0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Да откажем гадните цигари!
« -: Януари 12, 2005, 09:38:32 am »
От днес аз смятам да откажа цигарите, знам че е доста трудно и се иска воля. Ще бъда благодарна на всички които споделят опит или се включат в борбата за да си помагаме.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #1 -: Януари 12, 2005, 09:41:12 am »
Оле, напомни ми, че бях решила от 3-ти да се пробвам, ама май пропуснах датата  :oops: . Сега трябва да измисля нова.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #2 -: Януари 12, 2005, 10:11:34 am »
Започвам от днес! Имах 4 останали в кутийката, но вече ги изпуших до момента днес! От тук нататък 10:10 днес край. Утре ще нося една пръчка на колегите да ми я показват ако посегна ...  8)  :wink:   :oops:
Така, че бройте ме и мен в отбора !
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #3 -: Януари 12, 2005, 10:16:32 am »
Ето го и моя опит:до сега два пъти съм отказвала цигарите.Първия път бях на 19 и пушех безумно много:(И просто тка един ден си казах:От утре няма да пуша и така спрях за две години.После от нерви и неприятности пак пропуших.И преди година и полвина пак така реших и спрях да пуша.Сега веднъж месечно може да запаля цигара,но не повече.И се чувтсвам наистина страхотно.Истината обаче е,че трябва голям инат-не воля,а инат за това.Пожелавам ви най-искренно успех в начинанието и ще стискам палци:)
Разумът е даден на човек, за да разбере, че не може да се живее само с разум
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #4 -: Януари 12, 2005, 10:19:06 am »
Ще налагам глоби, ако усетя цигарен дим откъм вашите никове, така да знаете :lol: Аз мога да се похваля, че от две години съм на "въпреки" с цигарите и ми е много по-добре.  :lol: Сега в офиса имам само една :!: колежка, която пуши и така ме дразни, че си нямате идея :evil: И по закона на гадостта, всичкият пушек идва в мен :evil:
Мога да ви пожелая само едно - ВОЛЯ! :!:
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #5 -: Януари 12, 2005, 10:42:56 am »
Успех в новото начинание!Аз по принцип  не съм страшен пушач-само когато съм с приятели на маса и припалвам по някоя цигарка.Мога за една вечер да изпуша една кутия(ако сме някъде на дискотека примерно),а после 2 месеца да не запаля нито веднъж.До сега съм си купувала само 3 кутии с цигари за целия ми живот.Айде стягайте се и на другата среща ще сядаме в салон за непушчи. :D
<br />
*
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #6 -: Януари 12, 2005, 11:01:21 am »
С вас съм момичета, морална подкрепа, ако някоя реши да запали, може да разчита на мен да й тегля едно конско :wink:
Аз съм от партията на Zетчо :D
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #7 -: Януари 12, 2005, 19:00:51 pm »
Момичета и аз се присъединявам към вас, но тъй като няма да се справя сама, ми препоръчаха да си купя таблетки "табекс", били много ефикасни ако се комбинират с желание за отказване. Така че тези дни ще си ги купя. Пожелавам успех на себе си и на вас в борбата с цигарите.

Да откажем гадните цигари!
« Отговор #8 -: Януари 12, 2005, 19:37:32 pm »
Пак трябва да е доста силно желанието и аз от утре ще се подпомагам с тях.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #9 -: Януари 12, 2005, 19:39:14 pm »
Аз от днес спрях да пия, а като не пия нямам никакво желание да пуша, така, че нямам проблеми в това отношение.  КОето ме радва максимално.
Следваща седмица съм лекар, да определим как ще прецедираме с инсеминацията.
Успехи на всички!

 :)  :)
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #10 -: Януари 13, 2005, 06:49:27 am »
Tebe specialno mnogo te obicham za toia posting!!!!!!!!!!!!;)))) Goliqm napredyk zabeliazvam ot minalata godina;))) ...а дали ще доживея да видя и котките на двора ?
ах изпросих си линчуването;)
Цунк

 
Цитат на: Wildberry
Аз от днес спрях да пия, а като не пия нямам никакво sжелание да пуша, така, че нямам проблеми в това отношение.  КОето ме радва максимално.
Следваща седмица съм лекар, да определим как ще прецедираме с инсеминацията.
Успехи на всички!

 :)  :)
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #11 -: Януари 13, 2005, 09:49:12 am »
Момичета,относно табекса трябва да ви кажа,че понякога се получават странични ефекти.Приятелят на сестар ми го пи известно време и имаше разтройство,повръщане,световъртеж и обща слбост.Хубаво е да знаете за този страничен ефектитой не се проявява при всеки,но все пак го има.Още веднъж успех от мен в това трудно начинание :D
Разумът е даден на човек, за да разбере, че не може да се живее само с разум
*
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #12 -: Януари 13, 2005, 09:56:47 am »
И аз мисля, че Табекса не е подходящ при бебеправене, все пак е някакво вещество ...  :(
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #13 -: Януари 13, 2005, 11:07:50 am »
Съгласна съм че Табекса не бива да се пие ако в същия месец се правят опити за бебе, но аз така или иначе пропускам този и следващия цикъл, затова мисля да го пия малко само в първите дни докато откажа навика да паля.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #14 -: Януари 14, 2005, 12:43:24 pm »
Една приятелка ги отказа точно с Табекс, но не както пишело в листовката, че на 4 ден от приема им трябва да спреш да пушиш, защото било почти невъзможно, а се спирали към 7-8 ден и така наистина имало ефект. Айде успех от мен, стискам палци :lol:
*
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #15 -: Януари 15, 2005, 08:00:53 am »
Положението при мен е вън от контрол  :oops:  :oops:  :oops:
Почва да ме е яд защо запалих тъпата цигара след година и половина непушене, като си мислех че ще пуша две седмици и край. И време няма и накрая ще ги отказвам чак когато почна стимулация, когато ще ми е още по-трудно. Направо съм за пръчка и яко бой ... Гадна пушачка ... Не се понасям ...  :BangHead:
Луна, държиш ли фронта?
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #16 -: Януари 22, 2005, 13:11:39 pm »
аз не пуша от 3 месеца - от както ме оперираха
от 2004 до сега спирам и започвам да пуша през 3 месеца.
нещо започвам да губя смисъла на това да не пуша.
а и понякога си е голям кеф да си димиш с кафенце и цигарка.

Успех на всички
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #17 -: Януари 23, 2005, 10:39:27 am »
Момичета от днес започвам да пия Табекс, надявам се този път наистина да успея да ги откажа. Пожелавам успех на всички ви.



[img]http://www.TickerFactory.com/ezt/d/4;10301;105/st/20050322/e/28/dt/7/k
*
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #18 -: Януари 27, 2005, 11:50:05 am »
Вече 4 дни не пуша  :D  :ywoohoo:  :bellydance:
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #19 -: Януари 27, 2005, 12:20:03 pm »
Браво Дони :ballons: страхотен успех:)Давай все така :lol:
Разумът е даден на човек, за да разбере, че не може да се живее само с разум