0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Да откажем гадните цигари!
« Отговор #80 -: Октомври 23, 2005, 12:12:11 pm »
Бравооооооооооооо  :balk_21:
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #81 -: Октомври 23, 2005, 15:00:08 pm »
Цитат на: midge
и аз се нареждам на опашката. Утре и другиден стават три дни.
 :D

Днес започвам

Поздравления!
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #82 -: Октомври 23, 2005, 20:04:36 pm »
Поздравления :lol:
*
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #83 -: Октомври 23, 2005, 23:11:22 pm »
Аз май не съм се похвалила тук - вече 1,5 год съм непушач.
*
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #84 -: Октомври 24, 2005, 07:13:13 am »
Цитат на: midge
и аз се нареждам на опашката. Утре и другиден стават три дни.
 :D

Днес започвам


Aide be, otkoga te chakame!
 :D
*
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #85 -: Октомври 24, 2005, 12:32:16 pm »
чакате ме, ама днес пак ми е първи ден :oops: с отказването

много съм смотана, ама няма да се отказвам, до тук държа фронта, ама вечер...........
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #86 -: Февруари 06, 2006, 21:59:06 pm »
Я да видимм кой до къде стигна с тази процедура  :lol: Особенно сега след увеличението на цените! Ето и моят отчет  :lol: . От 01.01.2006 до вчера не пушех. Вчера незнам и аз самата защо  :balk_132: изпуших 4-5 цигари, а тази вечер отново изпуших 3. Отказах ги без помощни средсва като хапчета и лепенки.
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #87 -: Февруари 06, 2006, 22:13:28 pm »
Бравоооооооооо!!!

Скоро и аз ще се присъединя. Пак. Предишния ми опит беше малко меко казано провал.
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #88 -: Февруари 06, 2006, 22:24:38 pm »
Сега първо всеки път като някой вдигне тая тема и ме карата да се чувствам виновна че още пуша. :oops:
Старлет душко, "най-лесно е да откажеш цикарите, лично аз съм го правил поне 100 пъти" М. Твен, ама кои ти каза че си ги отказала. Ти все още си пушач, напънисе повече.
Зайко успех и на тебе, в теб не се съмнявам ти си упорит заек.
Аз ще видим каня се тука след лапарото да не пуша.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #89 -: Февруари 06, 2006, 22:49:51 pm »
Цитат на: Ledena_luna
Сега първо всеки път като някой вдигне тая тема и ме карата да се чувствам виновна че още пуша. :oops:
Старлет душко, "най-лесно е да откажеш цикарите, лично аз съм го правил поне 100 пъти" М. Твен, ама кои ти каза че си ги отказала. Ти все още си пушач, напънисе повече.


Че защо се чувстваш виновна? Я стига аз за да не пускам нова тема да се оплаквам затова подхванах старата  :) Много ми е трудно с тези цигари момичетааааа. Луничке не се хваля че съм ги отказала, оплаквам се че съм ги почнала след такова въздържание  :(  :oops: Щото 3-4 ама си е пушене, а преди това 1 месец и 5 дена една цигара не бях бутвала. Кво ми стана вчера незнам 8O Все едно нещо ме убоде по дупета та да запаля. Уфффф!!! Що нямам един вълшебен пръстен! :roll: Какви работи ще направя с него само!!!
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #90 -: Февруари 07, 2006, 08:53:51 am »
Тия гадни цигари :evil: Така ги пуша и аз и все уж ще ги отказвам и все са в ръката ми. Опитвам се поне да не пуша, когато съм сама в нас, поне да ги намаля, ама събера ли се с компания на вино лелеееее.......но когато съм на гости в баща ми не пуша, че той все ми се кара за цигарите. Ей сега съм налапала цигарата и си пия кафето. :?
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #91 -: Февруари 07, 2006, 09:51:20 am »
Е-е-е-е-е-е, каква хубава тема!Хайде, хвърлете ги и си помислете колко по-леко ще ви е без тях /във всякакъв смисъл, защото вече не са и толкова евтини/.
Пушила съм по 3 кутии на ден, а сега направо ми се повдига понякога от застояла миризма на фасове :x .
Не е трудно да се откажат, не пробутвайте извинения-я-я-я-я :wink: !
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #92 -: Февруари 07, 2006, 10:37:26 am »
Не пуша от нова година. Отказах ги с Табекс по схема. Имам нови усещания, свързани с вкуса и аромата на храната например. Сексуалните ми изживявания също са много по-наситени - сякаш имам нови рецептори за удоволствие. Качих 4,5 кг досега и почвам масирана атака, за да ги сваля навреме. Вкъщи мирише приятно, кожата на лицето ми се изчисти и тенът ми е много по-добър. Мога да тичам да хвана автобус, без да се задъхвам. Мисля, че имах най-накрая овулация миналия месец, но тогава не правих фоликулометрия и не съм сигурна. Този месец ще си проверя теорията. За първи път LH и FSH са ми в норма. Може и да е случайност.
Помнете, че три седмици след като спрете да пушите, 90% от никотина, натрупан в тялото, се е изчистил (е, пораженията остават доста по-дълго, но дори власинките в белия дроб имат способност за регенерация ако им се даде шанс).

Ето и малко статистика :D

ultra - Free and Healing for One Month, Four Days, 1 Hour and 35 Minutes, while extending my life expectancy 2 Days and 10 Hours, by avoiding the use of 701 nicotine delivery devices that would have cost me 91.30 лв.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #93 -: Февруари 07, 2006, 10:40:32 am »
Момичета-може!Не пуша вече 5 месеца.Е-е, когато ходим на голям купон, пуша по 3-4, но това се случва веднъж на две седмици и по-рядко.Убедих се, всичко е воля!Когато ви се пуши- хапнете си някоя салатка или плод.Аз напълнях 5-6 кг, но вече започвам да ги възстановявам.И всеки път, когато ми се допуши си казвам...нали искаш да си здрава.хихи
Успех, мацки!Чакам да се хвалите!
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #94 -: Февруари 07, 2006, 11:55:12 am »
Мацки, и аз не пуша от 01/01/06, преди това цялата 2004-та пак не пуших (не ме питайте защо пак ги налапах, и аз незнам  :? )...

Дръжте се, можем да се справим с гадните пирончета....

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #95 -: Февруари 07, 2006, 13:20:37 pm »
Ох това с цигарите........
ами да и аз ги пуша отдавна.няколко пъти правих опити да спра ама в края на краищата отново ги почвах.
напълно осъзнавам че са вредни и всички лоши последици....
ама сега от месец не пуша /да ама не то4но - позволявам си да запаля една цигара дневно!!!! -лоша/.и ми е много трудно признавам.особено сутрин - аххх.
и като отида да пия кафе с една приятелка дето толкова заразно ги дърпа!!! - ох.
ами така де...
сега се боря с целия си инат и има малък ефект /надявам се и по-голям понататък/.
а с табекса успях първия път.втория ми се отрази много зле и го спрях.
успех на всички - сега всеки да си пуска парите за цигари в една касичка - и после - подарък за добро поведение :lol:  :lol:
*
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #96 -: Февруари 07, 2006, 13:29:15 pm »
Ох, аз докато съм на работа мога да не запаля и една цигара.Обаче вечер ми е най-трудно :oops: Въпреки,че незнам дали е напредък,но от 2-3 месеца съм ги сменила с мноооооого по-леки/планински въздух/и съм ги намалила значително :ywoohoo:
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #97 -: Февруари 07, 2006, 16:22:13 pm »
Ох мен ми е втори ден се мъча, наредила съм три пакета бонбони смучащи и смуча ли смуча  :lol: Иначе вечер гоня мъжо да си дръпна от неговата цигара по един път само, но го дебна из засада да запали, щото май се крие от мен  :twisted:
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #98 -: Февруари 07, 2006, 16:38:19 pm »
Цитат на: wassilena
Ох мен ми е втори ден се мъча, наредила съм три пакета бонбони смучащи и смуча ли смуча  :lol: Иначе вечер гоня мъжо да си дръпна от неговата цигара по един път само, но го дебна из засада да запали, щото май се крие от мен  :twisted:



Ха-ха, и мен това ме чака с бонбоните и семките, ама аз като няма кой да дебна, моя не пуши.
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #99 -: Февруари 07, 2006, 17:04:42 pm »
Васи, с пушещ мъж отказването няма да стане лесно ... Повярвай, от личен опит го знам мила....

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!