0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Обърната матка
« Отговор #40 -: Януари 28, 2010, 23:29:57 pm »
Мамче не се притеснявай,можеш да видиш графиката ми за този месец.Няма БТ,ОВ тест карам го този месец ваканция.За това както казва moniks_s ние тук си отпускаме душичките. osi_5
Моичкия много си пада по тая дето ще я почваме февруари(щастливец).Иначе много си ме слушка като му кажа ай де и той добре, нали трябва да ги пускаме в движение :00001754:
*
Re: Обърната матка
« Отговор #41 -: Януари 29, 2010, 08:18:30 am »
Елинче и ние сега го караме без БТ ,но от февруари ще почнем с любимата на мъжете позичка и с ОВУ тестовете пък ще видим ,може да ние наистина на късмет :bighug:

Re: Обърната матка
« Отговор #42 -: Януари 29, 2010, 08:24:43 am »
Може ли и аз да те пипна за къдем despovche , може ли, може ли ????
moniks_s , а какво ще кажеш за това  :cul2::lol:
Приятен ден момичета!
*
Re: Обърната матка
« Отговор #43 -: Януари 29, 2010, 08:27:53 am »
Хахахаха ми то май това сме НИЕ ....:))))))

Re: Обърната матка
« Отговор #44 -: Януари 29, 2010, 09:54:22 am »
Момичета,невероятни сте,много се радвам,че сте толкова позитивни!!!Прегръщам ви всички и ще съм безкрайно щастлива ,ако скоро се похвалите с две чертички!!! :bighug: :bighug:
Много ме развълнувахте,чак се просълзих  наистина,влизам в положението на всяка една от вас-до преди година и аз бях от тази група,вярвайте,че ще забременеете и си мислете за вашето бъдещо  бебче и то ще дойде при всяка една от вас мили бъдещи мами(и някой настоящи) :balk_50:
Re: Обърната матка
« Отговор #45 -: Януари 29, 2010, 12:37:04 pm »
despovche  Благодаря ти за милите думи. И да не забравяме, че след всяка луна изгрява слънце и то грее на всяка улица.  И най-важното - правете любов!!!
 :balk_21: пък то ще дойде !!!
 :bighug:
Re: Обърната матка
« Отговор #46 -: Януари 29, 2010, 14:55:23 pm »
Права си galka-malka едно цитат че "Правете любов а не война",е има си нужда от едно малко боричкане за тонус  :balk_198: не такова.
Имам предложение може би това ще ни помогне :bellydance:
Имам и още едно ако искате ще говорим за плетки :P
*
Re: Обърната матка
« Отговор #47 -: Февруари 25, 2010, 10:47:58 am »
Ехоооооо гимнастичките,няма ли да докладваме за края на месеца кой какви ги е свършил?????Бандата ,повеселихме се януари и сега дайте да се отчетеме момичета!Пишете ,че темата беше много разтоварваща :hug2:

*
Re: Обърната матка
« Отговор #48 -: Февруари 25, 2010, 11:42:31 am »
Ехоооооо гимнастичките,няма ли да докладваме за края на месеца кой какви ги е свършил?????Бандата ,повеселихме се януари и сега дайте да се отчетеме момичета!Пишете ,че темата беше много разтоварваща :hug2:
Още ги вършим,Монка. :bellydance:
Да видим този месец с пиенето на лекарството и "правилната" поза какви ще ги надробим. :lol:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Обърната матка
« Отговор #49 -: Февруари 25, 2010, 13:14:06 pm »
Мамче така си е и ние спазваме позата пък ще видим.Отчет след 7 март

Re: Обърната матка
« Отговор #50 -: Февруари 25, 2010, 13:38:14 pm »
Следя темата момичета и ви стискам палци! :bighug:
Re: Обърната матка
« Отговор #51 -: Февруари 25, 2010, 13:53:36 pm »
Ей  :balk_186: :balk_185: :balk_190: :balk_187: :balk_193:  :veloergo: :shtangi: и подобни. Не мога да намеря акробатче :P. :balk_64:
E, и аз да се отчета.  :D
И при мен няма промяна в положението, но пъъък да ви кажа под секрет, че тая "задна прашка", който я е измислил е бил мноооооого щастлив човек. :oops:
А пък напоследък сексуалния ни живот беше малко и той в криза :lol: и като се кача върху моя направо много е щастлив.
« Последна редакция: Февруари 25, 2010, 14:05:10 pm от galka-malka »
*
Re: Обърната матка
« Отговор #52 -: Февруари 25, 2010, 14:50:26 pm »
Браво Галка,  само така!е36 има радост/поне така разбрах от графиката и/,дано се похвалим всички скоро !

Re: Обърната матка
« Отговор #53 -: Февруари 26, 2010, 09:14:03 am »
е36 - стискам ти палци  :wink: .
Нали темета беше "Обърната матка". Да дадем кураж (ако все още не сме й го дали  :lol: ) на авторката.   :P.

п.п. е36, ако има нещо моля те да кажеш как е станало? Дали сте се катерили по лампи, тавани и т.н.
 :lol: :lol: :lol:
Re: Обърната матка
« Отговор #54 -: Февруари 26, 2010, 10:42:42 am »
Здравейте момичета. Реших и аз да се включа по темата и да ви вдъхна кураж. Аз също съм с обърната матка. Година и половина почти правихме опити като стриктно спазвахме правилото - завършек на "задна парашка"  :lol:. Честно да ви кажа тази поза вече така ми беше досадила...След това разбира се краката на стената... :D. Доакто един ден се разговорихме с лекарката ми за позите. Не знам защо дотогава не сме коментирали - аз си четях в нета и си мислех че всичко правя правилно. Та като и казах че знам че правилната поза е задната тя ми вика: "Ама как задна трябва ти да си отгоре като дойде момента" 8O. Е аз пък бях чела че аз като съм отгоре е най - трудно щото действала гравитацията :lol:. Оше първия път като завършихме с "аз отгоре " и то взе че се случи. Не знам дали позата помогна или това че ползвахме Pre-Seed-a за първи път, или пък нещо друго. Не знам наистина, но това вече няма значение - важното е че вече си имам голям корем :lol:. Момичета това да го мислиш много не е работа. Наслаждавайте се един на друг и работата ще стане. Успех на всички.

*
Re: Обърната матка
« Отговор #55 -: Февруари 26, 2010, 12:08:25 pm »
Привет на всички!Само да кажа ,че докато бях аз отгоре после всичко изтичаше,а сега на "задна"почти всичко остава в мен.Е,то всичко е много индивидуално де!Дано всички си имаме голям корем скоро :crossfingers:На теб къдравелке успех и лека бременност!

Re: Обърната матка
« Отговор #56 -: Февруари 26, 2010, 13:00:48 pm »
 kydravoto , пожелавам ти това да са най-приятните и леки 9 месеца. 
Re: Обърната матка
« Отговор #57 -: Февруари 26, 2010, 14:49:15 pm »
Благодаря ви момичета. Пожелавам ви и вие в най скоро време да изживеете своите най-приятни 9 месеца.

*
Re: Обърната матка
« Отговор #58 -: Февруари 26, 2010, 15:28:17 pm »
Ох, моля ви, не преувеличавайте заради обърнатата матка. Тя не е проблем, а анатомична особеност. Забременявала съм и без задна, предна прашка, че и крака на стената. Ако няма проблем, ще забременеете и без акробатики. Успех!

*
Re: Обърната матка
« Отговор #59 -: Февруари 26, 2010, 19:02:04 pm »
Ние не преувеличаваме и не казваме ,че това е проблем!То е ясно ,че е анатомична особеност ,просто мисля,че на никой не пречим като пишем в темата!Правим го с цел разтоварване и т.н Извинявам се ако сме попречили с постовете си на някой