0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ехоо, аз съм тук ама докато ви изчета ще съмне  :D
Честито и на новата бременелка Вили Ник! Пожелавам ти, мила, най-хубавите и безпроблемни 9 месеца и най-сладкото бебче на финала!
Фибчоооо къде си? Хайде казвай изненадата, че вече всички загубихме търпение! Да не си намерила същата торта като на снимката на Маринка?!  :lol: или нещо по-хубаво например да си ни сънувала всичките бременни.  8O Аз между другото да си призная не мога да играя кючеци, както беше предположила в старата темичка, ама съм готова да вложа всички старания и умения и на сън да се явявам на всяка една от вас, защото ако някоя е пропуснала Фибчо ме сънува кючекчийка и после разбра, че е бременна.
Хайде милички, приятна вечер!


Вики честито мила,много се зарадвах на двете ти чертички,пожелавам ти безпроблемна и изпълнена с положителни емоции бременност и живо и здраво  :bori_002:или още по-добре :bori_007: :bori_004:или :bori_007: :bori_004: :bori_002:! :goodluck: osi_9 :D
Вили тихичко честито,сега си почивай,леки  :cloud9: и едно здраво :bori_002:на финала :D :goodluck:
Страхотна седмица се очертава,дано  поне още 2-3 момичета да се похвалят с  :bfp1: :goodluck:
:bighug:
 :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust:
« Последна редакция: Август 10, 2009, 22:45:24 pm от malvina82 »

Ехооо, ето ме и мен.
На бремелинките - честито, леки 9 месеца и на финала едно здраво и хубаво бебоче да гушнете. :bori_007: :bori_004:
А на другите мацки им обещавам, че в другиден когато ми дойде лелището, ще я приклещя и няма да я пускам при нито една от вас.
Ех, как хубаво ми започна деня с такива хубави-бременни емоции.
Лек ден мацки.
*
Re: Нова августовска седмичка на сбъднатите &
« Отговор #43 -: Август 11, 2009, 07:44:46 am »
Добро утро, поспаланки :D! Аз да предложа по едно кафенце, ли, че ми е сънливо.
Пожелавам лек и спорен ден на всички мацки :bighug: :bighug: :bighug:
ПП: И една лека закусчица
Ехоооо в момента е 7.45часа, нещо пак се е объркал сайта.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро,сладурки.Тая сутрин май се вредих да сложа кафенце.Хайде стига сте спали,на мен половината ми работен ден мина,пък вие още нанкате.Усмихнат и пълен с хубави преживявания ден ви пожелавам.Пък Фибо и мен ще умори от любопитство ама е твърда като камък мълчи и ни тормози.Хайде бе жена всички чакаме изненадата,кажи не ни мъчи бе.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
добро утро милички!първо да честитя на ВИЛИ и ВИКИ нашите бременелки пожелавам ви леки :cloud9: и след това да гушнете своите здрави и сладурски бебчета.ПЕТЯ,МАРИНКА благодаря за закуската и кафенцето.нека продължават да валят положителните тестчета.пожелавам ви лек и спорен ден :)
[/url]
*
Re: Нова августовска седмичка на сбъднатите &
« Отговор #46 -: Август 11, 2009, 20:25:46 pm »
Здравейте момичета. УРААААААА, сайта проработи. Липсваше ми цял ден. :D :D :D
ПП: Сега пък сме с час напред.
« Последна редакция: Август 11, 2009, 20:27:43 pm от petqst »
*
Оп и аз съм тук само да се запиша и отивам на зад да ви изчета че май имаме за честитане !
Липсвахте ми всички!
[/url]
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Здравейте душички  :D
Сядам да ви изчета докато не е изчезнал пак сайта  :?
Целувки на всички.
*
Eeeeeeeee, появи се нашето форумче! Цял ден го обикалям, ама...
Дано утре де е тук, че ми е скучно без вас!(
Лека вечер!
Ех най накрая стискам палци да не изчезне пак сайта че сутрин и кафето не ми върви без вас маймуни такива  :lol: Бременилките леки  :cloud9: :bighug:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Сайта ни работииии! Супеер, цял ден и аз като Вики обикалям, ама нъцки :(
Момичета, засега само АНМАР се записа за срещата. Спомням си че имаше още желаещи, ама нещо не се обаждат :( В четвъртък най-късно трябва да резервирам, затова пишете.
Ако нещо пак има проблем със сайта пуснете мейл на veni.venu@abv.bg

Айде Фибооо, кажи я изненадата, ще ме изяде любопитството :)
[/url][/url]
Re: Нова августовска седмичка на сбъднатите &
« Отговор #52 -: Август 11, 2009, 22:42:18 pm »
Здравейте и от мен много съм щастлива, че сайта пак работи  :D, и аз като вас цял ден се пробвах да го отворя, беше ми много скучна без вас  :bighug:, дано утре да не е така.
Вики, честито мила, пожелавам ти безпроблемна бременност и на финала едно или повече здрави и пухкави бебоци. :babyflips:
Вили, тихичко ти чиститя и на теб и ще чакаме още новини.
Лека вечер и дано утре да можем да пием кафе заедно  :hug2:
« Последна редакция: Август 11, 2009, 22:45:46 pm от nadelin »

Здравейте!
И аз да се запиша в пристрастените към форумчето  :D
Ужасно ми липсвахте, момичета! Знае ли някой какво е причината за тези чести и дълги прекъсвания? Дано това да е за последно, че ми става мъчно за вас като не ви наглеждам често!  :(  :D


Здравейте маймуни  :D
И аз бързам да се разпиша, че да не изчезне пак форумчето  :?
Много ми е мъчно за вас и се надявам утре вече форумчето да работи перфектно !
Хайде мацки казвайте хубавите новини чакам ощеееее положителни тестчета  :D
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Ето ме и мен :) Стискам палци за Ели, че има нужда от нас и се присъединявам към бандата, дето ще натупа Фибс - казвай бързо изненадкатаааааа :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Да ви пожелая лека и спокойна нощ, момичета!
Присъединявам се към Гарджето за  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: за Еличка, но няма да участвам в тупането на Фибо!
Тя иска да ни направи изненадка. (Не знам каква е), но явно ще трябва да почакаме!
 :D Търпение му е майката - за всичко!
Цункам ви всиииичччччччччччкиии
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Бой ли,бой ли....що ли си мисля че на Гаргуна е идейката....

ААа,сори че ви карам да чакате ама е технически проблема,не е нарочно Гаргунооооо :lol: :lol: :lol: Я,виж ти - сиренце.....

пп Тъй тъй Ани,цунки мило....
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Фибчо, честита ти линийка много е сладка  :D
Ели  :crossfingers:
Аз се оттеглям, лека нощ на всички!  :balk_126:


Сайта ни работиии :)
Добро утро на всички и едно кафенце от мен :)

[/url][/url]