0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Охооо, тя и нашата Лиско празнува :)
ЧРД и на теб Лиско, да си все така лъчезарна и да те слушат малките лисковци :)

За срещата - засега сме трички, затова няма да резервирам маса. Просто ще се чакаме там, а ако някой друг дойде ще придърпаме една маса :)
[/url][/url]
Добро утро мили момичета!
Честит рожден ден на Маринчето и Лиско с най-добри пожелания за много сбъднати желания!

Лек и успешен ден на всички!

*
Здравейте мили мои!
Честит Рожден Ден Маринка! В най-хубавият ден за теб ти пожелавам скоро да се сбъдне най-съкровената ти мечта! Никога не се отказвай и мечтай!

Лиско и на теб Честит Рожден Ден! Спокойна и усмихната бременност и здрави лисковци на финала!
Маринка ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН   :happy_birthday_1: Да си жива и здрава, безумно обичана и щастлива и нека следващата година празнуваш със сбъдната мечта в ръцете  :bori_015: :bori_004:  :hug2:
Лиско ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  :happy_birthday_1: Пожелавам ви да сте живи и здрави (ти и всички лисковци), да си винаги така обичана, усмихната и щастлива и от другата година на този ден да празнувате дълги години винаги минимум 5 човека- мама лиска, татко лиско и малките лисковци  :bori_004: :bori_004: :bori_007:
Гардже мисля докато всичко е наред и се чувствам добре да си поработвам  :D Иначе какво ще правя по цял ден а- и вие с Ели работите та съвсем ще изкуквам  :D
« Последна редакция: Август 13, 2009, 12:55:51 pm от veselyshko »
*
Честит Рожден ден, Маринка!!!!!!
С пожелание за упоритост, за да следваш мечтите си,
смелост, за да ги осъществяваш,
търпение, за да ги постигаш,
и много любов,
за да дава смисъл на всичко това!!!!!!!





Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Е пак ме просълзихте.Пак благодаря за хубавите пожелания,благодря че ви има.Обичам ви всичките и то много.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Здравейте отново мили момичета.
Днес бях на док и съм бременна в 4-5г.с.вярвам, че този път всичко ще е наред.Искам да ви благодаря, защото без вас нямаше да стигна до тук.Благодаря ви и знайте, че ви обичам много всичките.
 :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
*
 :D Честит Рожден Ден миличка,  :balk_20: :balk_21:

Пожелавам ти Здраве, много НАДЕЖДА и КЪСМЕТ
и дано много скоро под твоето сърце да тупти още едно малко.  :heartbeat:
Весел празник и много настроение.  :balk_14: :balk_15:

Прегръщам те  :) :bighug:


Дениска ,
каква приятна Изненада  :D
Много се радвам за теб мила. Ще се моля с цялото си сърце този път всичко да е наред и малкото ти момченце скоро да си има братче или сестриче. :babyflips:
Стискам палци мила :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
« Последна редакция: Август 13, 2009, 14:56:53 pm от Melody01 »
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Дени-и-и, браво миличка !!!
Много лека и спокойна бременност ти пожелавам. Нека всичко да е наред и да си много усмихната следващите 9 месеца, а след срещата със сестричката на малкия Дени да греят лицата на цялото ви семейство !!!
Много, много, много се радвам мила ...
Целувки !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Днес бях на док и съм бременна в 4-5г.с.вярвам, че този път всичко ще е наред.

Тихичко честито, мила Дени!!!!!!!!!
Желая ти безпроблемни  :cloud9: месеца и здраво  :babyflips: на финала!!!!!!!!
Невероятно много се радвам за теб!!!!
 :bighug: :bighug: :bighug:


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Благодаря ви от сърце момичета наистина вярвам, че този път всичко ще е наред.От сърце ви пожелавам много скоро и вие да се похалите и вярвам, че ще стане.ОБИЧАМ ВИИИИИИИИИИИИИИ :bighug: :bighug: :bighug:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Дени,честито и от мен.Дано всичко да е наред и след 9 мес.да гушнете новия член на семейството ви.Радвам се много за теб.Ама аз май днес цял ден ще роня сълзи от щастие.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Само така момичета нека валят хубави новинки честито Денииииииии мн се радвам,разбира се че ще е успешен стискам силно палчета . :balk_21: :balk_21:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Честито мила Дениии :) Много се радвам за теб и стискам палци всичко да е наред и след 9 м. да гушнете едно здраво бебче  :D
[/url][/url]
Денииии честитоооо вярвам че всичко ще е супер.Радвам се за теб искренно и от цялото си сърце ти желая щастие .
 
*
Маринка, :balk_19:!!!
Бъди здрава, бъди щастлива,
върви с една звезда в нощта
и никога да не заспива
вярата във твоята душа!!! 
Стискам палци скоро сънят ми да се сбъдне  :wink: :goodluck:
:blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust:
Дени, честито :bfp: :goodluck: лека бременност и здраво бебче на финала!!!
Дениии честито миличка, разбира се, че всичко ще е наред този път, няма друг начин  :bighug: Пожелавам ти леки 9м. и живо и здраво бебче на финала  :cloud9: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
здравейте момичета  :lol: аз тука на работа много не мога да влизам но ... ето сега успях
честит рожден ден на Лиско и на Марина 75  :happy_birthday_1:
пожелавам им всичко най-хубаво, на Лиско незабравими мигове с любимите и същества и  бебоците а на марина, скоро да се преместиш в другата темичка тази на очакващите ... и много много здраве и късмет и ... нека бог е с тях и с нас момичета, дано ни помогне и той и ние да станем мами скоро :))
Желая ви много усмихнат ден  :drunk:


*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Брей брей,какви красиви новиниии :jump12:
На Маринка и тук ЧРД,муцка,нал знайш че те обичкаааам :occasion13:
На Лисето - да си жива и здрава,и пази бебоците и да си държиш на обещанието,да намалиш хойкането :wink:

Денискааа,мило,да ме гръмне някой ако тази сутрин не си го помислих за тебе....
Пожелавам ти от все сърце всичко да върви по мед и масло.... :bighug: :bighug: :bighug:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Цитат
Днес бях на док и съм бременна в 4-5г.с.вярвам, че този път всичко ще е наред.
Разбира се че ще е наред,как иначе :DЧЕСТИТО миличка Дени :Dмного съм щастлива за теб и ти пожелавам от сърце всичко да мине по вода и да си гушнеш рожбичката накрая :D
ЕЙ, ЧЕ ПРЕКРАСЕН ДЕН Е ДНЕС...../нищо че е фаталния 13ти :wink:/
http://vbox7.com/play:9ed4fcd7
« Последна редакция: Август 13, 2009, 16:01:52 pm от dgina »