0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Еййй ама хич не четете значииии.....тц тц тц
Не са близнаци бее - едничко си е зайчето :lol:
Ам технически е проблемААААА...

А?!?! Ти съвсем ме хвърли в музиката ... Ще долиташ към Сф?
[/url][/url]
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Здравейте,най-сетне и аз при вас.Пу гадно е без форум да му се не види.Сутринта ставам ,пускам си кафенце,сядам пред комп.както всяка сутрин да го изпия с вас и тръц няма форум.После пък ми изчезна в къщи нета и сега вече съм щастлива.
Цитат
, но няма да участвам в тупането на Фибо!
Тя иска да ни направи изненадка. (Не знам каква е), но явно ще трябва да почакаме!
И аз не участвам ,търпение му е майката,хубава е изненадата.Фибе,казвай миличка че глей ко става ,как ще те отървам не знам.Пък тая твоя лентичка само аз не можах да видя,ама по-късно ще излезе тя,сега не се вижда нещо.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Фибчо,направо на сериал превърна форумчето,да гадаем каква е изненадата :lol:Кога ще се разреши най-накрая този технически проблем :)Честита сладурска лентичка :D
Вени гледам лелището още го няма,а дано не те навестява следващите 9 месеца :goodluck:
Лек ден мацки! :bighug:

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Здравейте и от мен!
Фибс честита ти лентичка супер е сладка /като притежателката й естествено/! :bighug:
На всички ви пожелавам късмет и много усмивки. Усмихвайте се и заради мен!  :hug2:
*
Привет и от мен!
Едва сега се добрах до форума! Ту го има, ту го няма!
Пожелавам ви много усмивки!
За Софийската среща още нищо не мога да кажа, за съжаление!  :(
*
Ха, наздраве!






"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Защо е толкова пусто тук...
Аз си пийвам от безалкохолните коктейли на Анмар, а пък вие, ако искате...........


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Луци е права - голяма пустош :( Всички са се отдали на почивка и кекс :)
[/url][/url]
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!


за всички вас много специално!
http://misli.hit.bg/lovestory.html

и още едно с което искам да ви кажа, че ви обичам!!!
http://misli.hit.bg/2often.html
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Извинявам се, че пускам но пост, но той просто трябва да е супер различен, защото един прекрасен човек утре има рожден ден ама аз иска да съм първата която ще честити!!! Пък съм първа смяна и чак след обяд ще вляза, затова сега-23.15 часа ама нищо!!!


Честит рожден ден!
Искам да ти пожелая здраве и пари. Защото има ли човек здраве, всичко друго с пари се купува. С една дума - да ти е леко сърцето и тежък джоба! Не се кахъри, че вече си с една година по-голяма. Защото вече си и с една година по-красива, по-умна и по-истинска! Продължавай с тази скорост! Обичкам те Маринка-другите пожелания си ги знаеш.......!!!
« Последна редакция: Август 12, 2009, 23:26:25 pm от anizi »
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Добро утро, мацки ...

Цоп, кафенцето днес да е от мен :)
Маринка, да си жива, здрава и много усмихната - това е най-сигурния знак, че си щастлива :) Весел празник !
Ели, драсни 2 реда, ако влизаш във форума ...
Веси, как си душицо .. Ти до последно ли смяташ да ходиш на работа ?
Ани - мерси за хубавите мисли ...
Целувки на всички !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Маринка, да си жива и здрава, много влюбена в живота и много усмихната :)
Пожелавам ти скоро едно красиво и здраво  :bori_007: или :bori_004: :)


Анизи, мерси за хубавите линкове :) Днес са ми особено нужни, защото лелката ме посети с пълна сила :( Отпуската свърши и започвам пак с мерене на БТ и ОВУ тестовете и т.н.

Гардже, пийвам си от кафето и бягам на работа :)
[/url][/url]
           Честит Рожден Ден Маринкааааа  :happy_birthday_1: :bighug: :balk_7:
 Желая ти на първо място здраве й нека това да бъде последната година на пожелания ,и първата на сбъднати желания  :bori_015: :bori_002:
    Вярвай в трудните моменти,смей се когато тъжиш.
 Лесно е глава да отпуснеш,трудно е да победиш.
 Живота казват е игра,в която все някой побеждава.
 Ако найстина е така,да победиш ти пожелавам.

Гарче мерси за кафенцето имам нужда че цяла нощ не съм спала ,ама ще разказвам в дневничето защо  :balk_161:.
 Момичета аз съм решила да си купя от овлажнителя Pree seed,някоя от вас ползва ли го ?
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро,мили приятелки.Ани,благодаря ти ,радвам се че се сещаш за мен и първа ми честитиш.Благодаря на всички ви за пожеланията,просълзихте ме рано сутринта.Обичам ви.А сега нека и да почерпя,е не мога истински но и това е нещо.Обичам ви всички.
Лиско,ЧРД и на теб.Жива,здрава,много щастлива и винаги усмихната бъди.Не те познавам,но много ти се възхищавам.
« Последна редакция: Август 13, 2009, 11:19:10 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Марина, Честит Рожден Ден!
Желая ти много здраве, щастие и усмивки!

"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Добро утро  :D
Маринка Честит Рожден Ден миличка желая ти много здраве, щастие, късмет и сбъдване на най-съкровената ти мечта!Весел празник.
Целувки на всички пожелавам ви прекрасен ден.
Добро утро на всички!

Маринка, честит рожден ден! Пожелавам ти много здраве, щастие и много любов! Весел празник!

Хубав ден, момичета!


*
Здрасти бандаааа! :D


Искам и тук да честитя на милата Маринка :DДа бъдеш все така усмихната,чаровна и добричка :DВесел празник и целувки

Отдавна не съм писала,но да знаете че редовно ви чета момичета и много ви обичам :D
Честито на новите бременелки,да се пазите ей и да си изкарате леко бремеността до края :crossfingers:
Хубав и спорен ден милички!

*
домро утро милички!МАРИНКА да си ми жива и здрава мила.нека в най-скоро време да те наричат МАМО.мене може да ме преместите в очакващи на 20.08нашият лов приключи дано да е успешен.аз за срещата пак несъм сигурна защото най-вероятно няма да сме в София но ако се отложи ще дойда.пожелавам весел и усмихнат ден на всички :D
[/url]
*
Re: Нова августовска седмичка на сбъднатите &
« Отговор #99 -: Август 13, 2009, 12:01:30 pm »
Добро утро и от мен.Благодаря за кафенцето, Гарче.
Марина и ЛискоДа сте живи и здрави, а останалото ще си го купите с пожеланите парички от Анизка :D :D :D
Лек и спорен ден на всички.
« Последна редакция: Август 13, 2009, 12:03:02 pm от petqst »