резултатите, или от графиката на БТ или,че всичко ни е ок аз се успокоих и се отказах да следя дати,овулация,и вс. свързано със забременяване,правихме секс  само  за удоволствие и забременях!За съжаление направих спонтанен аборт,но 2 мес.след това без въобще да мислим за бебеправене и в дни далечни от овулация правихме секс-и аз отново забременях! Не можах да повярвам-казват че след аборт и раждане се забременява бързо-може би е така,няма значение,родих живо и здраво бебче,което осмисля дните ни.На мен мн.са ми казвали,но и на вас ще кажа-бъдете спокойни,не мислете постоянно за забременяването ,обичайте се с половинките си,правете секс и всичко ще се нареди когато му дойде времето.Пожелавам ви го от сърце.Надявам се да не съм досадила на някой с дългия си пост.Успех!
Re: Обърната матка
« Отговор #33 -: Януари 28, 2010, 14:58:42 pm »
Благодаря за поста despovche. Малко ще се пошегувам.И какво излиза момичета, задна е ми това е.От февруари започваме.Нов месец нов късмет :wave:
Re: Обърната матка
« Отговор #34 -: Януари 28, 2010, 15:03:32 pm »
 osi_9 ,и аз забременях февруари мин.година,стискам ти палци,може пък да съм ти на късмет... :P
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Обърната матка
« Отговор #35 -: Януари 28, 2010, 15:03:58 pm »
И какво излиза момичета, задна е ми това е.

И аз така знам!
*
Re: Обърната матка
« Отговор #36 -: Януари 28, 2010, 15:39:25 pm »
Хм ще почнем и ние на задна да караме,видяло се е osi_6 този емотикон е да се посмеем :wink:

*
Re: Обърната матка
« Отговор #37 -: Януари 28, 2010, 15:49:17 pm »
И аз в отбора на "ретро" матките.
И задна и предна все тая...не става! osi_8
Забременях без да си имам понятие от овулация,БТ,тестове,прегледи,и то неведнъж,а цели 3 пъти.Само че имам 2 мисседа в 13г.с. и след тях родих синът си.(преди 7г.)
Но откакто бебеправим нямам и една бременност. :?

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Обърната матка
« Отговор #38 -: Януари 28, 2010, 18:04:55 pm »
Мамче,според мен " то" тогава става ,когато не си информиран,пренавит,когато не го чакаш и още подобни.А ние ,за да се успокоим тук си говорим за пози  :lol:Наистина обаче при някои вярвам ,че и това има значение и още от средата на февруари ще пробваме/нали е за доброто..... :lol:

Re: Обърната матка
« Отговор #39 -: Януари 28, 2010, 23:16:14 pm »
osi_9 ,и аз забременях февруари мин.година,стискам ти палци,може пък да съм ти на късмет... :P

Ако си ми на късмет ще ти искам адреса(не да ти идваме цялата рода на гости :grouphug2:)ами дати пратя цветя и бонбони за късмета.
А  пък тук сме си дружинка колко фефруарчета.......:party:
Дай боже да си ни късмета.