0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Светът е пълен с магия, просто трябва да го повярвате...
               Така че, пожелайте си нещо! Пожелахте ли си?
             Добре! Сега го повярвайте..... с цялото си сърце!
        Време е през тези седем дни да се случат много хубави неща!
            Време е желанията да започнат да се сбъдват...сега!


                                    ОЧАКВАЩИ   :bfp: 

                                    
                                    anmar    17.08
                                    berche   21.08
                               deska_meska   22.08
                 

                                     ЛОВУВАЩИ     :pleasantry:   
         
                                      Марина 75
                                     rouzi-anna
                                        Sof
                                     violeta1974
                                      *DORINOL*
                                        rashi
                                       goskata
                                        Чоки
                                        viviq
                                       cvete78
                                        tedyto
                                        bo_dim
                                        anizi
                                       bibica 

Когато тръгвах по пътя
не вярвах, че съм толкова силна!
Когато сбъднах мечтата си
не вярвах, че ще съм толкова безсилна....

Вярвайте в мечтите и ги преследвайте, те се сбъдват!

 :blowingdust: :blowingdust2:
« Последна редакция: Август 15, 2009, 10:10:44 am от Елфи »
Re: Нова августовска седмичка насбъднатите &#
« Отговор #1 -: Август 10, 2009, 09:21:04 am »


Добро утро и от мен!
Вики, мерси за темичката :D, да ни е честита и да я изпълним с много положителни емоциии. Ето кафенцето от мен днес, целувам ви всички и ви пожелавам най-слънчевата и прекрасна седмица  :balk_21:


добро утро дами
благодаря вики за темичката и честити две чертички  :bighug:
nadelin мерсаж за кайвето
аз съм нечакаща за утре или вдругиден и определено ще ми се нахвърли лелището. усещам я тая гад как се е запътила
весел и хубав ден от мен
 :bighug: :bighug: :bighug:
Ехххх че хубава ще е тази нова темичка мерси Викииии  :D .
 nadelin мерси за кафенцето пийвам го набързо и бягам да работя че окъснях нещо тзи сутрин  :lol:.
 Ауууу щях да забравя да почерпя по повод това че днеска става 1 месец от както съм непушач  :ywoohoo: :ywoohoo: :ywoohoo:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Добро утро милички днес ще ни зарадва още една от нас с две чертички ,но няма да издавам коя е тя сама ще се похвали.Целувам ви и успех на всички от сърце-само положителни летни емоции.
 
*
добро утро!милички аз имах проблем неможех да вляза във форума затова ме нямаше.ВИКИ да ние честита новата темичка.нека я напълним с много положителни тестчета и емоции.НАДЕ благодаря за кафенцето.ИСКРА благодаря и на теб за почерпката ееех кога ли и аз ще се похваля със същото.лек ден и весела седмица :)
[/url]
Привет момичета! Аз се завърнах и сега започвам да влизам в ритъм :)
Вики, честити деве чертички и дай насам вирусите :)

За срещата в София - момичета става ли пак да е в Ротондата, че нямам време да организирам за друго място? В неделя в 16 часа мисля че е ок. Само моля да пишете кой ще дойде (ако искате и на ЛС), за да мога утре да резервирам.
Ако искате на друго място - кажете, че си спомням, че обсъждахме, ама не помня в коя тема.

Наделин, мерси за кафето мила :)
[/url][/url]
*
Добро утро и от мен милички!
Да ни е честита новата темичка !
Абе я да ви попитам който е правил ЦС правили ли сте кекс след това същия цикъл !
Питам защото си усещам О днес от дясно а само дясната ми тръба е проходима и се чудя какво да правим!
Благодаря ви предварително !
[/url]
Aз правих секс,немисля че е проблем пък и недей да изпускаш важни моменти  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Нова августовска седмичка насбъднатите &#
« Отговор #9 -: Август 10, 2009, 09:59:39 am »
Добро утро и от мен. Да ни е честита новата темичка, а и както добре я започнахме, така и да я завършим.Викиииии Честито още веднъж, пожелавам ти едни изпълнени само с приятни емоции 9мес.
Наделин, благодаря за кафенцето, с удоволствие ще си пийна, че нещо още ми е сънливо.
Искречестито 1 м. въздаржание, уффффффф и аз трябва, нооо!!!!!
Пожелавам на всички лек и спорен ден1 :bighug: :bighug: :bighug:
ПП. В момента е 10,00, нали? Нещо пак е назад този часовник.
Вивка, и аз си мисля че не е проблем, действай - не изпускай момента.КЪСМЕТ!
« Последна редакция: Август 10, 2009, 10:02:25 am от petqst »
*
Добро Утро и от мен, Момичета!
Вики Ват, благодаря за темичката! Дано да повлечеш краче! Отново ЧЕСТИТО! Ама казах ти аз, че ..., а ти ....  :D
Наделин, мерси за кафенцето  :D
Вивия, на мен доки ми каза даже, че имало голям шанс след ХСГ да се забременее, така че действай смело. Аз за съжеление имах О. там където нямам тръба  :(, но щом твоято О. е откъм проходимата тръбичка - много късмет ти желая!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Благодаря ви момичета ,но нали се пият и АБ след това на мен док ми ги предписа за 5 дена !Ох не знам май ще се поддам на изкушението пък да става каквото ще!
[/url]
Здравейте, милички!
Ако знаете как ми беше домъчняло за вас!
Честита ни нова темичка, за което благодаря на Вики!
Вив, ако се чувстваш добре след снимката действайте, не му мисли! На мен доктора ми каза, че няма проблем да забременея в същия месец, въпреки че и аз пих АБ, но уви, не било писано! Дано ти да имаш късмета!
Исе, честит ти първи месец без цигарен дим! Пожелравам ти да бъдеш твърда и да устоиш на изкушението, както аз правя вече 9 години!
Хубава седмица ви желая!


*
Аз не съм пила АБ. Доки каза да се действа, даже шансовете били по-големи! Хайде, давай смело напрееееед!

Елфи, моля те да ме преместиш в очакващи на 17 август  :D
Благодаря!
« Последна редакция: Август 10, 2009, 10:47:29 am от anmar »
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Добро утро на всички.Дано тази седмичка ни донесе много положителни тестчета, емоции и усмивки  :)
Привет и от мен в новата темичка.
Дано се напълни само с положителни емоции  :D
Искрее честит ти първи "чист" месец  :D без цигарки.Продължавай в същия дух.
Вивия относно бебправенето в месеца на снимката  :D я виж нашия Веселушко  :D нейното чудо се случи точно в същия месец  :D Ако се чувстваш добре действай.Късмет.
Мнооого голяма прегръдка за всичкиииииииииииииииииииииии  :bighug:


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*
 :hello: Здравейте,
Голямоооо честито на Вики и дано всичко да е ОК следващите месеци!
Мерси за прекрасната темичката и кафенцето и дано тази седмица да е също толкова ++++ като миналата, че и повече.
Голямо  :cuddle: на всички!
Здравейте милички  :D
Много ми липсвахте тези дни- на нас в петък вечерта ни се развали монитора и вчера си взехме нов, но пък се оказа, че нямаме интернет, та затова чак сега се разписвам  :wink:
Гардже добре дошла макар и за малко - да знаеш, че много много ни липсваше  :)
Вивия ако се чувстваш добре няма проблем да си бебеправите- както каза Ели нашето чудо се случи същия месец, в който правих ЦС. Двама доктори ми казаха, че няма проблем да бебеправим. А доколкото си спомням и доктора на Фибчо и беше казал, че няма проблем да бебеправят  :)
Искра честит ти първи месец без цигарки- само така  :D
goskata ти хвърли бомбата и изчезна- не е честно  :wink: Хайде новата бремелинка да си казва без бой коя е  :D
Viki_vat честити чертички миличка- вече по-официално и стискаме палци за прегледа при доки  :D
*
Благодаря ви момичета вече я свършихме хубавата работа  :D :D :D :D
Разбира се днес цял ден ще се търкаляме в спалнята ,е и двамата сме отпускари!
Чудя се само ,че тоя месец много леко ме наболява от дясно друг път са си направо силни болки или от ляво или от дясно зависи къде е О.
За сметка на това е по-приятно разбира се !
Айде лек ден и дано да хванем яйцето тоя месец - важи за всички вас мили мои!
[/url]
*
Бравооооооооооо, Вивка, самоо така. Стискам палци, да знаеш :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: