0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Обърната матка
« Отговор #100 -: Май 03, 2010, 22:43:48 pm »
Ха така де влизай и ти иначе Мамче не влиза и ще съм самотния войн тук... :lol:

*
Re: Обърната матка
« Отговор #101 -: Май 04, 2010, 03:32:01 am »
Вземам си една хубава почивка от кексене, че направо ми се взе акъла!! osi_12 И на всичкото отгоре ако Ову-то ми е от лявата страна пак, направо си е било за нищо!!!Там ми е запушена тръбата от към яйчника. По принцип имам силни болки при Ову и мога да кажа коя страна овулира..Този път .. и от двте страни ме наболява само, ама все боде в ляво...Направо не знам!!!
Мони ти защо не си прави и Ову тестове този месец?

Re: Обърната матка
« Отговор #102 -: Май 04, 2010, 07:04:25 am »
Благодаря,galiondi дано всичко да е наред и този път да го изкараме до края.Забраниха ми кекса,че вчера доки видя първо една киста(била лутеринова) с коремния а после с вагиналния установихме +++.По ирония кистата е на левия яйчник и там е и зародиша.То май винаги има по нещо.Успех на теб .
*
Re: Обърната матка
« Отговор #103 -: Май 04, 2010, 08:05:09 am »
Ели дано всичко и наред.Чела съм ,че не пречи кистата ама доки ще ти каже.Галче,не правя щото ми писнааааа :lol:

Re: Обърната матка
« Отговор #104 -: Май 09, 2010, 21:06:21 pm »
Здравейте момичета,виждам хубави новини се носят,явно "задната" поза си е изиграла работата;))),честито на galka i elina!!!лека и безпроблемна бременност ви желая,а на останалите-кураж и мятайте мъжете в леглото!
Re: Обърната матка
« Отговор #105 -: Май 10, 2010, 23:38:49 pm »
Здравейте  :) и аз се присъединявам към вас, с обърната матка съм само че незнам дали винаги съм си била или се е обърнала след като съм родила  :oops: защото преди да забременея не съм ходила на гинеколог. Вдигането на краката му е майката, първоя път когато правехме бебе два месеца по ред след секс полежавах малко 5 минутки и отивах да се мия, но след като разбрах за форумите и попрочетох това онова за позите и вдигането на краката стана от първия път  :D
*
Re: Обърната матка
« Отговор #106 -: Май 11, 2010, 07:37:39 am »
Привет Васи и добре дошла.Ами да ти кажа отначало и аз ставах веднага първите месеци като опитвахме  :oops:,нооо вече си знам урока.Успех  :wink:

Re: Обърната матка
« Отговор #107 -: Май 11, 2010, 16:27:11 pm »
здравейте  :) присетих се да ви питам за МЦ лекарката ми каза че е нормално да ме боли много корема поради задръжката на кръв, само не ми е ясно нормално ли е да ми текат съсиреци  :oops: преди да родя не беше така, при вас как е?
*
Re: Обърната матка
« Отговор #108 -: Май 12, 2010, 09:35:03 am »
ами да  и на мен ми се е случвало,не го мисли ...

Re: Обърната матка
« Отговор #109 -: Май 15, 2010, 12:34:18 pm »
Да не мислите, че ще се отървете и от мен лесно?!?
Сега съм още в болнични и се глезим с малкото. Ели, голямо честито от мен и лека бременност. Само недей се притеснява за нищо, а само се усмихвай широко и всичко ще е много хубаво.
Мони, хайде, теб чакаме и няма да те оставим така. Гледам графиката и стискам тайно и силно палци да се присъединиш и ти. Целувки на всички и не забравяйте - правете си кефа със задна прашка и успеха ще е положителен.
Благодаря ти Десповче.
*
Re: Обърната матка
« Отговор #110 -: Май 15, 2010, 19:36:31 pm »
Хей,Галче липсваше  ми да знаеш,надявам се да си добре и  благодаря за палчетата :hug2:

Re: Обърната матка
« Отговор #111 -: Май 18, 2010, 15:14:45 pm »
здравейте  :bighug: как сте днеска, времето е ужано но тоа не трябва да разваля настроението ни, няма ли някой най накрая да се похвали че да се обнадеждим  :D. Аз съсвсем се отчаях вече само бебета са ми в главата, нищо че едно по цял ден ми се качва по главата аз искам още едно  preggo за да епълна лудницата  :). Лек ден на всички  :flower:.
Re: Обърната матка
« Отговор #112 -: Май 18, 2010, 19:16:47 pm »
Здравейте, аз наскоро разбрах,че съм бременна и на първия преглед док ми вика: Ама ти си с обърната матка. А пък аз : Така ли? Тоест досега винаги съм ходила при един и същи гинеколог и той нищо не ми е споменавал за тази моя анатомична особеност и разбрах чак като отидох на преглед за установяване на бременност, че я имам.

Въпросът ми е, че от няколко дни насам като се застоя дълго права или седнала на стола в офиса започва силно да ме боли кръста ниско долу. Чудя се дали няма някаква връзка с обърнатата матка (тоест тя като нараства да притиска нещо или ...). Ако някои има информация, моля да сподели.
*
Re: Обърната матка
« Отговор #113 -: Май 19, 2010, 09:15:59 am »
Привет момичета!За обърнатата матка -то тя си е като другите само по-различно е разположена.Ако имаш някакви болежки от друго е да знаеш,няма нищо общо ,Антоанетке.От бебо ще да е  :D
« Последна редакция: Май 19, 2010, 11:06:28 am от moniks_s »

Re: Обърната матка
« Отговор #114 -: Май 19, 2010, 10:34:36 am »
Здравей Antoaneta_y болките в кръста не са от обърнатата матка.Това е от бременността.Лекари те казват,че щом има дискомфорт значи нещата са добре :)
moniks_s Мони как си миличка .Продължавам да ти стискам палци.
*
Re: Обърната матка
« Отговор #115 -: Май 19, 2010, 11:05:43 am »
Ами как да съм Ели?Мммм може и по-добре миричка,вещурляка пак дойде но имам усещане за следващия месец :lol:т.е така ми се иска :DНадявам се ,че с бебо сте добре ,нали? :D

Re: Обърната матка
« Отговор #116 -: Май 19, 2010, 11:23:00 am »
За сега сме добре ако може да се каже(повръщане,гадене болки в краста) .Днес ще ходя при док.Да видим дали си имаме вече сърчице,как е кистата(дано да е намаляла) и отлепването дали е спряло.Гледам спокойно на нещата не се притеснявам.Оставила съм всичко в божите ръце.Продължавам с дуфастона увеличиха ми го.Това е от мен Мони.
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Обърната матка
« Отговор #117 -: Септември 10, 2010, 15:27:47 pm »
След спонтанния аборт ме гледаха на видеозон и ми казаха, че матката ми е обърната и недоразвита. Питаха ме колко време сме "правили" бебе. Като казах, че веднага съм забременяла, докторът се зачуди. Втората ми бременност беше успешна, забременях от раз. В момента отново съм бременна... от първия път. Все още е началото, така че не знам дали бременността ми ще е успешна.
Все едно, не мисля, че забременяването се влияе от положението на матката, може би по - скоро износването.
*
Re: Обърната матка
« Отговор #118 -: Септември 10, 2010, 20:53:24 pm »
Привет и от мен!
Благодаря Ви!Докато четях писанията Ви усмивката не слезе от лицето ми....
Колкото за матката и моята гледа нанякъде, ма накъде и аз не знам :lol:
Успех момичета!!!!И всяка от нас да се похвали с голям корем и красиво бебенце!
*
Re: Обърната матка
« Отговор #119 -: Септември 10, 2010, 23:25:36 pm »
Май само в България се води, че не може да се забременее с обърната матка, което изобщо не е така.  :x  За износването също не е проблем.