0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #340 -: Януари 03, 2007, 10:28:49 am »
Не пуша от 01.01.2007! Стискайте палци! :crossfingers:
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #341 -: Януари 03, 2007, 12:26:41 pm »
Поздравления за всички, които вече не пушат! Ще се справите, момичета!

Не знам дали сме говорили за този сайт, аз лично много го харесвам, дано да ви е от полза - http://fasaspirin.narod.ru/otkazvaneto.htm


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #342 -: Януари 03, 2007, 21:14:13 pm »
Благодаря Мели!Много полезен сайт! :D
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #343 -: Януари 04, 2007, 09:14:40 am »
Цитат
Тютюнът “краде” много витамин С от организма. Кутия цигари отнема около 300 мг. Заради системния недостиг на витамина пушачите страдат от кървене на венците, а кожата им се състарява по-бързо. Пушенето понижава още нивата на бетакаротина, витамините D и В12, фолиевата киселина.

Това е стимулиращо за отказване на цигарите  :D

lb2f
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #344 -: Януари 05, 2007, 22:37:14 pm »
Ами реших и аз да взема да ги откажа тези гадни цигари :lol: Айде стискайте палци - днес само 3 дръпвания. :oops:
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #345 -: Януари 05, 2007, 22:53:10 pm »
Цитат
Ами реших и аз да взема да ги откажа тези гадни цигари  Айде стискайте палци - днес само 3 дръпвания.
:x и те са ти много!!!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #346 -: Януари 06, 2007, 08:18:42 am »
Момичета ....първия ден без цигари!!!!!!!!! :D
(незнам дали от това че непуша или от Табекс но нервната система много се бунтува........от няколко дена немога да спя,събуждам се през час .......и много ми е нервно :()
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #347 -: Януари 06, 2007, 13:08:59 pm »
Браво Ади!!!
На мене още ми се бунтува нервната систима  :lol: /10 месеца от както ги спрях/, и на мен съня ми беше неспокоен, а когато заспивах - сънувах че пуша   :D
Стискам палци да устискате ей, зора бил първите 5 години  :lol: :lol: :lol:
« Последна редакция: Януари 06, 2007, 13:10:31 pm от evro »

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #348 -: Януари 06, 2007, 19:56:04 pm »
Аааааааа и аз се будя посред нощ по няколко пъти, а как ми се пушиииииииииииииииии..... :x :x :x
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #349 -: Януари 06, 2007, 21:35:29 pm »
ЕЕе значи не е само при мен така. :DСега си взех един билков чай,пише че е вечерен с успокояващо действие.Тази вечер ще го пробвам. :DЧестно казано толкова съм нервна че паля на минута за няма нищо. :(
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #350 -: Януари 07, 2007, 14:19:14 pm »
Приветки от мен :D
Купих си лепенки Никотинел за отказване, обаче, като им чета листовката определено ме притеснява да ги сложа.
Дами, някой има ли опит с тези чудеса на науката? :D
ето тов са
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #351 -: Януари 07, 2007, 14:28:30 pm »
Аз лично не съм ги ползвала,но имам приятелка която преди време ползваше някакви такива лепенки,каза че имаха ефект,беше доволна.Дидке успех!!!!Каквото и да има,по-вредно от цигарите няма да е! :D
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #352 -: Януари 07, 2007, 16:07:37 pm »
Диде, моят мъж ползваше преди време Nicotinell, но при него полза нямаше, той е ужасен пушач,   :balk_199: като си слагаше лепенките пушеше наполовина по- малко, но като ги спря пак същата песен. Никотина така или така си е вреден. Воля му е майката. :BangHead: :bonk:
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #353 -: Януари 07, 2007, 18:20:55 pm »
Воля му е майката. :BangHead: :bonk:
Воля и инат  :lol: :lol: :lol:

lb2f
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #354 -: Януари 07, 2007, 19:34:59 pm »
Воля му е майката. :BangHead: :bonk:
Воля и инат  :lol: :lol: :lol:
аз мисля, че желание му майката.
смятам, че психическата затормозеност от спирането на цигарите дори е по-вредна. Чувството на вина, което се изпитва, ако не успееш и т.н.
Според мен някак по-леко трябва да е. :D
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #355 -: Януари 07, 2007, 20:59:31 pm »
Диде, веднъж съм спирала цигарите точно с правилната психическа нагласа. И не ми беше много трудно. За съжаление, при първите проблеми отново пропуших.
Сега, ако трябва да съм честна ми се пуши, та ми се крещи. Единствената причина да ги отказвам точно сега е инвитрото. А не съм готова, пуши ми се... та затова казах инат  :D

lb2f
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #356 -: Януари 07, 2007, 21:26:07 pm »
То желание всички имаме, ама не става само с това. Цигарите са... да не казвам като, ама почти като наркотика. Навик, който те изяжда отвътре. Нашия мозък си иска дрогата и ние му я доставяме. А дробовете ни се гърчат от дима и се чудят кога ще спре това терзание.
Така, че психическа нагласа, желание естествено, много воля и инат.
Па ако щете и всичко каквото и да е или всичко накуп. А може и уплаха. Мой познат спря цигарите, защото се уплаши като видя умиращия си от цигарите  баща.
Мозъка е важен, той контролира играта.
Така мисля.
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #357 -: Януари 07, 2007, 22:37:27 pm »
За всички нас най-важната цел е да забременеем и да си родим живо и здраво бебче!!! :DСъщо така и всички знаем че цигарите не ни помагат и само ни намалят шанса за успех!!!!!!!Така че ,всеки трябва да си прецени за себеси,кое е по -важно за него!!!
Аз ппеди време ги отказах и непуших 8 месеца,но след 2 неуспешни инсета пак пропуших!Сега съжелявам.Днес ми е 2 ден без цигарите .Дано този път да е за винаги! :D

Успех момичета!
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #358 -: Януари 08, 2007, 13:00:07 pm »
е, и аз съм ги отказвала за по 5 и по 9-10 месеца, ама имах желание и беше лесно. Ето сега нямам желание, но знам разликата от това да не пуша и предпочитам да ги спирам или поне до 2-3 на ден.

Успех на всички :D
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #359 -: Януари 08, 2007, 16:02:03 pm »
Диде, пожелавам ти в най-скоро да забременееш, за да имаш стимул да ги откажеш тея гадни цигари, щом не намираш друга причина :lol: :lol: :lol: Пу пу пу