0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Добро утро !
Има ли някой да пием кафенце тази сутрин заедно?





Опа аз докато напиша и Jasi ме изпреварила - нищо ще пием и от двете кафета и ще хапнем закуска нали Jasi ?
« Последна редакция: Август 12, 2009, 09:47:59 am от viviq »
[/url]
Ха така,айде добри утро на всички поспаланки и раннобудници  :lol:
 Ето по едно кафенце и бягам да работя.
 За Елито  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
... ама не е честно ... аз бях пуснала първият пост тази сутрин, но нещо се изгаври с мен сайта и не ми го публикува ..
 Фибс - къде е сиренцето .. а лъскава тенекийка ???
Обявявам тема за размисъл ... "Има ли разлика между гарга, сврака и врана и ако "да" каква е тя"  :lol:  :lol:  :lol:
 Целувки на всички и дано сайта вече не се поврежда. Аз се мятам да гледам филми, че съм хвърлила око на няколко :)
п.п: и пак не иска да ми публикува поста ... да не сте ме пробъдили брееее :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Добро Утро!
Пийвам си и от двете кафенца, че много ми се нанка. Мерси, Вивка и ДЖАЗ - ово момиче.
Джаз заздравяха ли те "раните" от палуването?  :lol:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Добро утро и от мен. Тази сутрин пак имах проблеми със сайта, но се радвам,че се оправи! :D
Благодаря ви момичета за кафенцата и закуската :)
Елито и от мен имаш  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Лек и прохладен ден на всички!

*
Ехооооооо и аз да се включа. И аз от 7,30часа не успявах да влезна, но сега вече е ОК, а и дано за напред всичко да е ОК със сайта. Благодаря за кафенцата, то аз вече две изпих, но не е проблем имам нужда и от още едно.
Фибс, честита ти линийка.
Приятен ден на всички, че да поработя малко :bighug: :bighug: :bighug:
Добро Утро!
Пийвам си и от двете кафенца, че много ми се нанка. Мерси, Вивка и ДЖАЗ - ово момиче.
Джаз заздравяха ли те "раните" от палуването?  :lol:

За съжаление имам голяма рана на ръката, която се възпали и беше грозна гледка :( сега е Ок, но докато отдоку се изгради кожа ще мине много време. Ще ходя с превръзки и лепенки и така.
Някой ако знае ефикасно лекарство против белези да казва, че вече ми се реве като си видя ръката - красивата ми ръчичка е раздрана и ще остане много грозен белег  :balk_145:

Ама пък си остана една весела история :)

[/url][/url]
Здравейте хубавици  :D
Тази сутрин и аз ще имам нужда от кафе ( то обяд стана вече де), че от два дни сутрин ми се спи страшно много  :wink:
Гардже бива ли да разправяш такива неща на работещите хора- и аз искам да гледам телевизийка и да мързелувам  8) Кажи ти сега какво става с твоята отпуска, как се чувстваш :D
Това е специално за Ели, тъй като не мога да го направя на живо  :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21: :balk_21:
fib4e честита лентичка- много е сладка  :heartbeat:
jasmin veni съжалявам миличка за раната- дано се оправи  бързо  :wink: А за белези съм чувала, но не съм ползвала никога- за Контрактубекс !
« Последна редакция: Август 12, 2009, 11:45:14 am от veselyshko »
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Веси, супер се чувствам аз по време на отпуск... Ех, как искам да изляза в една 3 годишна отпуска ... тц-тц-тц ... Ама на .. писано ми е стаж да трупам и то не от отпуски, а от реален бач :( Скоро пак ще съм "на тръстиката" и кой знае кога пак ще ми се отдаде да мързелувам - вероятно в почивните дни около Коледа  :?
Ти няма ли да кажеш вече за пола на бебчо - само не казвай, че все с дупето към видеозона стои  :lol:
Жаси, съжалявам за ръчичката ... Чувала съм за разни мазила, които заличават белези и дано не греша, но дали не се казваше нещо като "Контратубекс" ???
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Джаз,  :( съжалявам мила. Момичетата са ти отговорили - Контратубекс или Мадекасол. Активната съставка е една и съща, само помощните вещества са различни. Мадекасола е френско, другото мисля, че е немско, ако не бъркам! Пробвала съм Мадекасола. Трябва много дълго и упорито да мажеш! Иначе има ефект, но раната трябва да не е мокреща или с коричка. Почва се веднага с мазането, след като паднат коричките.
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Гардже не се и съмнявам, че си добре- далеч от работата- но лошото на всяка отпуска е, че свършва  :wink: А другата 3г. скоро ти се очертава да знаеш !!!
А още не съм ходила на лекар, живот и здраве другата седмица на 20.08 съм, така че ще видим ще се дупи ли или не  :)
Мерси момичета, ще си взема Контатубекс като паднат коричките. То още и корички няма та ще има да си влачаааа.
Ако не стане с мазилата съм заплашила моя че ще трябва да спонсорира лазерно премахване на белези :) Хубавата страна в момента е, че не върша нищо домакинско в нас - не мога да мия чинии, да чистя с препарати банята, готвя по-рядко и т.н.
Та мъжа ми в момента е отговорник "готвене-миене на чинии-чистене"...и май не смее да се жалва, като ми погледне ръката :)
[/url][/url]
здравейте милички
първо да честитя и аз на Вили и Вики  :bfp: лека бременост момичета
второ да се отчета. днес на обяд дойде лелището. много се надявах този месец, защото работихме по въпроса колкото и когато трябва, но уви ...... оная пак се появи  :(
и най накрая четох четох и пак не разбрах Фибчо дали е казала каква е изненадата  :ask: . казваййййййййй
лек и хубав ден то мен
 :bighug:
пп: може да ме махнете от списъка на нечакащи
Абе аз мисля, че щом така мълчи Фибчо и се подхилква ще е голяяяма изненада и много, много хубава :)
Вече си изгризахме ноктите от любопитство  :P
[/url][/url]
*
Ето ме и мен...
Отново има сайт и съм много щастлива. Не предполагах, че съм толкова пристрастена...

Жасмин, аз съм чувала, че за да не се личи толкова белегът, трябва да не го излагаш на слънчеви лъчи или да го мажеш с предпазен крем с висок фактор. На мен ми помогна доста и много бързо се заличи и сега само ако знаеш, че е там, можеш да го различиш.
Веси, и аз не знам все още пола на бебко, но важното е, че е добре, макар да умирам от любопитство....На 31.08, докато сме си в БГ, ще отида при Др. Даскалов в Пловдив, за ФМ и се надявам всичко да е ОК и да ми каже какъв наследник ще си имаме  :lol:.
Принстон, съжалявам, мила, че това не е бил твоят месец. Дано скоро се сбъдне и твоето чудо...
Фибчо, честита ти лентичка....Просто не можеше да е друга. Много ти подхожда....И казвай вече изненадата де, не бъди лоша.........

Аз днес ходих при акушерката (може би орговаря на ЖК в БГ) и направо се стреснах от килограмите. Не мога да разбера как така съм качила за месец и половина 4 кила...дотук общо 5/6 кг....Ако продължавам така нямам идея колко ще кача докрая.......Малко съм притеснена честно да си кажа......още повече, че не се тъпча, не забелязвам да имам повече апетит и да ям повече отпреди. Дори си мисля, че ям по малко отвсякога....Ама кантарът отчита дриги неща.......
Това да са ми проблемите, ще кажете, ама аз да споделя с вас.........


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Фибче, кажи дееее не ни дръж в напрежение.. Да не са ти казали, че ще имаш близначета?  :D


*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Фибче, кажи дееее не ни дръж в напрежение.. Да не са ти казали, че ще имаш близначета?  :D
ама точно това си мисля и аз !!!
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Фибче, кажи дееее не ни дръж в напрежение.. Да не са ти казали, че ще имаш близначета?  :D
Аз също точно това си мисля- даже го споделих в една по-предна тема, но Фибчо мълчи до дупка  :D
Луци да миличка да е живо и здраво това е важното- аз само това искам, а пола може и да не го разбера до раждането, само другото да е добре  :D
*
На вниманието на Софийските Бандитки!

Моля, ако някой иска да се срещнем на 16 август в 16 ч. в Ротондата, както предложи нашата организаторка Джаз, да й потвърди присъствието си на ЛС.
Как да си върши момичето работата с такива безотговорни маймункииии, а?
Целувки! Ще се радвам да ви видя скоро      
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Еййй ама хич не четете значииии.....тц тц тц
Не са близнаци бее - едничко си е зайчето :lol:
Ам технически е проблемААААА...
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!