0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте милички, как сте? Хайде да ни е честита новата темичка и да  я напълним с много положители тестчета.
Гери, лисица такава  :bighug: да ти се връща двойно, миличка. Ти го заслужаваш, благодаря ти ,че беше до мен. Целувам те много!
 Милото Гери имаше в предвид мен. Направих си теста в събота и беше положителен. Големи емоции бяха в къщи, милото мигаше ли мигаше пред теста и само пита: ама вярно ли? На лекар сме след две седмици, така каза доки. Дано всичко е наред, много ме е страх.
 Вики-Ват мноогго точно е описала чувстоото- накрая когато сбъднеш мечтата си се чувстваш бесилен.
Пожелавам на всички ви да видите  :bfp: и да изпитате тази радост. Ето и малко бременелски виросчета :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2:
Благодаря ти Вили.Обичкам те много ....
 
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Здравейте милички :D :D :D
Гледам днес се вихри добро настроение  :party:
Хубаво започвате седмицата :D
Вили Ник,тихичко ЧЕСТИТОООООО :jump12:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Вили, честито и от мен :)
Ели - много те мисля да знаеш ...
Фибчо и ти беше споменала за някаква изненада и още си я чакамееее ...
Много целувки на всички :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
vili_nik   честито миличка  :cheerleader: :cheerleader: :cloud9: Стискаме палци за прегледа всичко да е наред- доки правилно те вика след 2 седмици, тогава ще се види всичко ясно и ще си спокойничка  :D
Елиии какво стана с афтите излекува ли ги ???? А с Алекса говори ли кажии  :crossfingers:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Здравейте,пу много работа днес,не мога да се добера до сайта.Пък тъй ми липсвахте докато нямаше форум.Вики,официално честито,благодаря за темичката дано да донесеш късмет на всички ни,влачи крачета и пръскай бременелски вируси.
Вивинка,само така дано да хванете яйцето,и аз знам че е добре да се бебеправи след снимка.
Вили Ник,честито и на теб миличка,лека и безпроблемна бременност ти желая и ти също влачи крачета в темата.
Дано седмицата да продължи така хубаво както започна,хайде време е вече да си говорим на бебешки теми а не само за лекарства ,изсл.,снимки и тем подобни.Лек ден ви желая пък аз да прочета старата тема,че там испуснах края.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Вили-Ник Честито мила :) Нареждам се веднага под вирусите ти, пък ако се окаже, че вече съм заразена ще пусна и аз много, много вируси :)
[/url][/url]
*
Вили-НикЧестито и от мен, мила! Дано имаш безпроблемни 9месеца. Да се наредя и аз под вирусчетата, белким се заразя и аз :D :D
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Здравейте кукли ако знаете колко ми липсвахте  :?
Вики мерси за темичката мила желая ти само хубави моменти занапред.
Вили-Ник тихичко честито мила.
Желая ви прекрасен ден.
*
vili_nik, Честито миличка и от мен! Много ни зарадва! Само така, хайде има много време до неделя ....
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Здравейте, прекрасни девойки.........
Честита нова темичка. Как хубаво започваме...само така, че има още много време до неделя и дано имаме още ++++  :D
Вики, радвам се, че вторият тест е категоричен. Ха, сега, ОФИЦИАЛНО ЧЕСТИТО!!!!!!!!!Незабравими мигове от сега нататък ти желая.
Вили Ник, тихичко честито и безпроблемни девет месеца...
А пък Фибчо да не се скатайва, ами да казва изненадата, която ни е подготвила от толкова време вече, че в положението на някои от нас, дано скоро всички сте в това положение, не е добре да ни държи в напрежение  :lol:...........


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
ех, че хубави новини се пак се заизредиха с тези  :bfp:
вики, май наистина имаш много лекар ръка. още в понеделник се започна с хубавите новини. браво :) ако така продължава, другата седмица пак ти ще пускаш темата ;) ......забравих да ти честитя от вълнение. радвам се че всичко е наред, дано продължава така до срещата ти с твоето  :babyflips:  или :babyflips: :babyflips:  пък кой знае, може и :babyflips: :babyflips:  :babyflips:

вили, и на теб честито. не го мисли-всичко ще е ок. радвай се на тези две седмици и си почивай. ще видиш колко щастлива ще се върнеш да ни съобщиш радостната вест след прегледа  :) успех

стискам палци и на всички останали. знам, че рано или късно всяка от вас ще изживее подобна радост. надявам се все пак че ще е рано :) ........а както е тръгнало, даже съм сигурна, че ще е така  :wink:



*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
здравейте момичета, ох най-после и аз, да се включа, че днеска съм на барота първи работен ден и ... абе криво ми е малко но ... наесен пак
ами честито на щастливките :)) и да ни се връща и на нас  :lol:


*
И от мен честито на Вили Ник. Ето .... знаех си че тази седмица ще се напълни с +++++++.
А ето и нещо интересно: http://www.dnes.bg/video/2009/08/10/lekarska-greshka-obiaveno-za-myrtvo-bebe-proplaka.75829
И друго - без коментар: http://www.dnes.bg/obshtestvo/2009/08/10/gadatelka-v-aresta-dorazboliala-jena-sreshtu-60-bona.75800
 8O
*
Вили Ник, честито миличка! Леки  :cloud9:
Елфи да поправиш заглавието на темата, че от вълнение съм написала слято на сбъднатите...
Благодаря на всички ви за пожеланията и стиснатите палци милички! Без вас нямаше да се справя в тази толкова трудна борба, но винаги когато силите не ми достигаха, вие бяхте тук, плакахте с мен, радвахте се с мен и заедно минавахме през всичко, за да стигнем до днес!
Аз знам, че всяка една ще успее и ще гушне своето бебче! Просто трябва силно да вярваме в това и никога да не се отказваме от мечтите си, колкото и непостижими и далечни да ни се струват понякога!
Обичам ви! :grouphug2:
 :blowingdust: :blowingdust2:
« Последна редакция: Август 10, 2009, 16:10:23 pm от viki_vat »
Благодаря на всички ,много сте мили. Вики искам да те питам теб боли ли те корема, но е такава остра пареща болка,момента или за около 10мин само пареща. До вчера мен ме наболваше и по този начин и все едно ще ми доиде. Лекаря каза да пия нош- па и да лежа,да не правя нищо.
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Здравейте и от мен! Честите нова темичка и да я напълните само с положителни тесове и хубави новини, а както виждам вече сте започнали-Вили-ник честито и от мен, желая ти лека и безпроблемна бременност и прекрасно бебче на финала!
Пожелавам ви хубава седмица!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
[... и никога да не се отказваме от мечтите си, колкото и непостижими и далечни да ни се струват понякога!
  :(
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Ехооооооооо, къде изчезнахте всички? 8O
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
... ами май пак за известно време имаше профилактика. Затова и изчезнахме :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.