0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Да откажем гадните цигари!
« Отговор #240 -: Юни 09, 2006, 08:56:47 am »
Цитат на: Dideto
Аз пуша :roll:

Но пак ще ги спреш. Този път завинаги  :balk_21:
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #241 -: Юни 09, 2006, 09:21:09 am »
Абе защо не успявам да спра тези цигари бе :evil:
Точно когато реша, че ще го направя и ми изскачат хиляди проблеми, при което забравям, че ще отказвам цигарите, а даже ги увеличавам....
ПОМООООООООООООООООООЩ.............
*
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #242 -: Юни 09, 2006, 10:01:28 am »
Дидето,а3 сега си мисля 4е е много лесно да се спрат, а трудното е да не се по4нат отново.Сигурно пак ще ги спреш и тогава ще и3дьржиш.
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #243 -: Юни 09, 2006, 10:57:16 am »
Цитат на: Mari_Pz
Абе защо не успявам да спра тези цигари бе :evil:
Точно когато реша, че ще го направя и ми изскачат хиляди проблеми, при което забравям, че ще отказвам цигарите, а даже ги увеличавам....
ПОМООООООООООООООООООЩ.............

А половинката пуши ли?

Перличке, от един момент нататък вече не става дума за издържане. По-скоро е трудно да се "издържи" присъствието на пушачи, които ти тровят въздуха.
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #244 -: Юни 09, 2006, 15:34:46 pm »
истината е, че аз всъщносъ не искам да ги спирам
мога да пуша, мога и да не пуша :oops:
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #245 -: Юни 09, 2006, 16:20:03 pm »
Цитат на: Dideto
мога да пуша, мога и да не пуша :oops:

Пък аз мога да ям, ама мога и да не ям  :D

Дидка, това е хубаво, но ми се струва, че пушиш много. Ама наистина много. Повече от мен, когато пушех  :oops:

Може би да ги ограничиш до разумно количество на седмица - да не ти пречи на дробовете и яйчниците (не на ден, за да може и да прекаляваш понякога).

Ти преценяваш  :balk_21:
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #246 -: Юни 09, 2006, 16:57:00 pm »
за сега държа на 10
преди бях на кутия и отгоре
много леки пуша, но това едва ли има значение :balk_21:
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #247 -: Юни 09, 2006, 17:23:56 pm »
Цитат на: perla
Дидето,а3 сега си мисля 4е е много лесно да се спрат, а трудното е да не се по4нат отново.Сигурно пак ще ги спреш и тогава ще и3дьржиш.


Перличке, напълно те подкрепям. Спряла съм ги вече 2 мес. и 9 дни, но все още ми се допушва и се чудя, дали някога ще има момент в който ще намразя цигарите :roll:



Да откажем гадните цигари!
« Отговор #248 -: Юни 09, 2006, 18:09:12 pm »
Цитат на: hari_77
Перличке, напълно те подкрепям. Спряла съм ги вече 2 мес. и 9 дни, но все още ми се допушва и се чудя, дали някога ще има момент в който ще намразя цигарите :roll:

Хари, пък аз много се дразня от цигари, пушачи и смрад на дим. Ужас е. Дори на кръчма не мога да отида, ако няма отделен салон за непушачи... А не пуша само от

Цитат
little_rabbit - Free and Healing for Two Months, Sixteen Days, 8 Hours and 12 Minutes, while extending my life expectancy 4 Days, by avoiding the use of 1160 nicotine delivery devices that would have cost me 133,84 лв.


А бе, трагедия съм  :lol:
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #249 -: Юни 09, 2006, 18:36:56 pm »
Браво на вси4ки девоики дето държат фронта,възхи6тавам ви се :bighug:
И аз като Дидето,пак пропуШих.1 месец издържах без да пафкам и сега пак,но съм ги намалила на 4-5 на ден.Преди пу6ех по 10 на ден.
Но в момента,който видя :bfp:  и прекратявам.
Знам,4е това не е оправдание,но какво да се прави,4овек понякога е доста слаб.



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
*

    kareliya

  • ****
  • 542
  • Ако живота ти поднесе лимон,направи си лимонада
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #250 -: Юни 09, 2006, 20:50:19 pm »


       Искам и аз да се похваля. От три дни съм на нова работа. Мога за запаля единствено в обедната почивка, най-много 2 цигари.И най-хубавото е, че след като се прибера не ми се пуши.Свалих ги до 4 броя на ден. А иначе почти кутия си ги правех. Малееееее,не мога да се позная. :D  :D
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #251 -: Юни 09, 2006, 21:23:43 pm »
Цитат на: kareliya


       Искам и аз да се похваля. От три дни съм на нова работа. Мога за запаля единствено в обедната почивка, най-много 2 цигари.И най-хубавото е, че след като се прибера не ми се пуши.Свалих ги до 4 броя на ден. А иначе почти кутия си ги правех. Малееееее,не мога да се позная. :D  :D


Браво браво миличка!!!!!!Давай само така!!!!!Сега 4 после 2......и после край!!!!!!И успех на новата работа.......дано тя да ти донесе много късмет в личен и професионален план! :balk_21:
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #252 -: Юни 10, 2006, 20:25:15 pm »
Цитат на: little_rabbit
Цитат на: Mari_Pz
Абе защо не успявам да спра тези цигари бе :evil:
Точно когато реша, че ще го направя и ми изскачат хиляди проблеми, при което забравям, че ще отказвам цигарите, а даже ги увеличавам....
ПОМООООООООООООООООООЩ.............

А половинката пуши ли?

Перличке, от един момент нататък вече не става дума за издържане. По-скоро е трудно да се "издържи" присъствието на пушачи, които ти тровят въздуха.

Ох пуши и той! А уж щеше да ги отказва преди мен.....
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #253 -: Юни 28, 2006, 10:39:36 am »
Мацки,

аз вече трети ден не пуша:); много ми стана жал за яйцеклетците ми, кожата и зъбките - това бяха осн. ми мотиви и така казах си "край" и ги спрях, не ми е трудно, т.е.не ми се пуши, но мн. ми се яде и от днес вземам мерки и включвам и диета, за да не кача кг-чета.Много ви благодаря, че ми "промихте" мозъка, особено на малкото зайче:)
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #254 -: Юни 28, 2006, 22:22:35 pm »
Рали миличка браво на теб!!!!!Само така !!!!!!!!За килцата не се притеснявай ще ги свалиш!Успех! :balk_21: :balk_50:
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #255 -: Юли 01, 2006, 17:40:32 pm »
Зравейте момичета ,и аз съм в отбора вече в смисъл оставих ги гадните цигари 23дни не съм ми ги барнала и се чуствам добре.А кожата на лицето ми почна да се избистря и яйцеклетките почнах да си чуствам даже(майтапя се за яйцеклетките)щастлива съм и пожелавам на всички да успеят.
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #256 -: Юли 01, 2006, 18:06:20 pm »
znaete li i az mnogo pu6a dori i v momenta no vi obe6tavam 4e tova mi e poslednata cigara ta nali iskam BEBE OTKAZVAM GI  :trash:

Пиши на кирилица!
« Последна редакция: Юли 01, 2006, 18:15:25 pm от little_rabbit »
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #257 -: Юли 01, 2006, 18:16:28 pm »
Браво, мацки! Много е хубаво да не пушим  :D
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #258 -: Юли 01, 2006, 19:57:52 pm »
 :balk_602: :balk_602: :balk_602:НИКАКВИ ЦИГАРИ!!!!!!!!!!!!!!
Няма да раждаме пепелници!!!!!!! :lol: :lol:
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #259 -: Юли 03, 2006, 15:12:15 pm »
Момичета аз си признавам, че запалвам пак по някоя и друга цигара. Неуспешното инвитро което направих съвсем скоро напълно срина нервната ми система. Не е минал и ден без да се разплача, а на съпругът ми това вече започна да му тежи. Почувствах се самотна и нещастна и пак посегнах към цигарите. Надявам се скоро да преодолея депресията и тогава обещавам пак да спра да пуша.
Сърдечни поздрави на всички които са отказали цигарите! :balk_47: