0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #280 -: Юли 08, 2006, 23:23:42 pm »
Рали_г,по3дравления :D А3 като ги спирах правих диета,но сега пак се по3акрьглих :x

Абе и аз уж все съм на диета, но издържа 2 дни и после още толкова - съгрешавам и така - затворен кръг, но благодарение на спорта ги контролирам все още нещата, но от понеделник - съм наистина на диета:)
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #281 -: Юли 09, 2006, 07:53:19 am »

Абе и аз уж все съм на диета, но издържа 2 дни и после още толкова - съгрешавам и така - затворен кръг, но благодарение на спорта ги контролирам все още нещата, но от понеделник - съм наистина на диета:)

Рали аз когато го спирах втория път(преди 3 месеца) и аз направих лека диета ......нищо не съм качила до тук ...дори свалих малко!(за разлика от първия път когато качих близо 10кг...е но осле пак ги свалих )
Моята диета беше -разделно хранене....не изцяло но вечер задължително..и спрях сладко. :eat:
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #282 -: Юли 22, 2006, 10:25:56 am »
Трябва и аз да се похваля.
2месеца и 20 дни без гадините. 5 кила отгоре ама кво от тва. Повече пари за мен. По-добре се чувставам, по-свеж дъх(изчистих си и зъбния камък), абе супер. Пробвайте и няма да съжалявате. Успех на всички, които ще пробват. :goodluck:
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #283 -: Юли 22, 2006, 12:36:27 pm »
аз маи нямам силна воля пак пуша и то повече вече и 1 кутия не ми стига
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #284 -: Юли 22, 2006, 22:49:15 pm »
Трябва и аз да се похваля.
2месеца и 20 дни без гадините.
Браво!!!
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #285 -: Юли 29, 2006, 12:55:03 pm »
ох, тези вредни навици май ще се окажат по- сложни за преодоляване отколкото съм си мислила. цигара мога да не запаля със седмици, освен ако не съм в компания в заведение, но от алкохола трудно се отказвам. на работа "събирам" доста стрес и като се прибера първата ми работа е да си налея нещо силно, за да мога да се отпусна. адски е вредно, знам, ама като не мога да се откажа :( май трябва да започна с йога...
като се замисля, сестра ми, по време на бременността си, пиеше алкохол. по малко и рядко, но все пак се случваше. а пък роди страхотно бебче, здраво и красиво (да не му е уроки, вече е на 7 и къъса нервите на всички; голямо е диване, ама май всички хлапета, особено момченцата, минават през период на масово унищожение. при него трае вече седма година, кога ли ще се кротне...). прекален светец и богу не е драг, ама май ще се наложи да спирам твърдия алкохол :( мъка, мъка. всичко хубаво е вредно, се оказва...
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #286 -: Август 08, 2006, 12:28:14 pm »
Айде, и аз да дам отчет. От Март месец - 0 цигари, а вече си и дразня от дима и като резервирам маса в ресторант се фантазирам:  "маса за непушчи, ако обичате" :D :D :D

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #287 -: Август 14, 2006, 11:10:13 am »
Хихииккк, айде и аз да се похваля.... От 28/07 НЕ ПУША  :D :D :D И грам не ми тежи  :D :D :D

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #288 -: Август 14, 2006, 15:02:12 pm »
Хихииккк, айде и аз да се похваля.... От 28/07 НЕ ПУША  :D :D :D И грам не ми тежи  :D :D :D
Рали,  :balk_47:
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #289 -: Август 18, 2006, 14:12:25 pm »
Здрасти на всички!
Мисля че трябва малко повече инат, поне при мен подейства. Пушех по близо 2 кутии на ден, чак посред нощ ставах да изпуша една на терасата, а сутринта гърдите ми хъркаха все едно съм пушачот 100 години! И един ден си казах "дотук", изхвърлих кутийката (малко жал ми стана, имаше 16-17 цигари вътре 8O), но го записах като първа победа. От тогава - втората година започва след 2 дни, не съм слагала цигара в устата си. гадното беше първите 2-3 дни когато всичко живо "кади" около теб :beerdr:, навика те притиска, приятелите питат "а бе ти сериозно ли, я запали, не се прави". Но след първата седмица нещата си дойдоха на място, даже и други последваха примера ми. Лошото беше около 5-6 месеца след това - понапълнях около 6-7 кг, които все още се опитвам да сваля, защото въпреки че се поограничавах с храната, метаболизма се забавя и организма поема повече необходими му нещица. Но като цяло съм доволна от решението си. Следващ връх за покоряване - едно здраво бебче, преди 2 месеца започнахме работа по въпроса, стискайте палци!!! :blowingdust:
Успех на всички!

Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #290 -: Август 27, 2006, 02:20:27 am »
Знам че е добре да се спрат цигарите 1 година преди да се опитваш да правиш бебето.Ама пусто му не мога а и не се опитвам мисля си че пушенето е част от мен както носа ми примерно и не се замисям.Но си мисля че ако забременея ще ги откажа маментално.Бъдещата ми кума веднага ги спря като разбра а е страстна пушачка.А на приятелки които са бременни виждам как мъжете им се дразнат само като дръпнат един път от цигарата.


*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #291 -: Август 27, 2006, 08:32:50 am »
Момичета пак почнах Табекс .....дано този път отказването ми да е за последно!!!!!За 2 дена минах от 1 кутия на 6 цигари дневно....днес мисля да са 3!Стискайте ми палци! :D
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #292 -: Август 27, 2006, 18:59:28 pm »
Момичета пак почнах Табекс .....дано този път отказването ми да е за последно!!!!!За 2 дена минах от 1 кутия на 6 цигари дневно....днес мисля да са 3!Стискайте ми палци! :D


Стискам  :crossfingers: на ръцете  :crossfingers: и на краката! Вече си спечелила една малка битка, дано имаш сили да спечелиш войната! Желая ти успех и за най-голямата победа -  :bfp1:
Чао и дано скоро се похвалиш :goodluck:

Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #293 -: Август 27, 2006, 20:26:36 pm »
Давай, Ади, с теб сме  :bighug:

Много е хубаво да не пушиш!
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #294 -: Август 28, 2006, 10:21:01 am »
Ади, стискам ти палци и то много ги стискам  :D Ако не успееш с Табекс, пробвай с Никорет - това са никотинови дъвки - ще видиш, че ще се справиш  :D

Аз от 28/07 една цигарка не съм запалила, и не ми пречи, ама хич  :D

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #295 -: Август 28, 2006, 21:23:15 pm »
Милички благодаря за стиснати палци!!!!!!Днес съм само на 1 цигара и мисля от утре хич да не паля!!!!!Но ми е много трудно!!!!! :(
Но трябва да успея! :D
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #296 -: Август 29, 2006, 13:00:49 pm »
Ще успееш Ади! Аз ще се присъединя от 1 септември.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #297 -: Август 29, 2006, 21:19:16 pm »
Оф момичета направо съм ужасна ...днес отново запалих една цигара!
И да неговоря че изядох света!!!! 8O :(Страшен апетит!!
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #298 -: Август 30, 2006, 10:56:05 am »
 Милата :D
 Ади, най - важното е ти да си узряла за тази стъпка и да си твърдо решена. Ако ли не - само се мъчиш. Не се тормози, а си пуши, ще видиш как ще ти олекне. А когато си готова ще спреш от само себе си :balk_22:
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #299 -: Август 30, 2006, 11:04:45 am »
Момичета днес ми е 3 ден без цигара :lol:Ох дано издържа.Дали да пия нещо да си помогна или да разчитам на волята.Дано,дано не ми се допуши зверски.Засега се чувствам много добре.Дори не се нервя :D.Успех на всички и в това начинание