0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #940 -: Февруари 24, 2009, 09:34:28 am »
И аз да дам отчет.
Не пуша през седмицата или като пия кафенце или алкохол, но излезем ли на диско или на купон с много пушаче припалвам по една две на вечер.
На следващия ден ми е гадно на дробовете, но реална нужда от никотин и цигара нямам.
Липсва ми навика :( Ама ще го борим, няма как
Аааааааааа,това с купоните не е оправдание.Цигарите са спрени тогава,когато не пушиш въобще.Прояви характер и воля,не пуши въобще.Не е невъзможно и аз съм бивш пушач,но от 6 год.не пуша,кафето не съм го спирала.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #941 -: Февруари 26, 2009, 11:44:06 am »
Малееееееееее, ама колко ми е познато това!
Пуша от 20-годишна - на толкова бях, когато започнах работа и сама си изкарвах вече парите. И досега не съм спирала. По едно време пушех и по две кутии, но в общи линии - и досега - са около една. И аз колко пъти съм си казвала, че ще ги спирам...Тази е последната кутия, тази е последната... И все последната пуша. Незнам воля ли е или инат, то за мен са си еднакви, ама в този случай напълно отсъстват при мен. Надявам се и аз някой път да стана и да не ми се пуши. А що се отнася до хапчета и тем подобни, било за отказване или за слабеене и т.н. - ама въобще не им вярвам. Благородно завиждам на успелите и най-искрено ги поздравявам, и дано да урържат фронта!!! :balk_103:
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #942 -: Февруари 26, 2009, 11:57:24 am »
Малееееееееее, ама колко ми е познато това!
Пуша от 20-годишна - на толкова бях, когато започнах работа и сама си изкарвах вече парите. И досега не съм спирала. По едно време пушех и по две кутии, но в общи линии - и досега - са около една. И аз колко пъти съм си казвала, че ще ги спирам...Тази е последната кутия, тази е последната... И все последната пуша. Незнам воля ли е или инат, то за мен са си еднакви, ама в този случай напълно отсъстват при мен. Надявам се и аз някой път да стана и да не ми се пуши. А що се отнася до хапчета и тем подобни, било за отказване или за слабеене и т.н. - ама въобще не им вярвам. Благородно завиждам на успелите и най-искрено ги поздравявам, и дано да урържат фронта!!! :balk_103:
Ама разбира се че можеш да ги спреш :DДва месеца вече съм без цигари и да ти кажа вече почти не се сещам за тях.Почти всеки ден ходя на заведения с приятели които са пушачи,но не съм посегнала да запаля.Когато се опитваш да се избавиш от един порок,удовлетворението при успех е огромно :D
Аз дълго време не исках и да чувам за отказване.Но дойде момента в който реших,че за мен да бъда майка е на първо място и че цигарите нямат вече място в живота ми.
Човек просто трябва да се мотивира.Желая ти успех. :crossfingers:
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


Да откажем гадните цигари!
« Отговор #943 -: Февруари 26, 2009, 12:07:49 pm »
Благодаря ти, Рози!!!
То и за мен да стана майка е на първо място, в това не се съмнявай, но много ми е трудно. Миналата година, когато бях на очни се опитах да ги спра - успях за няколко седмици, но ако ти кажа, че като седнех на заведение се чудех къде да си дяна ръцете ще ми повярваш ли? Имам една дървена гривна и се усещах, че все с нея си играя, просто като броеница. Това ми е бил варианта за момента. Но наистина бебето е на първо място и трябва да дам всичко от себе си - 100% - за постигането на тази цел. Поне да ми се изчисти организма. Много съм чела, но ти самата знаеш, че е много трудна, сигурна съм в това. Но ще се справя!!!
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #944 -: Февруари 26, 2009, 12:16:00 pm »
Еми,трудно е,знам.Аз лично ги спирам за трети път :oops: Миналата година не пушех 8 месеца и накрая пак пропуших :bonk:Да ме пита някой де ми е акъла...
Този път обаче наистина съм решила твърдо.Още повече,че има финансова криза,пък ние сме в ремонт :(
Ама за хапчета,дъвки и разни там глупостиси права.Зависимостта е в главата ти,а и никотин не се отказва с никотинова дъвка :wink:
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #945 -: Февруари 28, 2009, 08:33:41 am »
Оле, напомни ми, че бях решила от 3-ти да се пробвам, ама май пропуснах датата  :oops: . Сега трябва да измисля нова.
hmmm mnogo dobre i az iskam da gi otkaja ama...
nikolovi
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #946 -: Февруари 28, 2009, 14:24:42 pm »
Zdraveite momi4eta......        iskam da vi kaja  4e az sam nova tuk ot dva dena....no problemite mi sas imaneto na bebe sa ot 5 godini...jiveia v italia..i na 10.02.2009 godina pravix za parvi pat izkustveno osemeniavane....no bezuspeshno...togava si kazax....STOP NA CIGARITE.......znaete 4e vsika cigara koiato izpushite e edna ubita vajmojna iacekletka......taka 4e vseki pat kogato poiskate da zapalite ...si pomislete....koe jelaete po silno.....az pravia taka....i za sega deistva...vsika vajmojnost da proizvedem zdrava i sposobna iacekletka......zavisi ot nas.....i oste nesto sprete kafetata,alkoxola.....samo po malko vino.....i ste se 4uvstvate po dobre sami za sebe si.....pone tova mojem da napravim v imeto na edin nov jivot...nali tolkova mnogo go iskame.ne mi se sardete no za sega ne moga da pisha na kirilica....sakjaliavam

Пиши на кирилица!
« Последна редакция: Март 01, 2009, 19:23:25 pm от evro »
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #947 -: Март 05, 2009, 14:40:39 pm »
 Лелеее jdesika така казано си звучи много страшно...
бррр...
аз си намерих решение - в мъжа си оставих две кутии цигари, да знам че има и сега хич не ми се пуши. И ми е ок.
седят си в якето му, поглеждам ги сутрин и си отминавам.
Кеффф....:)
[/url][/url]
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #948 -: Март 05, 2009, 15:40:14 pm »
Айде и аз да се запиша тука.От утре край с гадните цигари.Крайно време е вече, стига съм се ослушвала!Стискайте ми палци да устискам и да успея.На тези, които устояха - бравооооо, на другите, които сега започват - воля, воля и само воля.Късмет на всички!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #949 -: Март 05, 2009, 15:49:30 pm »
Айде и аз да се запиша тука.От утре край с гадните цигари.Крайно време е вече, стига съм се ослушвала!Стискайте ми палци да устискам и да успея.На тези, които устояха - бравооооо, на другите, които сега започват - воля, воля и само воля.Късмет на всички!
Успех :goodluck:
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #950 -: Март 18, 2009, 21:47:32 pm »

Нека и аз да се изфукам :oops:НЕ ПУШАот 10 дена
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #951 -: Март 18, 2009, 22:04:42 pm »
И аз да се похваля не пуша вече 8дни .И се чувствам много много добре.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #952 -: Март 18, 2009, 22:14:09 pm »
Да се отчета и аз ....вместо от 06.03. както бях си обещала, спрях цигарите на 09.03. :oops:Нооо важното е, че ги спрях и вече 10 дена не съм палила цигара.Интересното е, че не ми е толкова трудно, колкото очаквах....за сега.Чувствам се чудесно!
Късмет на всички, които отказват гадните цигари!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #953 -: Март 24, 2009, 19:49:54 pm »
Аз ги отказах с "Табекс".Не пуша от 17.02.Чувствам се страхотно и съм щастлива ,че успях .Дано да е завинаги!Успех на всички,някъде четох ,че "отказването на цигарите е по-трудно,отколкото си мислят непушачите и по-лесно,отколкото си мислят пушачите",и май е така.Успех и от мен!


“Не се заблуждавай, че щом някой се опитва да те утеши, той живее безметежно сред простите и нежни думи, които понякога ти помагат. В живота му има много трудности и тъга, далеч надхвърлящи твоите. Как иначе би намерил подобни думи!?!" Райнер Мария Рилке
*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #954 -: Март 24, 2009, 19:52:06 pm »
И аз ги отказах вече 12ден не съм пипнала цигара и се чувствах перфектно и вече не се дразня както в първите дни дори не ги забелязвам цигарите.Чак се очудвам на самата себе си.Но май наистина мотива да станем майки е много силен .
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #955 -: Март 25, 2009, 01:03:38 am »
Здравейте, мили дами!Браво на вас, радвам се, че удържате фронта :lol:, така ми давате стимул и на мене.Аз не пуша вече 15 дни, чувствам се супер, все още нямам проблем, дори и около мен да пушат :PДано да продължи така.

П.П. тука сме като в анонимните алкохолици :lol: :lol: :lol:трябва да си правим сбирки... :D
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #956 -: Април 02, 2009, 18:21:14 pm »
И за да отбележа за протокола - не пуша вече 4 ден.Даже и мъжа ми е солидарен с мен - и той каза не на ГАДНИТЕ ЦИГАРИ!Между другото ,това ми е второ спиране,не бях пушила 1.2г и пак пропуших - е на това му се вика тъпа овца!
Незнам как сте вие,но на мен ми се схвана ченето от дъвки и ми се обърна устата от солени семки ,заприличах в устата на Мара отварачката  :lol:  :lol:  :lol:
Успех на всички бивши тютюнджийки!
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #957 -: Април 02, 2009, 18:24:45 pm »
 Eх,Мече,недей!Само не на нея! :lol:


“Не се заблуждавай, че щом някой се опитва да те утеши, той живее безметежно сред простите и нежни думи, които понякога ти помагат. В живота му има много трудности и тъга, далеч надхвърлящи твоите. Как иначе би намерил подобни думи!?!" Райнер Мария Рилке
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #958 -: Април 02, 2009, 18:32:17 pm »
Ах ти,Луничке, каква си ми,леле..... :balk_46: :balk_47: :balk_70:
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #959 -: Април 02, 2009, 19:29:39 pm »
Незнам как сте вие,но на мен ми се схвана ченето от дъвки и ми се обърна устата от солени семки ,заприличах в устата на Мара отварачката  :lol:  :lol:  :lol:
:lol:колко ли семки е изяла кака Мара, че да и стане такава устата :lol:
Относно въпроса - дъвки не дъвча повече от обикновено, със семките съм умерена, но ако седнем компания на маса....е тва вече е лошо - само нагъвам :oops:Не ми се мисли колко ще напълнея, трябва да се взема в ръце :lol:

Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!